Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Nałęczów: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Nałęczowie oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, lekkie opady śniegu, temperatura wynosząca od -3°C do -2°C, prędkość wiatru oscylująca między 2 a 6 km/h, z kierunkiem wiatru głównie północno-wschodnim.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w miejscowości Nałęczów oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie od -3°C do -2°C, a prędkość wiatru będzie oscylować w granicach 2-5 km/h. Kierunek wiatru będzie głównie północno-wschodni. W porównaniu do poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, dzisiejsza prognoza pogody w Nałęczowie jest podobna. Obie te dni charakteryzują się zachmurzeniem całkowitym i temperaturą w granicach -4°C do -1°C. Różnica polega na prędkości wiatru, która w dzisiejszej prognozie jest nieco wyższa, oscylując w granicach 2-6 km/h, oraz na kierunku wiatru, który zmienił się z północno-zachodniego na północno-wschodni. Warto zauważyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:13:01, a zaśnie o godzinie 15:27:23.

Pogoda rano w Nałęczowie

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Nałęczowie spodziewane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -3°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -7°C. Prędkość wiatru osiągnie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Widoczność wyniesie 6 km, a ilość opadów śniegu będzie wynosić 0.11 mm. W porównaniu do porannej pogody poprzedniego dnia, czyli piątku, dnia 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć zmianę warunków atmosferycznych. Wczoraj rano było całkowite zachmurzenie, temperatura wynosiła -4°C, a odczuwalna temperatura była również -4°C. Prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Widoczność była dobra, wynosząca 10 km, jednak nie odnotowano opadów śniegu. W związku z powyższym, można stwierdzić, że prognoza pogody na sobotę rano w Nałęczowie przewiduje lekkie opady śniegu przy minimalnych zmianach temperatury i warunków atmosferycznych w porównaniu do poprzedniego dnia.

Pogoda po południu w Nałęczowie

Dzisiaj po południu w Nałęczowie, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00, prognozowana jest opadająca śnieżyca. Temperatura wyniesie około -3°C, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 5 km/h, wiejącego z kierunku północno-wschodniego. Spodziewana wilgotność powietrza wyniesie 97%, a zachmurzenie będzie całkowite, osiągając poziom 100%. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1006 hPa. Porównując dzisiejszą pogodę z popołudniową pogodą poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne zmiany. Wczoraj było zachmurzenie całkowite, podobnie jak dzisiaj, jednak temperatura była nieco wyższa i wynosiła około -2°C. Prędkość wiatru była również podobna, wynosząc 1 km/h, a wiejący z kierunku północno-zachodniego. Wilgotność powietrza była nieco niższa i wynosiła 93%, a ciśnienie atmosferyczne utrzymywało się na poziomie 1006 hPa. Podsumowując, dzisiejsza prognoza pogody w Nałęczowie na popołudnie przewiduje opadająca śnieżyca przy temperaturze -3°C, prędkości wiatru 5 km/h oraz całkowitym zachmurzeniu. W porównaniu do poprzedniego dnia, temperatura minimalnie spadła, wilgotność powietrza minimalnie wzrosła, a reszta warunków atmosferycznych pozostała podobna.

Pogoda wieczorem w Nałęczowie

Wieczorem w Nałęczowie, w najbliższą sobotę, o godzinie 18:00, spodziewamy się opadów śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 6 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Zachmurzenie będzie wynosić 100%. Temperatura wyniesie -2 °C, ale odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -8 °C. Prognozowane opady śniegu wyniosą 2.01 mm. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj wieczorem w Nałęczowie było całkowite zachmurzenie, temperatura wynosiła -3 °C, a odczuwalna temperatura również wynosiła -3 °C. Prędkość wiatru wynosiła zaledwie 1 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Nie odnotowano żadnych opadów deszczu ani śniegu. Warto zauważyć, że dzisiejsza wieczorna prognoza pogody przewiduje opady śniegu, podczas gdy wczoraj wieczorem nie było żadnych opadów. Temperatura również spadła o 1 °C, a odczuwalna temperatura jest niższa o 5 °C. Prędkość wiatru zwiększyła się z 1 km/h do 6 km/h, a kierunek wiatru zmienił się z południowo-zachodniego na północno-wschodni. W związku z tym, wieczór w Nałęczowie będzie bardziej zimny i śnieżny niż poprzedni wieczór. Mieszkańcy powinni przygotować się na opady śniegu i niższe temperatury.

Pogoda w nocy w Nałęczowie

Prognoza pogody na noc w miejscowości Nałęczów na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje opady śniegu. Temperatura spadnie do -2°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -8°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, co oznacza, że niebo będzie całkowicie zakryte chmurami. Spodziewane opady śniegu wyniosą około 1.7 mm. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki pogodowe. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, temperatura wynosiła -3°C, a odczuwalna temperatura była niższa i wynosiła -6°C. Prędkość wiatru była również podobna i wynosiła 2 km/h. Jednak kierunek wiatru różnił się, gdzie dzisiaj będzie północno-zachodni, a wczoraj był północno-wschodni. Zachmurzenie było całkowite zarówno dzisiaj, jak i wczoraj. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że pogoda w Nałęczowie nie ulegnie znaczącym zmianom w ciągu nocy. Nadal należy się spodziewać opadów śniegu i niskich temperatur.