Pogoda

i

Autor: pixabay.com Nad regionem spodziewane są lokalne burze.

Łęczna: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek w Łęcznej będzie charakteryzował się umiarkowanym zachmurzeniem, temperaturą oscylującą wokół -6°C, prędkością wiatru wynoszącą 3 km/h z kierunkiem południowo-wschodnim.

Prognoza pogody dla miejscowości Łęczna na dzień 5 grudnia 2023 roku opiera się na dostępnych danych dotyczących temperatury, prędkości wiatru, kierunku wiatru oraz stanu zachmurzenia. Porównamy również dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia. Wschód słońca przewidziany jest na godzinę 7:14:26, natomiast zachód słońca na godzinę 15:22:52. Podsumowanie prognozy pogody: Wtorek, 5 grudnia 2023 roku, przyniesie niewielkie zachmurzenie przez cały dzień. Temperatura wyniesie od -9°C do -3°C. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3 km/h, z kierunkiem głównie południowo-wschodnim. Porównanie z poprzednim dniem: W porównaniu z pogodą poprzedniego dnia, dzisiejsza prognoza przewiduje podobne warunki atmosferyczne. Wczoraj było umiarkowane zachmurzenie, a dzisiaj prognozowane jest niewielkie zachmurzenie. Temperatura jest nieznacznie wyższa, oscylując wokół -3°C. Prędkość wiatru utrzymuje się na podobnym poziomie, wynoszącym 3 km/h. Podsumowując, dzisiejsza pogoda w Łęcznej będzie charakteryzować się niewielkim zachmurzeniem i temperaturą w granicach -9°C do -3°C. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, głównie z kierunku południowo-wschodniego. W porównaniu z poprzednim dniem, warunki atmosferyczne pozostaną podobne, z niewielkimi różnicami w temperaturze i zachmurzeniu.

Pogoda rano w Łęcznej

Jutro rano, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w Łęcznej spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura o poranku wyniesie -6°C. Maksymalna prędkość wiatru będzie sięgać 9 km/h. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a ciśnienie atmosferyczne 1020 hPa. Porównując tę prognozę z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałku, 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że obie prognozy są do siebie podobne. Zarówno wczoraj jak i jutro rano spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru oraz kierunek wiatru są również podobne - 5 km/h i południowo-zachodni. Temperatura będzie nieco wyższa niż wczoraj, wyniesie -5°C. Maksymalna prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie - 8 km/h wczoraj i 9 km/h jutro. Zachmurzenie również będzie podobne - 98% wczoraj i 100% jutro. Jednak ciśnienie atmosferyczne będzie nieco niższe w porównaniu do poprzedniego dnia - 1025 hPa wczoraj i 1020 hPa jutro.

Pogoda po południu w Łęcznej

Prognozowana pogoda na dzisiaj po południu w Łęcznej jest następująca: spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -3°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Widoczność będzie dobra, około 10 km. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj było zachmurzenie całkowite, prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, a temperatura wynosiła -4°C. Wiatr wiejący z kierunku południowo-zachodniego. Widoczność była dobra, około 10 km, a jakość powietrza była dobra. W związku z tym, prognozowana pogoda na dzisiaj po południu w Łęcznej będzie nieco lepsza niż pogoda sprzed dnia. Będzie mniej zachmurzenia, niższa prędkość wiatru i niższa temperatura. Jednak widoczność i jakość powietrza pozostaną na podobnym poziomie.

Pogoda wieczorem w Łęcznej

Wieczorem w Łęcznej, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h i będzie wiał z kierunku południowo-wschodniego. Zachmurzenie sięgnie 83%, a wilgotność powietrza wyniesie 97%. Temperatura spadnie do -6°C. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie wartość 1019 hPa, a jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli 4 grudnia 2023 roku, również wieczorem, można zauważyć pewne różnice. Poprzedniego dnia również prognozowane było umiarkowane zachmurzenie, jednak prędkość wiatru wynosiła jedynie 2 km/h, a wiał on z kierunku południowego. Zachmurzenie sięgało 72%, a wilgotność powietrza była na poziomie 97%. Temperatura była znacznie niższa i wynosiła -13°C. Ciśnienie atmosferyczne osiągnęło wartość 1024 hPa, a jakość powietrza była również umiarkowana. Wnioskiem z porównania jest to, że wieczorna temperatura w Łęcznej wzrosła o 7 stopni w porównaniu do poprzedniego dnia, co może wpływać na odczuwalną różnicę pogody. Prędkość wiatru również zwiększyła się o 1 km/h, a kierunek wiatru zmienił się na południowo-wschodni. Zachmurzenie wzrosło o 11 punktów procentowych, a ciśnienie atmosferyczne spadło o 5 hPa. Jakość powietrza pozostała na umiarkowanym poziomie.

Pogoda w nocy w Łęcznej

Prognoza pogody na noc w Łęcznej na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie -9°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -14°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Wilgotność powietrza osiągnie 96%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne nieznacznie się zmieniły. Wczorajszego wieczoru występowało małe zachmurzenie, a temperatura wynosiła -7°C, a odczuwalna temperatura -13°C. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Wilgotność powietrza wynosiła 92%. Wobec tego, prognoza pogody na noc w Łęcznej na dzień 6 grudnia 2023 roku sugeruje umiarkowane zachmurzenie, podobnie jak poprzedniej nocy, jednak temperatura spadnie nieco, a wilgotność powietrza wzrośnie nieznacznie.