Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognozy pogody wskazują na przejściowe zachmurzenie.

Barcin: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Barcinie przewiduje się umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie od -3°C do 0°C, a wiatr będzie wiejący z północno-zachodniej strony z prędkością od 1 do 2 km/h.

Prognoza pogody dla Barcina na dzień 2 grudnia 2023 roku wskazuje na umiarkowane zachmurzenie przez cały dzień. Prędkość wiatru będzie wynosić 1-2 km/h, a temperatura oscylować będzie wokół -3°C. Kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że wczoraj było bezchmurne niebo, a temperatura wynosiła -2°C. Prędkość wiatru była nieco wyższa, oscylując wokół 2-3 km/h. Kierunek wiatru był z zachodu. Warto zaznaczyć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:37:29, a zachód słońca o godzinie 15:37:03.

Pogoda rano w Barcinie

Prognoza pogody na sobotę rano w Barcinie przedstawia się następująco. O godzinie 6:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, przy prędkości wiatru wynoszącej 1 km/h. Temperatura wyniesie -3°C, a kierunek wiatru będzie północny. Wilgotność powietrza osiągnie 96%, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1008 hPa. Nie przewiduje się opadów śniegu. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj o godzinie 9:00 panowało bezchmurne niebo, przy prędkości wiatru wynoszącej 3 km/h. Temperatura wynosiła -3°C, a kierunek wiatru był zachodni. Wilgotność powietrza wynosiła 81%, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1006 hPa. Nie było również przewidywanych opadów śniegu. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza prognoza pogody na rano w Barcinie wskazuje na większe zachmurzenie i niższą prędkość wiatru. Temperatura jest nieznacznie wyższa, wynosząc -1°C. Kierunek wiatru zmienił się na północno-wschodni, a wilgotność powietrza wzrosła do 88%. Ciśnienie atmosferyczne pozostało na podobnym poziomie, wynosząc 1008 hPa. Warto zauważyć, że obie prognozy nie przewidują opadów śniegu. Jednakże, różnice w warunkach atmosferycznych między obydwoma dniami mogą wpływać na ogólne odczucie pogody rano w Barcinie.

Pogoda po południu w Barcinie

W sobotę po południu w Barcinie oczekuje się zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Temperatura wyniesie 0°C, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1008 hPa. Nie przewiduje się opadów śniegu. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poprzednim dniem, wczoraj po południu w Barcinie było bezchmurne niebo. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a kierunek wiatru był zachodni. Temperatura wynosiła -1°C, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1006 hPa. Nie występowały opady śniegu.

Pogoda wieczorem w Barcinie

Wieczorem w Barcinie, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w sobotę, prognozowana jest lekka opady śniegu. Temperatura wyniesie -1°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -5°C. Prędkość wiatru osiągnie 4 km/h, z kierunkiem północno-zachodnim. Widoczność będzie ograniczona do 3 km. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1009 hPa, a jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć zmiany. Wczoraj wieczorem panowało umiarkowane zachmurzenie, temperatura wynosiła -3°C, a odczuwalna temperatura -7°C. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, z kierunkiem zachodnim. Widoczność była dobra, osiągając 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1007 hPa, a jakość powietrza była umiarkowana. Zmiany pogodowe między wieczorem dzisiejszym a wieczorem poprzedniego dnia wskazują na pojawienie się lekkich opadów śniegu oraz obniżenie temperatury. Odczuwalna temperatura również spadła, a widoczność jest ograniczona. Prędkość wiatru nieznacznie wzrosła, przy zmianie kierunku na północno-zachodni. Ciśnienie atmosferyczne minimalnie wzrosło, a jakość powietrza pozostaje dobra.

Pogoda w nocy w Barcinie

Prognoza pogody na noc w Barcinie na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, wiejący z kierunku północno-zachodniego. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 11 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1013 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obie prognozy są do siebie podobne. Zarówno dzisiejsza, jak i wczorajsza noc przewidywały lekkie opady śniegu. Temperatura oraz prędkość wiatru utrzymały się na podobnym poziomie. Jednak maksymalna prędkość wiatru w dzisiejszej prognozie jest nieco wyższa niż wczorajsza. Ciśnienie atmosferyczne również wzrosło w porównaniu do poprzedniego dnia. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że noc w Barcinie będzie podobna do poprzedniej nocy, z lekkimi opadami śniegu i niewielkimi zmianami w warunkach atmosferycznych.