Pogoda

i

Autor: pixabay.com Przedstawiamy najbardziej aktualną prognozę pogody.

Skierniewice: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Skierniewicach o godzinie 18:00 oczekiwane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C, przy słabym wietrze o prędkości 3 km/h z kierunkiem północnym.

W Skierniewicach, w dniu 2 grudnia 2023 roku, przewiduje się zmienne warunki pogodowe. W sobotę o godzinie 18:00 spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C i prędkości wiatru wynoszącej 3 km/h, z kierunkiem wiatru z północnego. Wieczorem, o godzinie 21:00, prognozowane są również lekkie opady śniegu, przy minimalnym wzroście temperatury do -1°C. Prędkość wiatru pozostanie na poziomie 3 km/h, a kierunek wiatru zmieni się na północno-zachodni. W nocy o północy oczekuje się zachmurzenie całkowite, a temperatura spadnie do -4°C. Prędkość wiatru będzie minimalna - 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Wczesnym rankiem o godzinie 3:00 nadal utrzyma się zachmurzenie całkowite, a temperatura wyniesie -3°C. Prędkość wiatru pozostanie na poziomie 1 km/h, a kierunek wiatru pozostanie północno-wschodni. W godzinach porannych o 6:00 i 9:00 przewiduje się zachmurzenie całkowite z temperaturą wynoszącą odpowiednio -2°C i -1°C. Prędkość wiatru będzie wynosiła 2 km/h, a kierunek wiatru pozostanie północno-wschodni. W południe i południu o godzinie 12:00 i 15:00 prognozowane jest zachmurzenie całkowite z temperaturą wynoszącą odpowiednio 0°C i -1°C. Prędkość wiatru wzrośnie do 2 km/h, a kierunek wiatru pozostanie północno-wschodni. Warto zauważyć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:24:22, a zachód słońca o godzinie 15:32:36. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że temperatura pozostała na podobnym poziomie, jednak wystąpiło większe zachmurzenie. Prędkość wiatru była stabilna, a kierunek wiatru zmienił się z północno-zachodniego na północno-wschodni.

Pogoda rano w Skierniewicach

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Skierniewicach spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie wynosiła 2 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -2°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Nie przewiduje się opadów deszczu. Procentowe zachmurzenie wyniesie 100%. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, dnia 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj było umiarkowane zachmurzenie, podczas gdy dzisiaj spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru pozostaje na podobnym poziomie, wynoszącym 2 km/h. Temperatura minimalnie wzrośnie z -3°C do -2°C. Kierunek wiatru również pozostanie taki sam, czyli północno-zachodni. Obie prognozy nie przewidują opadów deszczu. Zachmurzenie procentowe zwiększy się z 72% do 100%. Mieszkańcy Skierniewic mogą spodziewać się całkowitego zachmurzenia i minimalnie wyższych temperatur w porównaniu do poprzedniego dnia. Nie należy się spodziewać opadów deszczu, a prędkość wiatru pozostanie niewielka.

Pogoda po południu w Skierniewicach

Dzisiaj po południu w Skierniewicach oczekujemy zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a temperatury będą oscylować wokół -1°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Przewidujemy również dość wysoką wilgotność powietrza, sięgającą około 84%. Widoczność będzie dobra, sięgająca 10 km. Zachmurzenie utrzyma się na poziomie 100%. Nie spodziewamy się opadów śniegu. Porównując dzisiejszą prognozę z popołudniem poprzedniego dnia, wczoraj mieliśmy umiarkowane zachmurzenie, przy prędkości wiatru 2 km/h. Temperatura wynosiła wtedy -2°C. Wiatr wiał z kierunku północno-zachodniego. Wilgotność powietrza wynosiła około 67%. Widoczność była dobra, sięgająca 10 km. Zachmurzenie sięgało 100%. Nie było prognozowanych opadów śniegu. Wniosek: Dzisiejsza popołudniowa pogoda będzie podobna do tej z poprzedniego dnia. Oba dni charakteryzują się zachmurzeniem całkowitym, podobnymi prędkościami wiatru oraz temperaturami bliskimi zera stopni. Różnica w wilgotności powietrza jest niewielka, podobnie jak widoczność i zachmurzenie. Nie ma prognozowanych opadów śniegu ani innych istotnych zmian pogodowych.

Pogoda wieczorem w Skierniewicach

Wieczorem w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest lekka opady śniegu w miejscowości Skierniewice. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północny. Temperatura spadnie do -2°C, a wilgotność powietrza sięgnie 96%. Przewidywane opady śniegu wyniosą 0.41 mm, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1008 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć różnice. Wczorajszego wieczoru panowało zachmurzenie całkowite, temperatura wynosiła -2°C, a wilgotność powietrza wynosiła 67%. Prędkość wiatru wynosiła 2 km/h, a kierunek wiatru był zachodni. Nie odnotowano żadnych opadów śniegu, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1008 hPa. Należy zauważyć, że wieczorna pogoda w Skierniewicach w sobotę będzie różnić się od pogody w poprzedni piątek. Oczekuje się lekkich opadów śniegu, wyższej wilgotności powietrza oraz minimalnej zmiany prędkości wiatru. Temperatura pozostanie na podobnym poziomie, natomiast kierunek wiatru zmieni się na północny.

Pogoda w nocy w Skierniewicach

Prognoza pogody na noc w Skierniewicach na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. O godzinie 3:00 w nocy temperatura wyniesie -2°C, a wilgotność powietrza sięgnie 95%. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. W porównaniu z nocą poprzedniego dnia, prognoza pogody na dzisiejszą noc w Skierniewicach jest podobna. Wczoraj, 2 grudnia 2023 roku, również spodziewano się lekkich opadów śniegu. Temperatura wynosiła wtedy -2°C, a wilgotność powietrza sięgała 96%. Prędkość wiatru była nieco wyższa i wynosiła 4 km/h, a kierunek wiatru był północno-zachodni. W obu przypadkach maksymalna prędkość wiatru wynosiła 7 km/h, a ciśnienie atmosferyczne było na podobnym poziomie, odpowiednio 1012 hPa i 1010 hPa. Widoczne jest więc pewne podobieństwo między nocną pogodą dzisiejszą a nocną pogodą z poprzedniego dnia, co sugeruje stabilne warunki atmosferyczne w Skierniewicach.