Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognoza pogody

Poddębice: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Poddębice o godzinie 18:00 spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -1°C, prędkości wiatru wynoszącej 3 km/h, z północnego kierunku.

W Poddębicach, w dniu 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest zmiana warunków pogodowych. Na podstawie danych prognozowych, oczekuje się lekkie opady śniegu w godzinach wieczornych, które utrzymają się przez całą noc. W ciągu dnia, zachmurzenie będzie całkowite. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3 km/h, a temperatura wyniesie od -3°C do -1°C. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-wschodniego na północny. Porównując dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia, obserwujemy, że warunki atmosferyczne się zmieniły. Wczoraj było umiarkowane zachmurzenie, a dzisiaj oczekuje się zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru wzrośnie z 1 km/h do 3 km/h, a temperatura spadnie o 1 stopień. Warto zauważyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:28:50 i zajdzie o godzinie 15:37:40.

Pogoda rano w Poddębicach

W sobotę rano w Poddębicach o godzinie 6:00 oczekuje się zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a temperatura będzie wynosić -2°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa. W porównaniu z poprzednim dniem, dzisiejsza poranna prognoza pogody jest podobna do prognozy z piątku. Wczoraj rano również występowało umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, a temperatura wynosiła -3°C. Wiatr wiał z kierunku północno-zachodniego, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1005 hPa. Możemy zauważyć, że dzisiejsza pogoda rano będzie bardzo podobna do pogody z poprzedniego dnia.

Pogoda po południu w Poddębicach

Po południu w Poddębicach, w sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, a temperatura spadnie do -1°C. Kierunek wiatru będzie północny. Zachmurzenie utrzyma się na poziomie 100%, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1008 hPa. Jakość powietrza będzie dobra, jednak odczuwalna temperatura wyniesie -5°C. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, możemy stwierdzić, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Zarówno rano, jak i po południu, przewidywane jest zachmurzenie całkowite, prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół wartości -1°C. Kierunek wiatru również pozostanie północno-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1008 hPa. Nie przewiduje się opadów śniegu. Wniosek: Pogoda w Poddębicach pozostanie stabilna i nieznacznie się zmieni w ciągu dnia. Mieszkańcy mogą spodziewać się zachmurzenia całkowitego, niewielkiego wiatru i niskich temperatur. Jakość powietrza będzie dobra, jednak należy pamiętać o odczuwalnej temperaturze, która wyniesie -5°C.

Pogoda wieczorem w Poddębicach

Wieczorem w Poddębicach, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, oczekiwane są lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północny. Temperatura spadnie do -1°C, a wilgotność powietrza osiągnie 96%. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a opady śniegu będą wynosić 0.33 mm. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć, że oczekiwane zachmurzenie będzie całkowite. Prędkość wiatru oraz kierunek wiatru pozostaną bez zmian, wynosząc odpowiednio 3 km/h i północny. Temperatura spadnie minimalnie z 0°C na -1°C. Zachmurzenie będzie wynosić 100% zarówno w popołudniu, jak i wieczorem. Jakość powietrza pozostanie umiarkowana, a odczuwalna temperatura wyniesie -5°C. Wnioskiem z porównania danych jest fakt, że wieczorem oczekiwane są lekkie opady śniegu, podczas gdy w popołudnie panować będzie zachmurzenie całkowite. Temperatura minimalnie spadnie, a wilgotność powietrza pozostanie wysoka. Prędkość wiatru oraz kierunek wiatru pozostaną niezmienione.

Pogoda w nocy w Poddębicach

Prognoza pogody na noc w miejscowości Poddębice na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura spadnie do -1°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -6°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie poziom 1013 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj spodziewane są lekkie opady śniegu. Temperatura wynosiła -1°C zarówno dzisiaj, jak i wczoraj. Odczuwalna temperatura była nieco niższa dzisiaj, wynosząc -6°C, podczas gdy wczoraj wynosiła -5°C. Prędkość wiatru była minimalnie wyższa dzisiaj, wynosząc 5 km/h w porównaniu do 3 km/h wczoraj. Kierunek wiatru był taki sam - północno-zachodni. Ciśnienie atmosferyczne wzrosło nieznacznie z 1011 hPa wczoraj do 1013 hPa dzisiaj. Podsumowując, nocna pogoda w Poddębicach na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu przy temperaturze -1°C. Warunki pogodowe są podobne do tych z poprzedniej nocy, z niewielkimi różnicami w temperaturze, odczuwalnej temperaturze oraz prędkości wiatru.