Pogoda - zachmurzenie

i

Autor: pixabay.com Najnowsze informacje pogodowe.

Dęblin: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Prognoza pogody dla Dęblina na wtorek, 5 grudnia 2023 r., przewiduje umiarkowane zachmurzenie, prędkość wiatru wynoszącą 3 km/h, temperaturę -6°C oraz wschodni kierunek wiatru.

W dniu jutrzejszym, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest umiarkowana zachmurzenie w miejscowości Dęblin. Przez cały dzień będziemy mieć do czynienia z zachmurzeniem całkowitym, które ustąpi jedynie na krótko w godzinach wieczornych. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3-4 km/h, a temperatura wyniesie od -7°C do -2°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni, a wschód słońca nastąpi o godzinie 7:19:48, zaś zachód o godzinie 15:25:45. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałkiem, 4 grudnia 2023 roku, możemy zauważyć pewne różnice. Dzisiaj o tej samej godzinie mieliśmy umiarkowane zachmurzenie, podczas gdy wczoraj mieliśmy małe zachmurzenie. Prędkość wiatru pozostała na podobnym poziomie, oscylując w granicach 2-5 km/h. Temperatura również nie zmieniła się znacząco, utrzymując się w zakresie od -9°C do -4°C. Kierunek wiatru zmienił się z południowo-zachodniego na południowo-wschodni. W podsumowaniu można stwierdzić, że jutro w Dęblinie oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie przez większość dnia, z krótkimi okresami zachmurzenia całkowitego. Temperatura będzie oscylować w granicach od -7°C do -2°C, a prędkość wiatru wyniesie 3-4 km/h. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza pogoda charakteryzuje się większym zachmurzeniem, ale podobnymi temperaturami i prędkością wiatru.

Pogoda rano w Dęblinie

Jutro rano, w Dęblinie, o godzinie 6:00, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -4°C, a wilgotność powietrza osiągnie poziom 84%. Widoczność będzie dobra i wyniesie 10 km. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z prognozą sprzed dnia, można zauważyć, że zarówno dzisiaj, jak i wczoraj o godzinie 9:00, oczekiwane było zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Temperatura wyniosła -3°C. Jednak wilgotność powietrza była nieco wyższa wczoraj i wyniosła 90%. Widoczność była również różna, wynosząc 10 km dzisiaj i tylko 1 km wczoraj.

Pogoda po południu w Dęblinie

Prognoza pogody na dzisiaj po południu w Dęblinie przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -2°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -6°C. Na niebo nie spodziewane są opady deszczu. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poranną pogodą, rano również mieliśmy zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru oraz kierunek wiatru pozostaną bez zmian. Temperatura rano wynosiła -4°C, a teraz spadnie do -2°C. Odczuwalna temperatura również spadnie z -6°C do -9°C. Nie przewiduje się opadów deszczu. Wilgotność powietrza nie jest dostępna dla prognozy po południu. Mamy nadzieję, że ta prognoza pogody pomoże Państwu przygotować się na popołudniowe warunki atmosferyczne w Dęblinie.

Pogoda wieczorem w Dęblinie

Wieczorem we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w Dęblinie oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Temperatura spadnie do -6°C. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 7 km/h, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1018 hPa. Zachmurzenie będzie wynosić około 83%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego dnia, można zauważyć, że wieczorem oczekiwane jest podobne zachmurzenie. Jednak temperatura spadnie o 4 stopnie, osiągając -6°C. Prędkość wiatru zmniejszy się do 3 km/h, a kierunek wiatru pozostanie wschodni. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 7 km/h, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1018 hPa. Zachmurzenie wzrośnie do około 83%. Wniosek: Wieczorem w Dęblinie oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie -6°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h. Porównując wieczorną prognozę pogody z popołudniem tego samego dnia, można stwierdzić, że temperatura spadnie, ale ogólna pogoda pozostanie podobna.

Pogoda w nocy w Dęblinie

Prognoza pogody na noc w Dęblinie na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a temperatura spadnie do -7°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku wschodniego z maksymalną prędkością 6 km/h. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1019 hPa, a widoczność wyniesie 10 km. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą prognozę z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć różnice. Wczorajsza noc charakteryzowała się małym zachmurzeniem, podczas gdy prognoza na dzisiejszą noc przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru pozostanie taka sama, wynosząca 3 km/h, jednak temperatura spadnie o 1 stopień do -7°C. Kierunek wiatru pozostanie wschodni, ale maksymalna prędkość wiatru wzrośnie do 6 km/h. Ciśnienie atmosferyczne pozostanie na podobnym poziomie, wynoszącym 1019 hPa. Widoczność i jakość powietrza pozostaną niezmienione, wynosząc odpowiednio 10 km i umiarkowaną. Wniosek: Noc w Dęblinie będzie nieco chłodniejsza niż poprzednia noc, ale ogólnie warunki pogodowe pozostaną stabilne.