Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognozy pogody wskazują na lekkie zachmurzenie.

Piotrków Trybunalski: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 r., w Piotrkowie Trybunalskim o godzinie 15:00 spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C, prędkości wiatru wynoszącej 4 km/h, z północno-wschodnim kierunkiem wiatru.

W Piotrkowie Trybunalskim prognozowana jest pogoda na dzisiaj, sobotę, 2 grudnia 2023 roku. Przewiduje się lekkie opady śniegu w ciągu dnia, które będą stopniowo narastać wieczorem. Wiatr będzie wiał z kierunku północno-wschodniego z prędkością około 4 km/h. Temperatura wyniesie od -2°C do -1°C. Zachmurzenie będzie całkowite przez cały dzień. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza pogoda będzie podobna. Wczoraj, 1 grudnia 2023 roku, również występowało zachmurzenie całkowite przez cały dzień, przy temperaturze od -2°C do -1°C. Jedyną różnicą jest niższa prędkość wiatru, która wynosiła około 1 km/h. Wschód słońca dzisiaj nastąpi o godzinie 7:23:41, natomiast zachód słońca o godzinie 15:36:55.

Pogoda rano w Piotrkowie Trybunalskim

Na jutro, czyli w sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano, prognozowana jest zachmurzenie całkowite w Piotrkowie Trybunalskim. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -2°C. Wiatr będzie wieść z północno-wschodniego kierunku, a widoczność powinna wynosić 10 kilometrów. Odczuwalna temperatura wyniesie -6°C. W porównaniu do porannej pogody poprzedniego dnia, czyli piątku, dnia 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno jutro, jak i dzisiaj o tej samej porze, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Jednakże, jutrzejsza temperatura będzie nieznacznie niższa, wynosząc -2°C w porównaniu do -1°C dzisiejszego ranka. Prędkość wiatru również wzrośnie z 1 km/h do 3 km/h. Kierunek wiatru pozostanie północno-wschodni, a widoczność i odczuwalna temperatura pozostaną takie same. Wnioskując, jutro rano w Piotrkowie Trybunalskim oczekuje nas podobna pogoda jak dzisiaj, z niewielkimi różnicami w temperaturze i prędkości wiatru.

Pogoda po południu w Piotrkowie Trybunalskim

Po południu w Piotrkowie Trybunalskim oczekuje się lekkich opadów śniegu. Prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, a temperatura będzie wynosić -2°C. Wiatr będzie wieść z północno-wschodniego kierunku. Zachmurzenie będzie całkowite, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poprzednim dniem, wczoraj również było zachmurzenie całkowite. Jednak prędkość wiatru była niższa, wynosiła 2 km/h, a temperatura była nieco wyższa, -1°C. Kierunek wiatru był północno-zachodni. Zachmurzenie oraz ciśnienie atmosferyczne pozostały na tym samym poziomie, wynosząc 100% i 1006 hPa odpowiednio.

Pogoda wieczorem w Piotrkowie Trybunalskim

Wieczorem w Piotrkowie Trybunalskim, w sobotę, 2 grudnia 2023 r., o godzinie 18:00, prognozowane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, z kierunkiem północnym. Wilgotność powietrza osiągnie 96%, a widoczność będzie ograniczona do 1 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 7 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody wieczorem z poprzednim dniem, wczoraj wieczorem w Piotrkowie Trybunalskim, 1 grudnia 2023 r., o godzinie 18:00, panowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -2°C, a prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Wilgotność powietrza wynosiła 85%, a widoczność była dobra - 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 1 km/h. Możemy zauważyć, że wieczorna pogoda w Piotrkowie Trybunalskim nieznacznie się zmieniła w porównaniu z poprzednim dniem. Obecnie spodziewamy się lekkich opadów śniegu, podczas gdy wczoraj wieczorem było zachmurzenie całkowite. Temperatura i prędkość wiatru pozostały niemalże niezmienione. Wilgotność powietrza wzrosła nieco, a widoczność zmniejszyła się do 1 km.

Pogoda w nocy w Piotrkowie Trybunalskim

Prognoza pogody na noc w Piotrkowie Trybunalskim na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h. Wiatr będzie wieść z kierunku północno-zachodniego. Widoczność będzie ograniczona do 1 km, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1012 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć, że wczoraj również prognozowano lekkie opady śniegu przy temperaturze -3°C. Prędkość wiatru wynosiła wtedy 2 km/h, a wiatr wiał z kierunku północno-wschodniego. Widoczność była dobra, wynosząca 10 km, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1007 hPa. Wniosek: W porównaniu do poprzedniej nocy, dzisiejsza noc w Piotrkowie Trybunalskim będzie nieco cieplejsza, ale nadal z opadami śniegu. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, a kierunek wiatru zmieni się na północno-zachodni. Widoczność będzie ograniczona, a ciśnienie atmosferyczne wzrośnie nieznacznie.