Pogoda

i

Autor: pixabay.com Nad regionem spodziewane są lokalne burze.

Koluszki: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Koluszki o godzinie 18:00 spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C, prędkości wiatru wynoszącej 4 km/h, z kierunkiem wiatru północnym.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w miejscowości Koluszki prognozowana jest zmiana warunków pogodowych. W ciągu dnia oczekiwane są lekkie opady śniegu, które będą stopniowo przechodzić w zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 2-4 km/h, a temperatura wyniesie od -4°C do -1°C. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-wschodniego na północno-zachodni. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, dzisiejsza pogoda w Koluszkach będzie bardziej chłodna. Poprzednio mieliśmy lekkie opady śniegu, które stopniowo przechodziły w umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła od 4 do 6 km/h, a temperatura oscylowała wokół 0°C. Kierunek wiatru utrzymywał się głównie na północno-zachodnim. Warto zauważyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:24:41, a zachód nastąpi o 15:34:53.

Pogoda rano w Koluszkach

Jutro rano w Koluszkach o godzinie 6:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a temperatura będzie wynosić -2°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Nie przewiduje się opadów deszczu. Zachmurzenie wyniesie 100%, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1007 hPa. Odczuwalna temperatura wyniesie -5°C. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne są podobne. Tydzień temu o tej samej porze również występowało zachmurzenie, jednak było ono umiarkowane. Prędkość wiatru wynosiła 6 km/h, a temperatura wynosiła -1°C. Wiatr wiał z kierunku północno-zachodniego. Nie odnotowano opadów deszczu. Zachmurzenie wyniosło 100%, a ciśnienie atmosferyczne wyniosło 996 hPa. Odczuwalna temperatura wyniosła -6°C. Wnioskując z porównania, jutro o poranku można oczekiwać podobnych warunków pogodowych jak tydzień temu. Będzie zachmurzenie całkowite, temperatura będzie wynosić -2°C, a prędkość wiatru wyniesie 2 km/h. Kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Nie spodziewa się opadów deszczu. Zachmurzenie wyniesie 100%, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1007 hPa. Odczuwalna temperatura wyniesie -5°C.

Pogoda po południu w Koluszkach

Dzisiaj po południu w Koluszkach spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -2°C. Wiatr będzie wieść z kierunku północno-wschodniego. Widoczność w ciągu dnia wyniesie 10 km, a ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1007 hPa. Jakość powietrza będzie dobra, a odczuwalna temperatura wyniesie około -6°C. Porównując dzisiejszą pogodę z popołudniem poprzedniego tygodnia, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu, spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru oraz widoczność pozostaną na podobnym poziomie. Temperatura jednak spadnie o stopień w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Odczuwalna temperatura również będzie niższa, wynosząc około -6°C. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na podobnym poziomie, a jakość powietrza będzie dobra. Wniosek jest taki, że dzisiejsza pogoda po południu w Koluszkach będzie podobna do tej z poprzedniego tygodnia, lecz nieco chłodniejsza.

Pogoda wieczorem w Koluszkach

Wieczorem w Koluszkach, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowana jest lekka śnieżyca. Temperatura wyniesie -2°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -6°C. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h i będzie wiał z północnego kierunku. Zachmurzenie będzie wynosić 100%. Jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z prognozą sprzed tygodnia, która dotyczyła soboty, 25 listopada 2023 roku, można zauważyć różnicę w warunkach atmosferycznych. Tydzień temu prognozowane było umiarkowane zachmurzenie, temperatura wynosiła -1°C, a prędkość wiatru wynosiła 5 km/h z północno-zachodniego kierunku. Zachmurzenie wynosiło 62%. Jakość powietrza była również dobra, a odczuwalna temperatura wynosiła -6°C.

Pogoda w nocy w Koluszkach

Prognoza pogody na noc w miejscowości Koluszki na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Widoczność będzie ograniczona do 1 km, a zachmurzenie sięgnie 100%. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1011 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą sprzed tygodnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się nieznacznie różnią. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, spodziewane są podobne temperatury, prędkość wiatru i kierunek wiatru są również podobne. Jednakże, w porównaniu do poprzedniego tygodnia, spodziewane są lekkie opady śniegu zamiast umiarkowanego zachmurzenia. Widoczność w tej nocy będzie gorsza, wynosząca tylko 1 km w porównaniu do 10 km sprzed tygodnia.