Pogoda

i

Autor: pixabay.com Słoneczna pogoda

Piotrków Kujawski: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

Według prognozy pogody dla Piotrkowa Kujawskiego na sobotę, 2 grudnia 2023 roku, oczekuje się zachmurzenie całkowite, lekkie opady śniegu, temperatura wynosząca od -3°C do 0°C, prędkość wiatru dochodząca do 3 km/h, a kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-zachodniego na północno-wschodni.

W dniu 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Piotrków Kujawski, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a temperatura spadnie do -3°C. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-zachodniego na północno-wschodni. W porównaniu do pogody z poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że dzisiejsza prognoza jest podobna. Obie prognozy wskazują na zachmurzenie całkowite, jednak dzisiejsza temperatura będzie niższa o 1°C, a prędkość wiatru nieznacznie wzrośnie do 3 km/h. Warto również wspomnieć o wschodzie słońca o godzinie 7:33:45 i zachodzie słońca o godzinie 15:36:22.

Pogoda rano w Piotrkowie Kujawskim

Prognoza pogody na sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 w Piotrkowie Kujawskim jest następująca: zachmurzenie całkowite, temperatura wynosząca -3°C, prędkość wiatru 2 km/h z kierunku północnego, wilgotność powietrza wynosząca 93% oraz widoczność ograniczona do 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wynosi 1007 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim tygodniem, o godzinie 9:00 w sobotę, 25 listopada 2023 roku, w Piotrkowie Kujawskim panowały lekkie opady śniegu, umiarkowane zachmurzenie, temperatura wynosząca 0°C, prędkość wiatru 6 km/h z kierunku północno-zachodniego, wilgotność powietrza wynosząca 92% oraz ograniczona widoczność do 2 km. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 999 hPa. Możemy zauważyć, że w porównaniu do poprzedniego tygodnia, obecna prognoza pogody w Piotrkowie Kujawskim na sobotni poranek jest bardziej zachmurzona, temperatura wynosi -3°C, prędkość wiatru jest niższa - 2 km/h, a wilgotność powietrza wynosi 93%. Widoczność jest utrzymana na poziomie 10 km, podobnie jak poprzedniego tygodnia. Ciśnienie atmosferyczne wzrosło nieznacznie do 1007 hPa. Warto zauważyć, że prognozy pogody mogą ulegać zmianom, dlatego zawsze warto śledzić najnowsze informacje meteorologiczne.

Pogoda po południu w Piotrkowie Kujawskim

Po południu w Piotrkowie Kujawskim, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 12:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a temperatura będzie wynosić 0°C. Wiatr będzie wieść z północno-wschodniego kierunku. Wilgotność powietrza osiągnie poziom 86%, a jakość powietrza będzie umiarkowana. Widoczność wyniesie 10 km, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -3°C. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poprzednim tygodniem, można zauważyć, że warunki atmosferyczne są podobne. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu, o tej samej porze, występowało zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru była również taka sama - 2 km/h. Temperatura była nieco niższa niż tydzień temu, wynosząc -1°C, podczas gdy w poprzednim tygodniu wynosiła 1°C. Kierunek wiatru zmienił się z północno-zachodniego na północny. Wilgotność powietrza wzrosła z 82% na 92%, a jakość powietrza pozostała umiarkowana. Widoczność i odczuwalna temperatura pozostały bez zmian, wynosząc odpowiednio 10 km i -3°C. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że pogoda po południu w Piotrkowie Kujawskim przez ostatni tydzień nie zmieniła się znacząco. Warunki atmosferyczne pozostają stabilne, z niewielkimi różnicami w temperaturze i wilgotności powietrza.

Pogoda wieczorem w Piotrkowie Kujawskim

Wieczorem w Piotrkowie Kujawskim, dnia 2 grudnia 2023 roku, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a temperatura będzie wynosić -1°C. Wiatr będzie wiał z kierunku północno-zachodniego. Widoczność będzie ograniczona do około 4 km, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1009 hPa. Jakość powietrza zostanie oceniona jako umiarkowana. Porównując dzisiejszą prognozę pogody wieczorem z poprzednim tygodniem, można zauważyć pewne różnice. Oba dni charakteryzują się zachmurzeniem całkowitym i temperaturą -1°C. Jednak prędkość wiatru zmniejszy się z 4 km/h na 2 km/h, a widoczność spadnie z 10 km do 4 km. Ciśnienie atmosferyczne wzrośnie z 1003 hPa do 1009 hPa. Przyszła wieczorna pogoda w Piotrkowie Kujawskim będzie podobna do poprzedniego tygodnia, ale oczekuje się nieznacznego zmniejszenia prędkości wiatru i widoczności.

Pogoda w nocy w Piotrkowie Kujawskim

Prognoza pogody na noc w Piotrkowie Kujawskim na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -1°C, a wilgotność powietrza osiągnie 98%. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a ciśnienie atmosferyczne 1010 hPa. Przewidywana ilość opadów śniegu wyniesie 0.37 mm. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć, że oba dni mają podobne warunki pogodowe. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu, o tej porze spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -1°C. Również wilgotność powietrza jest bardzo zbliżona, wynosząc odpowiednio 98% i 88%. Natomiast zachmurzenie pozostaje na wysokim poziomie, wynoszącym 100% w obu przypadkach. Jednakże istnieją pewne różnice. Prędkość wiatru spadła nieznacznie z 4 km/h na 3 km/h, a wilgotność powietrza nieco wzrosła z 88% na 98%. Warto również zauważyć, że ciśnienie atmosferyczne wzrosło z 1004 hPa na 1010 hPa. Podsumowując, nocna pogoda w Piotrkowie Kujawskim na dzień 3 grudnia 2023 roku będzie podobna do pogody sprzed tygodnia. Obydwa dni charakteryzować się będą lekkimi opadami śniegu, temperaturą oscylującą wokół -1°C i wysokim poziomem wilgotności powietrza.