Meteorolodzy zapowiadają na dziś piękną, słoneczną pogodę.

i

Autor: pixabay.com

Poniatowa: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Poniatowej oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, lekkie opady śniegu, temperatura wynosząca od -3°C do -2°C, prędkość wiatru między 2 a 6 km/h, głównie z kierunku północno-wschodniego.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w miejscowości Poniatowa prognozowana jest zmiana pogody. W ciągu dnia spodziewane jest zachmurzenie całkowite, które stopniowo przechodzi w lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3-6 km/h, a temperatura wyniesie od -3°C do -2°C. Kierunek wiatru będzie głównie północno-wschodni. W porównaniu z poprzednim dniem, czyli 1 grudnia 2023 roku, dzisiejsza pogoda będzie bardziej zmienna. Wczoraj dominowało zachmurzenie całkowite przez cały dzień, a temperatura wynosiła od -5°C do -1°C. Prędkość wiatru utrzymywała się na niskim poziomie, nie przekraczając 2 km/h. Kierunek wiatru zmieniał się w ciągu dnia. Warto zauważyć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:13:11, a zachód słońca o godzinie 15:28:24.

Pogoda rano w Poniatowej

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Poniatowej oczekiwane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -3 stopnie Celsiusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h. Wiatr będzie wiejący z północno-wschodniej strony. Wilgotność powietrza sięgnie 93%, a jakość powietrza będzie oceniana jako przeciętna. Opady śniegu wyniosą około 0.31 mm. O godzinie 9:00 rano prognozowane są nadal lekkie opady śniegu. Temperatura wzrośnie nieznacznie do -2 stopni Celsiusza, a prędkość wiatru zwiększy się do 5 km/h. Kierunek wiatru pozostanie północno-wschodni. Wilgotność powietrza utrzyma się na poziomie 93%. Jakość powietrza nadal będzie przeciętna. Opady śniegu przewiduje się na poziomie 0.9 mm. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć zmiany. Wczoraj o godzinie 6:00 rano w Poniatowej występowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -5 stopni Celsiusza, a prędkość wiatru była niewielka - 1 km/h. Wiatr wiał z północno-zachodniej strony. Wilgotność powietrza wynosiła 97%, a jakość powietrza oceniano jako umiarkowaną. Nie odnotowano opadów śniegu. Warto zauważyć, że temperatura dzisiaj jest nieco wyższa niż wczoraj, jednak nadal utrzymuje się na niskim poziomie. Prędkość wiatru również wzrosła, co może wpływać na odczuwalną temperaturę. Natomiast opady śniegu dzisiaj są obecne, podczas gdy wczoraj nie było żadnych opadów.

Pogoda po południu w Poniatowej

Po południu w Poniatowej oczekiwane jest opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 6 km/h, a temperatura będzie wynosić -2°C. Wiatr będzie wieść z północno-wschodu. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a widoczność będzie ograniczona do 0 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 11 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poprzednim dniem, można zauważyć, że zarówno dzisiaj, jak i wczoraj występowało zachmurzenie całkowite. Jednak wczoraj temperatura wynosiła -3°C, a dzisiaj spodziewana jest temperatura na poziomie -2°C. Prędkość wiatru również się zmieniła, z 0 km/h wczoraj na 6 km/h dzisiaj. Wiatr wczoraj wieł z północno-wschodu, podobnie jak dzisiaj. Widoczność w obu dniach wynosiła 10 km, natomiast maksymalna prędkość wiatru wzrosła z 3 km/h wczoraj do 11 km/h dzisiaj. Wnioskując, dzisiejsza popołudniowa pogoda w Poniatowej będzie podobna do pogody z poprzedniego dnia, z wyjątkiem nieznacznych zmian w temperaturze i prędkości wiatru.

Pogoda wieczorem w Poniatowej

Wieczorem w Poniatowej, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w sobotę, prognozowana jest opadająca śnieżna pogoda. Prędkość wiatru wyniesie 6 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, co oznacza, że niebo będzie całkowicie zakryte chmurami. Widoczność będzie równa 0 km, co może wpływać na warunki drogowe i poruszanie się po miejscowości. Temperatura wyniesie -2°C, jednak odczuwalna temperatura może być niższa i wynieść -8°C. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj wieczorem w Poniatowej panowało zachmurzenie całkowite, jednak temperatura wynosiła -3°C. Prędkość wiatru była niewielka, wynosząca 0 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Widoczność wynosiła 10 km, co oznaczało dobre warunki widoczności. Biorąc pod uwagę te różnice, można stwierdzić, że dzisiejsza prognoza pogody wieczorem w Poniatowej jest bardziej zimna, ze śnieżnymi opadami i niższą temperaturą. Zachmurzenie jest takie samo, czyli całkowite, jednak widoczność jest zerowa, co może stwarzać trudności w poruszaniu się. Warto zatem przygotować się na chłodniejsze i bardziej mroźne wieczorne warunki atmosferyczne.

Pogoda w nocy w Poniatowej

Prognoza pogody na noc w miejscowości Poniatowa na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -8°C. Prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Wilgotność powietrza wyniesie 97%, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1010 hPa. Przewiduje się opady śniegu o natężeniu 1.58 mm. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się zmieniły. Wczoraj wieczorem występowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -3°C, a odczuwalna temperatura wynosiła -6°C. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a kierunek wiatru był północno-wschodni. Wilgotność powietrza wynosiła 94%, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1007 hPa. Nie odnotowano opadów śniegu. Wnioskiem jest, że w dzisiejszą noc spodziewamy się opadów śniegu, podczas gdy poprzedniej nocy nie było opadów, a warunki atmosferyczne były nieco łagodniejsze.