Pogoda

i

Autor: pixabay.com Meteorolodzy zapowiadają dziś burze

Łabiszyn: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Łabiszynie o godzinie 21:00 oczekuje się zachmurzenia całkowitego, lekkich opadów śniegu, temperatury wynoszącej -1°C, prędkości wiatru 4 km/h z kierunkiem północno-zachodnim.

Prognoza pogody dla miejscowości Łabiszyn na najbliższy dzień, czyli sobotę, 2 grudnia 2023 roku, przewiduje zachmurzenie całkowite przez cały dzień. Temperatura wyniesie od -3 do 0 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie niewielka, oscylująca wokół 2-4 km/h. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-zachodniego na północno-wschodni. Ponadto, oczekuje się lekkich opadów śniegu wczesnym wieczorem. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z danymi z poprzedniego tygodnia, można zauważyć znaczące różnice. Poprzedniej soboty, 25 listopada 2023 roku, charakteryzowało się bezchmurnym niebem, lekkimi opadami śniegu i umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura wynosiła od -1 do 2 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru oscylowała wokół 4-6 km/h. Kierunek wiatru był północno-zachodni. Warto wspomnieć, że wschód słońca w Łabiszynie nastąpi o godzinie 7:38:02, natomiast zachód słońca o godzinie 15:36:43.

Pogoda rano w Łabiszynie

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, w Łabiszynie oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a jego kierunek będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie -3°C, a odczuwalna temperatura będzie taka sama. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, poranna pogoda w Łabiszynie wyglądała inaczej. W sobotę, dnia 25 listopada 2023 roku, o godzinie 6:00, panowało umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, a jego kierunek był północno-zachodni. Temperatura wynosiła -1°C, a odczuwalna temperatura wynosiła -6°C. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 997 hPa. Możemy zauważyć, że w porównaniu do poprzedniego tygodnia, prognoza pogody na nadchodzący weekend w Łabiszynie przewiduje większe zachmurzenie, niż miało to miejsce tydzień temu. Temperatura będzie również nieco niższa, wynosząc -3°C w porównaniu do -1°C. Prędkość wiatru będzie podobna, wynosząc 1 km/h w obu przypadkach. Ciśnienie atmosferyczne wzrośnie nieznacznie z 997 hPa do 1007 hPa.

Pogoda po południu w Łabiszynie

Dzisiaj po południu w Łabiszynie odbędzie się pogorszenie warunków atmosferycznych. Prognozowane jest zachmurzenie całkowite, a temperatura wyniesie 0°C. Prędkość wiatru będzie wynosiła 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Wilgotność powietrza sięgnie 82%, co może wpływać na odczuwalną temperaturę, która wyniesie -2°C. Widoczność w Łabiszynie będzie dobra, sięgając 10 km. Jakość powietrza również będzie oceniana jako dobra. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego tygodnia, zauważamy, że warunki atmosferyczne się pogorszyły. Przed tygodniem również było zachmurzenie całkowite, jednak temperatura wynosiła 2°C, a prędkość wiatru była nieco wyższa - 5 km/h. Odczuwalna temperatura wynosiła -3°C, a wilgotność powietrza była na poziomie 79%. Widoczność była dobra, jednak jakość powietrza oceniano jako umiarkowaną. Wniosek jest taki, że dzisiejsza pogoda będzie nieco chłodniejsza i bardziej wilgotna niż przed tygodniem. Zachowajmy się odpowiednio i przygotujmy na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Pogoda wieczorem w Łabiszynie

Wieczorem w Łabiszynie, dnia 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest lekka opad śniegu. Temperatura wyniesie -1°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -5°C. Prędkość wiatru osiągnie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Jakość powietrza będzie dobra, a spodziewane opady śniegu wyniosą 0.23 mm. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim tygodniem, możemy zauważyć, że w sobotę, 25 listopada 2023 roku, panowało całkowite zachmurzenie. Temperatura wynosiła 0°C, a odczuwalna temperatura wynosiła -5°C. Prędkość wiatru była taka sama - 4 km/h, a kierunek wiatru również północno-zachodni. Jakość powietrza była dobra, a nie odnotowano opadów śniegu. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, wieczorna pogoda w Łabiszynie 2 grudnia 2023 roku będzie nieco inna. Oczekuje się lekkich opadów śniegu, a temperatura będzie niższa. Prędkość wiatru pozostanie taka sama, jednak kierunek wiatru może się różnić. Niezależnie od tych różnic, jakość powietrza będzie nadal dobra.

Pogoda w nocy w Łabiszynie

Na noc z soboty na niedzielę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Łabiszyn prognozowane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -1°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosiła -5°C. Prędkość wiatru będzie wynosiła 4 km/h i będzie wiał z kierunku północno-zachodniego. Zachmurzenie będzie wynosiło 100%, a widoczność ograniczona do 2 km. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1011 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć, że obie noce będą podobne pod względem temperatury, prędkości wiatru i kierunku wiatru. Jednakże, w porównaniu do poprzedniego tygodnia, prognozowane jest większe zachmurzenie, a widoczność będzie ograniczona do 2 km.