Pogoda

i

Autor: pixabay.com Dziś czeka nas prawdziwa, wakacyjna pogoda.

Radomsko: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r., w Radomsku przewiduje się umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie od -8°C do -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić około 2 km/h, z kierunkiem wiatru południowo-wschodnim.

W dniu jutrzejszym, tj. we wtorek 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest umiarkowana zachmurzenie w miejscowości Radomsko. Temperatura wyniesie od -8°C do -2°C, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 1-3 km/h. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni charakteryzują się podobnymi warunkami atmosferycznymi. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj, dominuje zachmurzenie całkowite, a temperatura oscyluje wokół -6°C. Prędkość wiatru jest stabilna i wynosi 2 km/h, a kierunek wiatru utrzymuje się na południowo-wschodnim. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:27:08, a zaśnie o godzinie 15:37:40.

Pogoda rano w Radomsku

Jutro rano, tj. we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, spodziewamy się umiarkowanego zachmurzenia w Radomsku. Temperatura wyniesie -4°C, a wilgotność powietrza sięgnie 91%. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h i będzie wiał z południowo-wschodniego kierunku. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a zachmurzenie osiągnie poziom 59%. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z prognozą z poprzedniego dnia, możemy zauważyć pewne różnice. Wczoraj rano, tj. w poniedziałek, 4 grudnia 2023 roku, mieliśmy niewielkie zachmurzenie, temperaturę -6°C i wilgotność powietrza na poziomie 90%. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a wiał on z południowo-zachodniego kierunku. Jakość powietrza była umiarkowana, a zachmurzenie wynosiło 18%. Widzimy więc, że jutro rano spodziewamy się większego zachmurzenia i niższej temperatury w porównaniu z dzisiejszym porankiem. Wilgotność powietrza będzie nieco wyższa, a prędkość wiatru oraz kierunek pozostaną podobne. Jakość powietrza również pozostanie na umiarkowanym poziomie, a zachmurzenie wzrośnie.

Pogoda po południu w Radomsku

Po południu w Radomsku, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00 prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -4°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -8°C. Porównując prognozę pogody na popołudnie z prognozą na poranek tego samego dnia, zauważamy, że wystąpi wzrost zachmurzenia. Rano przewidywane było umiarkowane zachmurzenie, a teraz prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru pozostaje na podobnym poziomie, wynoszącym około 2 km/h. Temperatura również uległa zmianie, spadając z -2°C rano do -4°C po południu. Odczuwalna temperatura obecnie wyniesie -8°C. Warto zaznaczyć, że poranne dane wskazywały na wilgotność wynoszącą 91% i jakość powietrza określoną jako umiarkowaną. Aktualna prognoza nie zawiera informacji na temat wilgotności ani jakości powietrza. Podsumowując, po południu w Radomsku oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, niewielki wzrost prędkości wiatru oraz spadek temperatury.

Pogoda wieczorem w Radomsku

Wieczorem w Radomsku, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli we wtorek, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -6°C, przy wilgotności powietrza wynoszącej 93%. Odczuwalna temperatura będzie wynosić -10°C. Maksymalna prędkość wiatru w ciągu wieczoru wyniesie 4 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, możemy zauważyć, że wcześniej prognozowane było umiarkowane zachmurzenie, natomiast wieczorem spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wzrośnie z 1 km/h na 2 km/h. Temperatura również spadnie z -2°C na -6°C, a odczuwalna temperatura z -2°C na -10°C. Zachmurzenie wzrośnie z 69% na 100%. W związku z powyższym wieczorem należy oczekiwać większego zachmurzenia, niż miało to miejsce w popołudniowych godzinach. Temperatura będzie niższa, a odczucie termiczne bardziej chłodne. Prędkość wiatru nieznacznie wzrośnie, ale pozostanie na niskim poziomie.

Pogoda w nocy w Radomsku

Prognoza pogody na noc w miejscowości Radomsko na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, a temperatura spadnie do -6°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Odczuwalna temperatura wyniesie -10°C, a widoczność będzie dobra, sięgająca 10 km. Maksymalna prędkość wiatru spodziewana na noc wyniesie 5 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, możemy stwierdzić, że obie prognozy przewidują zachmurzenie całkowite. Jednak w porównaniu do poprzedniej nocy, spodziewana jest niższa prędkość wiatru, która wyniesie 3 km/h. Temperatura również minimalnie wzrośnie do -6°C. Kierunek wiatru pozostanie południowo-wschodni. Odczuwalna temperatura spadnie do -10°C, a widoczność pozostanie na poziomie 10 km. Maksymalna prędkość wiatru na dzisiejszą noc przewidywana jest na poziomie 5 km/h. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że pogoda na dzisiejszą noc w Radomsku będzie podobna do pogody w poprzednią noc, z niewielkimi różnicami w temperaturze i prędkości wiatru.