Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Kcynia: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku w Kcyni będzie zachmurzony, temperatura wyniesie od -7°C do -3°C, a wiatr będzie wiał z południowo-wschodniego kierunku z prędkością od 4 do 5 km/h.

W Kcyni, w dniu 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest całkowita zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 4-5 km/h, a temperatura oscylować będzie wokół -5 stopni Celsjusza. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z danymi z poprzedniego dnia, można zauważyć, że obie prognozy przewidują zachmurzenie całkowite. Jednak prędkość wiatru nieznacznie wzrośnie z 4 km/h do 5 km/h. Temperatura również ulegnie niewielkiemu spadkowi z -3 stopni Celsjusza do -5 stopni Celsjusza. Kierunek wiatru pozostanie bez zmian, nadal wiejący z południowo-wschodniego. Warto również uwzględnić, że słońce wschodzi o godzinie 7:44:15, a zachodzi o godzinie 15:36:15.

Pogoda rano w Kcyni

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, w Kcyni będzie panować zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -5°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -11°C. Nie przewiduje się opadów deszczu. Zachmurzenie osiągnie 100%. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałkiem, 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00, można zauważyć różnice. Wczoraj panowało niewielkie zachmurzenie, a dzisiaj oczekuje się zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru wzrośnie z 3 km/h do 4 km/h, a kierunek wiatru zmieni się z południowo-zachodniego na południowo-wschodni. Temperatura spadnie z -4°C do -5°C, a odczuwalna temperatura z -9°C do -11°C. Zachmurzenie wzrośnie z 17% do 100%. Wniosek: Dzisiejsza poranna pogoda w Kcyni będzie bardziej zachmurzona i nieco chłodniejsza w porównaniu z poprzednim dniem.

Pogoda po południu w Kcyni

Prognoza pogody na dzisiaj po południu w Kcyni przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 5 km/h. Wiatr będzie wiejący z południowo-wschodniego kierunku. Wilgotność powietrza wyniesie 91%, a zachmurzenie sięgnie 99%. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1016 hPa. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poprzednim dniem, wczorajszego popołudnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj w Kcyni panowało zachmurzenie całkowite, podobnie jak dzisiaj. Jednak temperatura była nieco niższa i wynosiła -4°C. Prędkość wiatru była taka sama, wynosząca 5 km/h. Kierunek wiatru również był podobny, południowo-wschodni. Wilgotność powietrza była nieco niższa i wynosiła 90%, a zachmurzenie sięgało 96%. Ciśnienie atmosferyczne było nieco wyższe i wynosiło 1020 hPa. Wniosek z porównania danych jest taki, że dzisiejsza pogoda po południu w Kcyni będzie bardzo podobna do wczorajszej. Obydwa dni będą charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym, niską temperaturą i umiarkowanym wiatrem.

Pogoda wieczorem w Kcyni

Wieczorem w Kcyni, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, tj. we wtorek, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -4°C, a widoczność wyniesie około 10 km. Wilgotność powietrza osiągnie poziom 91%, a jakość powietrza będzie oceniana jako umiarkowana. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, tj. w poniedziałek, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wzrośnie nieznacznie z 4 km/h do 5 km/h. Temperatura pozostanie na poziomie -4°C, a kierunek wiatru nie ulegnie zmianie i nadal będzie południowo-wschodni. Widoczność oraz wilgotność powietrza również nie będą się różnić, wynosząc odpowiednio 10 km i 91%. Jakość powietrza będzie nadal oceniana jako umiarkowana. Wniosek z porównania dzisiejszej wieczornej prognozy pogody z pogodą poprzedniego dnia wskazuje na stabilne warunki atmosferyczne w Kcyni.

Pogoda w nocy w Kcyni

Nocą w Kcyni, w dniu 5 grudnia 2023 roku, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -5°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h. Wiatr będzie wiał z kierunku południowo-wschodniego. Widoczność wyniesie 10 km, a wilgotność powietrza osiągnie 93%. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, czyli 6 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że warunki będą bardzo podobne. Oba dni będą charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym, temperaturą w okolicach -4°C, prędkością wiatru wynoszącą 4 km/h oraz wilgotnością powietrza na poziomie 90%. Również kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Jedyną różnicą jest wilgotność powietrza, która w poprzedniej nocy wynosiła 91%. Wnioskując z tych danych, noc w Kcyni będzie nadal chłodna i pochmurna, z podobnymi warunkami atmosferycznymi jak w poprzedniej nocy.