Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Kowalewo Pomorskie: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę 2 grudnia 2023 roku w Kowalewie Pomorskim o godzinie 18:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite oraz lekkie opady śniegu przy temperaturze -1°C i prędkości wiatru wynoszącej 2 km/h, z kierunkiem wiatru północnym.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w miejscowości Kowalewo Pomorskie prognozowana jest zachmurzona pogoda. Całkowite zachmurzenie będzie dominować przez cały dzień, a temperatura oscylować będzie wokół -1 stopnia Celsjusza. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 1-2 km/h, z kierunkiem przeważającym północno-zachodnim. W porównaniu do poprzedniego dnia, tj. 1 grudnia 2023 roku, dzisiejsza prognoza pogody w Kowalewie Pomorskim jest bardziej zachmurzona. Wczoraj niebo było bezchmurne, a temperatura wynosiła od -6 do -1 stopnia Celsjusza. Prędkość wiatru była nieco wyższa, wynosząca od 2 do 4 km/h, z przeważającym kierunkiem południowo-zachodnim. Warto zauważyć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:35, a zachód słońca o godzinie 15:31.

Pogoda rano w Kowalewie Pomorskim

Jutro, w sobotę, o godzinie 6:00 rano, prognozowane jest zachmurzenie całkowite w Kowalewie Pomorskim. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -2°C. Wiatr będzie wiejący z południowego kierunku, natomiast wilgotność powietrza wyniesie 95%. Widoczność będzie wynosić 10 km. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj, o godzinie 9:00 rano, panowało bezchmurne niebo, a temperatura wynosiła -4°C. Prędkość wiatru wyniosła 4 km/h, a wilgotność powietrza wyniosła 87%. Wiatr wiał z południowo-zachodniego kierunku. Widoczność była dobra i wynosiła 10 km. Widoczne są zmiany w warunkach pogodowych między dzisiejszym a wczorajszym rankiem. Jutro spodziewamy się zachmurzenia całkowitego, podczas gdy wczoraj było tylko niewielkie zachmurzenie. Temperatura również wzrosła nieznacznie, osiągając -2°C w porównaniu do -4°C. Prędkość wiatru zmniejszyła się z 4 km/h do 1 km/h, a wilgotność powietrza wzrosła z 87% do 95%. Warto zauważyć te różnice, aby odpowiednio przygotować się na jutrzejszą pogodę w Kowalewie Pomorskim.

Pogoda po południu w Kowalewie Pomorskim

Na dzisiaj, czyli sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest zachmurzona pogoda w Kowalewie Pomorskim. O godzinie 12:00 temperatura wyniesie 0 stopni Celsjusza, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -2 stopnie Celsjusza. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Nie prognozuje się opadów deszczu ani śniegu. W porównaniu z poprzednim dniem, czyli piątkiem, 1 grudnia 2023 roku, popołudniowa pogoda będzie podobna. Wczoraj temperatura wyniosła -1 stopień Celsjusza, a odczuwalna temperatura była niższa i wynosiła -6 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Nie było również opadów deszczu ani śniegu. Mieszkańcy Kowalewa Pomorskiego mogą spodziewać się zachmurzonej pogody z temperaturą oscylującą wokół zera stopni Celsjusza. Nie ma przewidywanych opadów, a prędkość wiatru będzie niewielka. Odczucie temperatury może być nieco niższe niż faktyczna temperatura ze względu na delikatny wiatr.

Pogoda wieczorem w Kowalewie Pomorskim

Wieczorem w Kowalewie Pomorskim, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowana jest lekka opady śniegu. Temperatura wyniesie -1°C, a prędkość wiatru osiągnie 2 km/h, z kierunkiem północnym. Wilgotność powietrza sięgnie 99%, a zachmurzenie będzie wynosić 100%. Spodziewane opady śniegu wyniosą 0.14 mm. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim dniem, wczoraj wieczorem, tj. 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, panowało małe zachmurzenie. Temperatura wynosiła -4°C, a prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, z kierunkiem południowo-zachodnim. Wilgotność powietrza osiągnęła 93%, a zachmurzenie wynosiło 41%. Nie odnotowano opadów śniegu. Można zauważyć, że dzisiejsza wieczorna prognoza pogody w Kowalewie Pomorskim przewiduje lekkie opady śniegu, podczas gdy poprzedniego dnia panowało małe zachmurzenie. Temperatura jest nieco wyższa, wynosząc -1°C w porównaniu do -4°C. Prędkość wiatru jest niższa, osiągając 2 km/h w porównaniu do 3 km/h. Wilgotność powietrza jest wyższa, wynosząc 99% w porównaniu do 93%. Zachmurzenie jest również wyższe, sięgając 100% w porównaniu do 41%. Nie odnotowano opadów śniegu w obu dniach.

Pogoda w nocy w Kowalewie Pomorskim

Prognoza pogody na noc w miejscowości Kowalewo Pomorskie na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura spadnie do -2°C, a prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, wiejący z kierunku północno-zachodniego. Zachmurzenie będzie utrzymywać się na poziomie 100%. Maksymalna prędkość wiatru w nocy wyniesie 4 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki atmosferyczne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, przewidywane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura spadła z -3°C na -2°C, a prędkość wiatru pozostała na poziomie 2 km/h. Kierunek wiatru również pozostał północno-zachodni. Zachmurzenie utrzymuje się na poziomie 100%. Maksymalna prędkość wiatru w obu nocach jest zbliżona, wynosząc odpowiednio 4 km/h i 3 km/h. W obu przypadkach, zarówno w dzisiejszą noc, jak i noc poprzedniego dnia, mieszkańcy Kowalewa Pomorskiego mogą spodziewać się zachmurzenia całkowitego, niskich temperatur oraz łagodnego wiatru wiejącego z północno-zachodniego kierunku.