Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognoza pogody

Aleksandrów Łódzki: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023, w Aleksandrowie Łódzkim przewidywane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie od -6°C do -3°C, a prędkość wiatru będzie wynosić około 3 km/h, wiejącego z kierunku południowo-wschodniego.

Dzisiaj, w dniu 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest pogoda dla miejscowości Aleksandrów Łódzki. Przedstawione dane obejmują informacje na temat zachmurzenia, prędkości wiatru, temperatury oraz kierunku wiatru. Porównamy również dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia. Dodatkowo, uwzględnimy godziny wschodu i zachodu słońca. Podsumowanie prognozy pogody: Wtorek, 5 grudnia 2023 roku, będzie charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym przez cały dzień. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3 km/h, a temperatura wyniesie od -6°C do -3°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Porównanie dzisiejszej prognozy z pogodą poprzedniego dnia: W porównaniu do pogody z poprzedniego dnia, prognoza na dzisiaj w Aleksandrowie Łódzkim przewiduje podobne warunki atmosferyczne. Obie prognozy wskazują na zachmurzenie całkowite, jednak prędkość wiatru spadnie z 4 km/h do 3 km/h. Temperatura również będzie nieznacznie niższa, wynosząc od -6°C do -3°C. Kierunek wiatru pozostanie południowo-wschodni. Uwzględnienie wschodu i zachodu słońca: Dzisiaj słońce wschodzi o godzinie 7:31:13 i zachodzi o godzinie 15:34:46.

Pogoda rano w Aleksandrowie Łódzkim

Jutro rano, czyli we wtorek, dnia 5 grudnia 2023 roku, w Aleksandrowie Łódzkim o godzinie 6:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -5°C, a wilgotność powietrza osiągnie poziom 92%. Odczuwalna temperatura będzie wynosić -10°C, a widoczność będzie sięgać 10 km. Zachmurzenie wyniesie 100%. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00, można zauważyć pewne różnice. Dzisiaj oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, podczas gdy wczoraj było tylko małe zachmurzenie. Prędkość wiatru i temperatura są podobne, wynoszą odpowiednio 3 km/h i -5°C. Kierunek wiatru również jest taki sam - południowo-wschodni. Wilgotność powietrza jest minimalnie niższa dzisiaj, wynosi 91%, a odczuwalna temperatura wyniesie -9°C. Widoczność pozostaje bez zmian - 10 km. Jednakże, zachmurzenie jest wyższe dzisiaj, wynosząc 94%, podczas gdy wczoraj wynosiło 35%. Wniosek: Jutro rano w Aleksandrowie Łódzkim oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, podobnie jak dzisiaj. Temperatura będzie wynosić -5°C, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3 km/h. Nieznaczne różnice w wilgotności powietrza i odczuwalnej temperaturze mogą wpływać na komfort odczuwania pogody, ale ogólnie warunki atmosferyczne będą podobne.

Pogoda po południu w Aleksandrowie Łódzkim

Prognoza pogody na dzisiaj w Aleksandrowie Łódzkim w godzinach popołudniowych przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -3°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Widoczność w okolicy wyniesie 10 km, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosiło 1017 hPa. Zachmurzenie sięgnie 93%. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, można zauważyć, że obie prognozy wskazują na podobne warunki pogodowe. Wczoraj było niewielkie zachmurzenie, podczas gdy dzisiaj przewiduje się zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru, temperatura, widoczność i ciśnienie atmosferyczne pozostają na podobnym poziomie. Jednak wczoraj zachmurzenie wynosiło tylko 24%, podczas gdy dzisiaj sięgnie 93%. Kierunek wiatru również uległ zmianie - z południowo-zachodniego na południowo-wschodni. W związku z tym, można oczekiwać, że dzisiejsze popołudnie w Aleksandrowie Łódzkim będzie bardziej zachmurzone niż poprzedniego dnia. Wiatr będzie nadal łagodny, temperatura utrzyma się na niskim poziomie, a widoczność oraz ciśnienie atmosferyczne pozostaną na podobnym poziomie.

Pogoda wieczorem w Aleksandrowie Łódzkim

Wieczorem w Aleksandrowie Łódzkim, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli we wtorek, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a temperatura będzie wynosić -6°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Nie przewiduje się opadów deszczu. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1017 hPa, a maksymalna prędkość wiatru osiągnie 7 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim wieczorem, czyli z dnia 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w poniedziałek, można zauważyć, że dzisiejsza pogoda będzie bardziej zachmurzona. Wczoraj przewidywano umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru była nieco wyższa i wynosiła 4 km/h, a temperatura wynosiła -5°C. Kierunek wiatru był również południowo-wschodni. Nie odnotowano opadów deszczu. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1020 hPa, a maksymalna prędkość wiatru osiągnęła 8 km/h. Wnioskując z powyższych danych, wieczorna pogoda w Aleksandrowie Łódzkim będzie miała większe zachmurzenie niż poprzedniego dnia. Prędkość wiatru będzie niższa, temperatura minimalnie niższa, a ciśnienie atmosferyczne nieznacznie niższe. Nie przewiduje się opadów deszczu.

Pogoda w nocy w Aleksandrowie Łódzkim

Prognoza pogody na noc z dnia 5 grudnia 2023 roku w Aleksandrowie Łódzkim jest następująca. O godzinie 21:00 temperatura wyniesie -6°C. Będzie zachmurzenie całkowite, a prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, wiejące z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza wyniesie 93%, a widoczność będzie wynosić 10 km. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1017 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę z pogodą poprzedniego dnia, czyli z dnia 5 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj noc była zachmurzona całkowicie. Temperatura wynosiła -5°C, a prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, wiejące z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza wynosiła odpowiednio 88% i 87%, a widoczność wynosiła 10 km. Ciśnienie atmosferyczne utrzymało się na poziomie 1019 hPa i 1017 hPa. W związku z tym można stwierdzić, że prognoza pogody na noc w Aleksandrowie Łódzkim będzie podobna do poprzedniej nocy, z niewielkimi różnicami w temperaturze i wilgotności powietrza.