Pogoda

i

Autor: pixabay.com Dziś czeka nas prawdziwa, wakacyjna pogoda.

Żychlin: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Prognoza pogody dla miejscowości Żychlin na dzień 5 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite, umiarkowane zachmurzenie, prędkość wiatru wynoszącą 3 km/h, temperaturę -6°C oraz kierunek wiatru południowo-wschodni.

W miejscowości Żychlin prognozowana jest zmiana warunków pogodowych. Wtorek będzie charakteryzował się zachmurzeniem całkowitym, z prędkością wiatru wynoszącą 3 km/h. Temperatura wyniesie od -6°C do -4°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza pogoda w Żychlinie pozostanie podobna. Wczoraj dominowało zachmurzenie całkowite, a dzisiaj również przewiduje się takie samo zachmurzenie. Prędkość wiatru, temperatura i kierunek wiatru pozostaną na podobnym poziomie. Warto zauważyć, że słońce wschodzi o godzinie 7:31:58 i zachodzi o godzinie 15:31:26.

Pogoda rano w Żychlinie

Jutro rano, czyli we wtorek, dnia 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest całkowita zachmurzenie w miejscowości Żychlin. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -5°C, a wilgotność powietrza osiągnie 91%. Widoczność będzie dobra, sięgając 10 km. Zachmurzenie wyniesie 97%. Porównując tę prognozę z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałku, dnia 4 grudnia 2023 roku, widać pewne zmiany. Wczoraj rano występowało umiarkowane zachmurzenie, a temperatura wynosiła -4°C. Prędkość wiatru była taka sama, czyli 4 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Wilgotność powietrza wynosiła 94%, a widoczność była ograniczona do 3 km. Zachmurzenie wynosiło 97%. Podsumowując, jutro rano w Żychlinie oczekuje nas całkowite zachmurzenie, niższa temperatura i nieznacznie mniejsza wilgotność powietrza w porównaniu do poprzedniego dnia. Prędkość wiatru, kierunek wiatru, widoczność i zachmurzenie pozostaną na podobnym poziomie.

Pogoda po południu w Żychlinie

Po południu w Żychlinie, dnia 5 grudnia 2023 roku (wtorek), o godzinie 15:00, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h z kierunku południowo-wschodniego. Temperatura wyniesie około -5°C, a wilgotność powietrza będzie wynosić około 93%. Widoczność będzie dobra, sięgając 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie około 8 km/h, a zachmurzenie będzie wynosić około 59%. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku (poniedziałek) o godzinie 15:00, można zauważyć, że zachmurzenie zmniejszy się z całkowitego do umiarkowanego. Prędkość wiatru wzrośnie z 4 km/h do 3 km/h, a temperatura spadnie z -2°C do -5°C. Kierunek wiatru pozostanie południowo-wschodni. Wilgotność wzrośnie z 82% do 93%, a zachmurzenie zmniejszy się z 89% do 59%. Mimo tych różnic, ogólna sytuacja pogodowa w Żychlinie pozostanie stabilna, a mieszkańcy mogą oczekiwać umiarkowanego zachmurzenia i niskich temperatur w popołudniowych godzinach.

Pogoda wieczorem w Żychlinie

Wieczorem w Żychlinie, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura powietrza spadnie do -5°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -10°C. Widoczność będzie dobra, sięgając 10 kilometrów. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1017 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, możemy zauważyć, że obie prognozy przewidują podobne warunki atmosferyczne. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj o tej samej porze, spodziewane jest niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru, temperatura powietrza, kierunek wiatru, widoczność, jakość powietrza oraz ciśnienie atmosferyczne są również podobne. Jedyną różnicą jest minimalne obniżenie odczuwalnej temperatury, która wyniosła -9°C wczoraj wieczorem.

Pogoda w nocy w Żychlinie

Prognoza pogody na noc w Żychlinie jest następująca. W dniu 6 grudnia 2023 roku, w środę, o godzinie 3:00 nad ranem, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -6°C, jednak odczuwalna temperatura będzie wynosić -11°C. Nie są przewidziane opady deszczu. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1017 hPa, a maksymalna prędkość wiatru osiągnie 8 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru utrzymuje się na poziomie 3 km/h, a kierunek wiatru jest południowo-wschodni. Temperatura wynosi -6°C, a odczuwalna temperatura -11°C. Nie przewiduje się opadów deszczu. Wczoraj ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1019 hPa, a maksymalna prędkość wiatru osiągnęła 9 km/h. Mimo że prognoza na dzisiejszą noc i noc poprzedniego dnia jest podobna, warto pamiętać, że warunki pogodowe mogą się różnić w zależności od dokładnego czasu i lokalnych uwarunkowań.