Pogoda - upał

i

Autor: pixabay.com Prognozy zapowiadają dziś piękny i słoneczny dzień

Złoczew: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r., w Złoczewie będzie zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie od -6°C do -2°C, a prędkość wiatru będzie oscylować wokół 3 km/h, z kierunkiem południowo-wschodnim.

W miejscowości Złoczew prognozowana jest pogoda na dzień 5 grudnia 2023 roku. Przez cały dzień oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3-4 km/h. Temperatura będzie wynosić od -6°C do -2°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obie prognozy zakładają zachmurzenie całkowite. Jednak dzisiejsza temperatura będzie nieco niższa, oscylując wokół -6°C, podczas gdy wczoraj wynosiła ona od -3°C do -5°C. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, jednak kierunek wiatru zmieni się z południowo-zachodniego na południowo-wschodni. Warto również zaznaczyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:32 i zajdzie o godzinie 15:39.

Pogoda rano w Złoczewie

Jutro rano, czyli we wtorek, dnia 5 grudnia 2023 roku, w Złoczewie spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -6°C, a widoczność będzie wynosić 10 km. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1017 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałku, dnia 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć zmiany. Wczoraj rano było umiarkowane zachmurzenie, a dzisiaj spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru pozostaje taka sama i wynosi 3 km/h, a kierunek wiatru zmienia się z południowo-zachodniego na południowo-wschodni. Temperatura minimalnie wzrośnie z -6°C do -4°C. Widoczność oraz jakość powietrza pozostają na tym samym poziomie, wynosząc odpowiednio 10 km i umiarkowaną. Ciśnienie atmosferyczne również pozostaje stabilne i wynosi 1017 hPa. Wniosek: Jutro rano w Złoczewie spodziewane jest zachmurzenie całkowite, podobnie jak dzisiaj. Temperatura minimalnie wzrośnie, a kierunek wiatru zmieni się. Ogólnie rzecz biorąc, prognoza pogody na jutro rano nie różni się znacząco od dzisiejszej.

Pogoda po południu w Złoczewie

Po południu w Złoczewie, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -4°C, a wilgotność powietrza osiągnie poziom 91%. Odczuwalna temperatura wyniesie -9°C. Nie przewiduje się opadów deszczu. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć, że oczekiwane warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Zarówno rano, jak i po południu, wystąpi zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru, temperatura i kierunek wiatru pozostaną również niezmienione. Jednakże, wilgotność powietrza wzrośnie z 86% rano do 91% po południu. Odczuwalna temperatura spadnie z -6°C rano do -9°C po południu. Nie przewiduje się opadów deszczu, a jakość powietrza pozostanie umiarkowana. Warto zauważyć, że widoczność w Złoczewie wynosiła 10 km zarówno rano, jak i po południu. Ciśnienie atmosferyczne utrzymało się na poziomie 1017 hPa przez cały dzień.

Pogoda wieczorem w Złoczewie

Wieczorem w Złoczewie, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -5°C, a wilgotność powietrza sięgnie 90%. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć, że zachmurzenie pozostanie całkowite. Prędkość wiatru oraz jego kierunek utrzymają się na podobnym poziomie, wynosząc odpowiednio 3 km/h i południowo-wschodni. Temperatura minimalnie spadnie z -4°C na -5°C, a wilgotność powietrza wzrośnie z 91% na 90%. Odczuwalna temperatura wyniesie -6°C podczas popołudnia i wieczorem. Wnioskując z powyższych danych, wieczorna pogoda w Złoczewie utrzyma się z podobnymi warunkami atmosferycznymi co w popołudnie. Zachmurzenie pozostanie całkowite, a temperatura będzie oscylować wokół -5°C. Wiatr będzie słaby, a wilgotność powietrza utrzyma się na wysokim poziomie. Jakość powietrza będzie nadal umiarkowana.

Pogoda w nocy w Złoczewie

Prognoza pogody na noc w Złoczewie na dzisiejszą noc, czyli na 6 grudnia 2023 roku, przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura spadnie do -5°C, a prędkość wiatru wyniesie 4 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 7 km/h. Zachmurzenie osiągnie poziom 100%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, czyli z 5 na 6 grudnia 2023 roku, widzimy, że warunki atmosferyczne są podobne. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj przewidywane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura spadła z -4°C do -5°C, a prędkość wiatru pozostała na podobnym poziomie, zwiększając się o 1 km/h. Maksymalna prędkość wiatru była wyższa wczoraj, wynosząc 10 km/h. Zachmurzenie również się zmieniło minimalnie, z 100% do 99%. Wniosek: Pogoda na noc w Złoczewie utrzymuje się na podobnym poziomie, z zachmurzeniem całkowitym i niskimi temperaturami. Prędkość wiatru jest umiarkowana, a kierunek wiatru pozostaje bez zmian.