Pogoda

i

Autor: pixabay.com Przedstawiamy najbardziej aktualną prognozę pogody.

Janowiec Wielkopolski: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku w Janowcu Wielkopolskim przewiduje się zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru będzie oscylować wokół 4-5 km/h, z kierunkiem wiatru południowo-wschodnim.

W miejscowości Janowiec Wielkopolski prognozowana jest pogoda na dzień 5 grudnia 2023 roku. Przewiduje się zachmurzenie całkowite przez cały dzień. Temperatura będzie oscylować wokół -4 stopni Celcjusza, a prędkość wiatru wyniesie około 4-5 km/h z kierunku południowo-wschodniego. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z danymi sprzed tygodnia, można zauważyć, że obecnie panuje podobne zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura jest nieco niższa, wynosząc -4 stopnie Celcjusza w porównaniu do -2 stopni Celcjusza sprzed tygodnia. Prędkość wiatru jest zbliżona, oscylując wokół 4 km/h, ale kierunek wiatru zmienił się na południowo-wschodni. Warto również wspomnieć, że słońce wstanie o godzinie 7:43 i zajdzie o godzinie 15:37.

Pogoda rano w Janowcu Wielkopolskim

Prognoza pogody na poranek w Janowcu Wielkopolskim na dzień wtorek, 5 grudnia 2023 roku, przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -5°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Zachmurzenie wyniesie 100%, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1016 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą sprzed tygodnia, możemy zauważyć, że warunki atmosferyczne są podobne. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu, o tej samej porze, obserwujemy zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru zwiększyła się nieznacznie z 3 km/h na 4 km/h, a temperatura minimalnie spadła z -3°C do -5°C. Kierunek wiatru również pozostał bez zmian - południowo-wschodni. Zachmurzenie utrzymuje się na poziomie 100%. Jedyną różnicą jest ciśnienie atmosferyczne, które wzrosło z 1000 hPa do 1016 hPa. Wnioskując, dzisiejsza poranna prognoza pogody w Janowcu Wielkopolskim jest bardzo podobna do prognozy sprzed tygodnia.

Pogoda po południu w Janowcu Wielkopolskim

Wtorek po południu w Janowcu Wielkopolskim będzie charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym. Prędkość wiatru wyniesie około 5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -4°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -9°C. Widoczność będzie dobra, około 10 km. Wilgotność powietrza wyniesie około 92%. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poprzednim tygodniem, można zauważyć, że warunki atmosferyczne są podobne. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu, o tej samej porze, występowało zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru była również podobna, wynosząc w obu przypadkach około 5 km/h. Temperatura była nieco niższa dzisiaj, wynosząc -4°C, podczas gdy tydzień temu wynosiła -1°C. Kierunek wiatru różnił się nieznacznie, ale nadal był związany z południem. Odczuwalna temperatura była podobna, wynosząc -9°C. Widoczność i wilgotność powietrza pozostały na podobnym poziomie. W związku z tym, można stwierdzić, że dzisiejsza popołudniowa pogoda w Janowcu Wielkopolskim będzie podobna do tej sprzed tygodnia.

Pogoda wieczorem w Janowcu Wielkopolskim

Wieczorem we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w Janowcu Wielkopolskim oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -4°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -9°C. Zachmurzenie sięgnie 100%, a wilgotność powietrza będzie wynosić 93%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru nieznacznie wzrosła z 3 km/h na 4 km/h. Temperatura spadła o 2 stopnie, osiągając -4°C, a odczuwalna temperatura również jest niższa, wynosząc -9°C. Wilgotność powietrza wzrosła z 87% na 93%. Mimo pewnych różnic, można stwierdzić, że wieczorna pogoda w Janowcu Wielkopolskim pozostaje podobna do tej sprzed tygodnia. Należy się spodziewać zachmurzenia, niskich temperatur i umiarkowanej wilgotności powietrza.

Pogoda w nocy w Janowcu Wielkopolskim

Prognoza pogody dla miejscowości Janowiec Wielkopolski na noc z wtorku na środę przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -4°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -10°C. Prędkość wiatru osiągnie 4 km/h, z kierunkiem południowo-wschodnim. Wilgotność powietrza wyniesie 92%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą sprzed tygodnia, również przewiduje się zachmurzenie całkowite. Temperatura, prędkość wiatru, kierunek wiatru oraz wilgotność powietrza będą podobne do poprzedniego tygodnia. Odczuwalna temperatura w dzisiejszej nocy będzie wynosić -10°C, podczas gdy w noc poprzedniego tygodnia wynosiła -7°C. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że prognoza pogody na dzisiejszą noc w Janowcu Wielkopolskim jest podobna do tej sprzed tygodnia. Obydwa dni będą miały zachmurzenie całkowite i podobne warunki pogodowe.