Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Kruszwica: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Kruszwicy o godzinie 21:00 oczekuje się zachmurzenia całkowitego oraz lekkich opadów śniegu przy temperaturze -1°C, prędkości wiatru wynoszącej 4 km/h i kierunku wiatru z północno-zachodu.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w miejscowości Kruszwica prognozowane są zachmurzenia całkowite oraz lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru będzie wynosić od 1 do 4 km/h, a temperatura oscylować wokół -1°C. Kierunek wiatru będzie głównie północno-zachodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obecnie przewiduje się większe zachmurzenie i niższą temperaturę. Wczoraj natomiast panowało umiarkowane lub małe zachmurzenie, a temperatura wynosiła od -5°C do 0°C. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:35 i zajdzie o godzinie 15:36.

Pogoda rano w Kruszwicy

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 w miejscowości Kruszwica oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a temperatura będzie wynosić -3°C. Wiatr będzie wieść z północno-wschodniego kierunku. Przewidywana widoczność wyniesie 10 km, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1007 hPa. Porównując tę prognozę z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj o tej samej porze panowało niewielkie zachmurzenie, prędkość wiatru wynosiła 2 km/h, a temperatura wynosiła -5°C. Wiatr wiał z zachodniego kierunku. Zachmurzenie wynosiło 22%, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1005 hPa. Wnioskiem jest, że prognoza pogody na sobotni poranek w Kruszwicy przewiduje większe zachmurzenie niż poprzedniego dnia, ale temperatura będzie nieco wyższa. Prędkość wiatru będzie podobna, a kierunek wiatru się nie zmieni. Widoczność, ciśnienie atmosferyczne i opady śniegu pozostaną na podobnym poziomie.

Pogoda po południu w Kruszwicy

Prognoza pogody na dzisiaj po południu w Kruszwicy jest następująca: o godzinie 12:00 temperatura wyniesie 0°C, będzie zachmurzenie całkowite, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h z kierunku północnego. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a maksymalna prędkość wiatru wyniesie 4 km/h. Opady śniegu nie są przewidywane. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, rano również występowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła wtedy -3°C, a prędkość wiatru była nieco niższa, wynosząc 1 km/h z kierunku północno-wschodniego. Zachmurzenie było na poziomie 100%, a widoczność wynosiła 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1007 hPa. Wnioskując z porównania, możemy stwierdzić, że temperatura nieznacznie wzrosła, a prędkość wiatru nie zmieniła się. Zachmurzenie pozostało na tym samym poziomie. Nie spodziewamy się opadów śniegu w żadnym z tych okresów.

Pogoda wieczorem w Kruszwicy

Wieczorem w Kruszwicy, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Temperatura wyniesie -1°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -5°C. Widoczność wyniesie 5 km. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, którą opisano popołudniowymi danymi z godziny 12:00 i 15:00, można stwierdzić, że oba okresy będą charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym. Prędkość wiatru będzie zbliżona i wyniesie 2 km/h. Kierunek wiatru zmieni się z północnego na północno-zachodni. Temperatura spadnie nieznacznie z 0°C na -1°C. Jakość powietrza będzie utrzymywać się na poziomie umiarkowanym. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 4 km/h w porównaniu do 3 km/h popołudniu. Nie przewiduje się opadów śniegu. Warto zauważyć, że wieczorna prognoza pogody dla Kruszwicy jest podobna do tego, co obserwowaliśmy w ciągu popołudnia. Temperatura pozostanie niska, a zachmurzenie będzie dominujące. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie. Nie przewiduje się opadów deszczu ani śniegu.

Pogoda w nocy w Kruszwicy

Prognoza pogody na noc w Kruszwicy na dzień 2 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-zachodniego. Maksymalna prędkość wiatru może osiągnąć 8 km/h, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1010 hPa. Opady śniegu osiągną około 0.36 mm. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, można stwierdzić, że oba dni będą miały podobne warunki pogodowe. Wczorajszą noc charakteryzowało zachmurzenie całkowite, temperatura wynosiła 0°C, a prędkość wiatru wynosiła 2 km/h. Wiatr wiał z kierunku północno-zachodniego. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 4 km/h, a ciśnienie atmosferyczne wyniosło 1007 hPa. Nie odnotowano opadów deszczu ani śniegu. Ogólnie rzecz biorąc, zarówno dzisiejsza noc, jak i noc poprzedniego dnia będą miały podobne warunki pogodowe, z lekkimi opadami śniegu i temperaturą blisko zera stopni.