Pogoda

i

Autor: pixabay.com Przedstawiamy najbardziej aktualną prognozę pogody.

Brodnica: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Brodnicy o godzinie 12:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie 0°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 1 km/h, wiejący z północno-zachodniego kierunku.

W Brodnicy prognozowana jest umiarkowana zachmurzenie w najbliższych dniach. W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, oczekuje się całkowite zachmurzenie przez cały dzień. Prędkość wiatru będzie niewielka, oscylując w granicach 1-2 km/h. Temperatura wyniesie od -3°C do 0°C, co oznacza chłodną pogodę. Kierunek wiatru będzie zmieniać się w ciągu dnia, zaczynając od zachodniego, a kończąc na północno-zachodnim. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z danymi sprzed tygodnia, można zauważyć znaczące różnice. Poprzedniej soboty, 25 listopada 2023 roku, charakteryzowały się lekkimi opadami śniegu przez większość dnia. Prędkość wiatru wynosiła średnio 5 km/h, a temperatura oscylowała wokół zera stopni Celsjusza. Kierunek wiatru utrzymywał się głównie na północno-zachodnim. Warto również wspomnieć, że wschód słońca w Brodnicy nastąpi o godzinie 7:33:36, natomiast zachód słońca przewidziany jest na godzinę 15:29:16.

Pogoda rano w Brodnicy

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 w Brodnicy spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -1°C, a wilgotność powietrza będzie wynosić 95%. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1007 hPa, a jakość powietrza będzie oceniana jako dobra. W porównaniu z poranną pogodą sprzed tygodnia, możemy zauważyć pewne zmiany. Tydzień temu, dnia 25 listopada 2023 roku o godzinie 9:00, również była sobota. Jednak wtedy prognozowano lekkie opady śniegu, a zachmurzenie było całkowite. Prędkość wiatru wynosiła 6 km/h, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Temperatura wynosiła 1°C, a wilgotność powietrza wynosiła 84%. Ciśnienie atmosferyczne było niższe i wynosiło 997 hPa. Jakość powietrza była oceniana jako dobra. Możemy zauważyć, że obecna prognoza pogody dla Brodnicy w porównaniu do prognozy sprzed tygodnia jest bardziej stabilna. Temperatura jest nieco niższa, prędkość wiatru jest niższa, a wilgotność powietrza jest nieco wyższa. Warto jednak zauważyć, że ciśnienie atmosferyczne jest wyższe, co może wpływać na ogólną stabilność pogody. Mimo tych różnic, jakość powietrza jest nadal oceniana jako dobra, co jest pozytywnym sygnałem dla mieszkańców Brodnicy.

Pogoda po południu w Brodnicy

Prognozując pogodę na dzisiaj po południu w Brodnicy, spodziewamy się zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru wyniesie około 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Temperatura utrzyma się na poziomie 0°C, a wilgotność powietrza wyniesie 93%. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1008 hPa, a jakość powietrza będzie oceniana jako umiarkowana. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że obie prognozy są do siebie podobne. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu spodziewano się zachmurzenia całkowitego. Jednakże, dzisiejsza temperatura utrzyma się na poziomie 0°C, podczas gdy tydzień temu wynosiła 2°C. Prędkość wiatru również jest niższa dzisiaj, wynosząc około 1 km/h w porównaniu do 6 km/h sprzed tygodnia. Wilgotność powietrza jest wyższa dzisiaj, osiągając 93%, podczas gdy tydzień temu wynosiła 76%. Ciśnienie atmosferyczne pozostaje na podobnym poziomie, wynosząc 1008 hPa obecnie i 998 hPa tydzień temu. Jakość powietrza jest oceniana jako umiarkowana zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu. Wnioskując, dzisiejsza popołudniowa pogoda w Brodnicy będzie podobna do tej sprzed tygodnia, z niewielkimi różnicami w temperaturze, prędkości wiatru i wilgotności powietrza.

Pogoda wieczorem w Brodnicy

Wieczorem w Brodnicy, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w sobotę, prognozowane jest całkowite zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a jego kierunek będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie -1°C, a odczuwalna temperatura również będzie wynosić -1°C. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim tygodniem, można zauważyć, że w porównywanym okresie, czyli 25 listopada 2023 roku, również w sobotę wieczorem, prognozowane było umiarkowane zachmurzenie. Jednak prędkość wiatru wynosiła wtedy 5 km/h, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Temperatura wynosiła 0°C, a odczuwalna temperatura była niższa i wynosiła -6°C. Jakość powietrza była oceniana jako dobra. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że wieczorna pogoda w Brodnicy w dniu 2 grudnia 2023 roku będzie bardziej zachmurzona, temperatura będzie nieznacznie niższa, a prędkość wiatru będzie niższa niż w poprzednim tygodniu. Jakość powietrza będzie miała charakter umiarkowany, podobnie jak w poprzednim tygodniu.

Pogoda w nocy w Brodnicy

Prognoza pogody na noc w Brodnicy, która będzie obowiązywać w dniu 2 grudnia 2023 roku, przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie około -1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, z kierunkiem północno-zachodnim. Zachmurzenie osiągnie 100%, a widoczność będzie wynosić 10 km. Jakość powietrza będzie określana jako umiarkowana. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć, że obie prognozy są bardzo podobne. Zarówno w dzisiejszej, jak i poprzedniej prognozie przewidywane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura, prędkość wiatru, kierunek wiatru, widoczność i jakość powietrza są również podobne. Jedyną różnicą jest zachmurzenie, które w dzisiejszej prognozie wynosi 100%, podczas gdy w prognozie sprzed tygodnia wynosiło 96%.