Słoneczna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Słoneczna pogoda

Jabłonowo Pomorskie: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku w Jabłonowie Pomorskim przewiduje się umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie od -6°C do -2°C, prędkość wiatru będzie wynosić 3-5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni.

W Jabłonowie Pomorskim, w dniu 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest zmienność warunków pogodowych. W ciągu dnia oczekuje się różnych typów zachmurzenia, zaczynając od małego zachmurzenia, przechodząc przez umiarkowane zachmurzenie, a kończąc na całkowitym zachmurzeniu. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3-5 km/h, a temperatura wyniesie od -6°C do -2°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. W porównaniu do poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, dzisiejsza pogoda będzie bardziej zmienna. Wczoraj dominowało niewielkie zachmurzenie, przechodzące w umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 2-4 km/h, a temperatura utrzymywała się w przedziale od -7°C do -2°C. Kierunek wiatru zmieniał się z południowo-wschodniego na południowo-zachodni. Warto zauważyć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:39:38, a zachód słońca o godzinie 15:27:33.

Pogoda rano w Jabłonowie Pomorskim

Prognozując pogodę na rano w Jabłonowie Pomorskim, spodziewamy się umiarkowanego zachmurzenia. Temperatura wyniesie -6 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza wyniesie 86%, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1018 hPa. Porównując dzisiejszą prognozę z poprzednim dniem, zauważamy, że wczoraj rano panowało małe zachmurzenie, a temperatura wynosiła -5 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a wiatr wiejący z kierunku południowo-zachodniego. Wilgotność powietrza wyniosła 97%, a ciśnienie atmosferyczne wyniosło 1021 hPa. W podsumowaniu, prognozujemy umiarkowane zachmurzenie na jutro rano w Jabłonowie Pomorskim, z temperaturą -6 stopni Celsjusza i prędkością wiatru 4 km/h. Porównując z poprzednim dniem, obecna prognoza różni się od poprzedniej, gdzie było małe zachmurzenie, temperatura wynosiła -5 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru była taka sama.

Pogoda po południu w Jabłonowie Pomorskim

Po południu w Jabłonowie Pomorskim, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00, oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -4°C, a wilgotność powietrza będzie wynosiła 86%. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1018 hPa. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć, że oczekiwane jest zmniejszenie zachmurzenia. Rano występowało zachmurzenie całkowite, podczas gdy po południu spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru, temperatura, kierunek wiatru, wilgotność powietrza oraz ciśnienie atmosferyczne pozostaną na podobnym poziomie w porównaniu do porannych godzin.

Pogoda wieczorem w Jabłonowie Pomorskim

Wieczorem w Jabłonowie Pomorskim, dnia 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -4°C, jednak odczuwalna temperatura wyniesie -10°C. Brak opadów deszczu jest przewidywany. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1018 hPa, a jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć, że w porównywanym okresie nastąpi wzrost zachmurzenia. Popołudniowe dane wskazują na zachmurzenie całkowite, podczas gdy wieczorem spodziewane jest jedynie umiarkowane zachmurzenie. Temperatura pozostanie na podobnym poziomie, oscylując wokół -4°C. Prędkość wiatru oraz kierunek wiatru nie ulegną zmianie. Nie przewiduje się również opadów deszczu. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na stabilnym poziomie 1018 hPa.

Pogoda w nocy w Jabłonowie Pomorskim

Prognoza pogody na noc w Jabłonowie Pomorskim na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie około -5°C, a prędkość wiatru będzie wynosić około 4 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza wyniesie około 90%, a jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że wczorajszego wieczoru panowało małe zachmurzenie, a temperatura wynosiła -6°C. Prędkość wiatru była podobna, wynosząca około 3 km/h. Wiatr wiał z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza wynosiła 92%, a jakość powietrza była umiarkowana. W związku z tym, prognoza pogody na noc w Jabłonowie Pomorskim na dzień 6 grudnia 2023 roku wskazuje na większe zachmurzenie niż poprzedniej nocy, jednak temperatura i warunki wiatrowe pozostaną podobne.