Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognozy pogody zapowiadają na dziś bardzo wysokie temperatury.

Tuchola: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r. w Tucholi przewiduje się zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie od -6°C do -2°C, a prędkość wiatru będzie oscylować wokół 4-5 km/h, z kierunkiem południowo-wschodnim.

W Tucholi prognozowana jest zmienna pogoda na najbliższe dni. Na dzień jutrzejszy, 5 grudnia 2023 roku, oczekuje się małe zachmurzenie rano, które przechodzi w umiarkowane zachmurzenie w ciągu dnia. Temperatura wyniesie od -6°C do -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić od 3 km/h do 5 km/h, południowo-wschodniego kierunku. W porównaniu do pogody poprzedniego dnia, 4 grudnia 2023 roku, dzisiejsza prognoza wskazuje na większe zachmurzenie. Wczoraj temperatura wynosiła od -5°C do -2°C, a prędkość wiatru wynosiła od 2 km/h do 4 km/h. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:45:51 i zajdzie o godzinie 15:31:41. Należy jednak pamiętać, że prognozy pogody mogą ulec zmianie, dlatego zaleca się regularne sprawdzanie aktualnych informacji.

Pogoda rano w Tucholi

Jutro rano, czyli we wtorek, dnia 5 grudnia 2023 roku, w Tucholi o godzinie 6:00 oczekuje nas zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a temperatura będzie wynosić -5°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Prognozowane zachmurzenie wyniesie około 89%. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli poniedziałkiem, dnia 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj rano w Tucholi było małe zachmurzenie, podczas gdy jutro oczekuje nas zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru zwiększy się z 3 km/h do 4 km/h, a temperatura wzrośnie z -5°C do -4°C. Kierunek wiatru pozostanie bez zmian, czyli południowo-wschodni. Natomiast zachmurzenie wzrośnie z 36% do 100%. Biorąc pod uwagę te prognozy, jutro rano w Tucholi możemy spodziewać się bardziej zachmurzonego nieba oraz minimalnego wzrostu temperatury. Warto być przygotowanym na te zmiany pogodowe.

Pogoda po południu w Tucholi

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Tucholi przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -3°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -9°C. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 5 km/h, z kierunkiem południowo-wschodnim. Wilgotność powietrza wyniesie 88%, a jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę z poprzednim dniem, wczorajszą pogodę można opisać jako małe zachmurzenie. Temperatura wynosiła wtedy -2°C, a odczuwalna temperatura wynosiła -6°C. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, z kierunkiem południowo-zachodnim. Wilgotność powietrza wynosiła 84%, a jakość powietrza była również umiarkowana. W porównaniu z wczorajszym popołudniem, dzisiejsza pogoda w Tucholi będzie charakteryzować się większym zachmurzeniem i nieznacznym spadkiem temperatury. Prędkość wiatru oraz wilgotność powietrza pozostaną na podobnym poziomie, a jakość powietrza będzie nadal umiarkowana.

Pogoda wieczorem w Tucholi

Wieczorem w Tucholi, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli we wtorek, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 5 km/h, a temperatura będzie wynosić -4°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego z maksymalną prędkością do 10 km/h. Widoczność w tym czasie wyniesie około 10 km. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie wartość 1017 hPa, a wilgotność powietrza będzie wynosić 88%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim wieczorem, czyli z dnia 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, który był poniedziałkiem, można zauważyć, że wczoraj było umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła wtedy około 2 km/h, a temperatura wynosiła -5°C. Wiatr wiał z kierunku południowo-wschodniego z maksymalną prędkością do 4 km/h. Widoczność była wtedy również równa 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1019 hPa, a wilgotność powietrza sięgnęła 94%. Wnioskiem jest, że wieczorna pogoda w Tucholi w dniu 5 grudnia 2023 roku będzie bardziej zachmurzona niż poprzedniego wieczora. Prędkość wiatru i widoczność pozostaną na podobnym poziomie, natomiast temperatura spadnie o 1°C. Ciśnienie atmosferyczne i wilgotność powietrza również ulegną zmianie, jednak w niewielkim stopniu.

Pogoda w nocy w Tucholi

Prognoza pogody na noc w Tucholi na dzień 5 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, z kierunkiem wiatru południowo-wschodnim. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 9 km/h. Zachmurzenie wyniesie 100%, a wilgotność powietrza 91%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, możemy zauważyć pewne różnice. Wczoraj, w nocy z 4 na 5 grudnia, występowało małe zachmurzenie, a temperatura wynosiła -6°C. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, z kierunkiem południowo-wschodnim. Maksymalna prędkość wiatru osiągnęła 8 km/h. Zachmurzenie wyniosło 41%, a wilgotność powietrza 93%. W porównaniu do poprzedniej nocy, prognoza na dzisiejszą noc wskazuje na większe zachmurzenie i nieznaczny spadek temperatury. Prędkość wiatru pozostaje na podobnym poziomie.