Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Rejowiec Fabryczny: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku w Rejowcu Fabrycznym przewiduje się umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie od -9°C do -3°C, prędkość wiatru będzie wynosić od 2 do 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni.

W Rejowcu Fabrycznym, w dniu 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest umiarkowana zachmurzenie. Przez cały dzień utrzyma się zachmurzenie całkowite, z temperaturą oscylującą wokół -7°C. Prędkość wiatru wyniesie od 2 do 4 km/h, z kierunkiem południowo-wschodnim. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że temperatura jest nieco wyższa, osiągając -7°C w porównaniu do -8°C. Ponadto, wiatr będzie słabszy, osiągając prędkość do 4 km/h, w porównaniu do 5 km/h poprzedniego dnia. Co więcej, zachmurzenie całkowite utrzyma się przez cały dzień, podobnie jak wczoraj. Warto również wspomnieć, że słońce wschodzi o godzinie 7:12:10 i zachodzi o godzinie 15:22:17.

Pogoda rano w Rejowcu Fabrycznym

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, w Rejowcu Fabrycznym będzie panować zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -7°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -12°C. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1021 hPa, a wilgotność powietrza będzie wynosić 91%. Jakość powietrza będzie oceniana jako dobra. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałku, 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00, widać pewne różnice. Poprzedniego dnia występowały lekkie opady śniegu, podczas gdy dzisiaj będzie pochmurnie. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, wynosząc 5 km/h, jednak kierunek wiatru zmieni się na południowo-wschodni. Temperatura również się zmieni - wczoraj wynosiła -6°C, a dzisiaj będzie wynosić -7°C. Odczuwalna temperatura również ulegnie zmianie i będzie wynosić -12°C w porównaniu do -15°C z poprzedniego dnia. Ciśnienie atmosferyczne spadnie minimalnie z 1025 hPa do 1021 hPa, a wilgotność powietrza będzie nieznacznie niższa, wynosząc 91%. Jakość powietrza pozostanie dobra.

Pogoda po południu w Rejowcu Fabrycznym

Po południu w Rejowcu Fabrycznym, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00, spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -5°C, a wilgotność powietrza sięgnie 96%. Widoczność będzie dobra, wynosząca 10 km. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, którą otrzymaliśmy na podstawie danych z godziny 9:00, można zauważyć, że zachmurzenie pozostaje całkowite. Prędkość wiatru nieznacznie spadła z 4 km/h na 3 km/h. Temperatura również zmalała z -5°C na -7°C. Kierunek wiatru pozostał południowo-wschodni. Wilgotność powietrza minimalnie wzrosła z 90% na 91%. Odczuwalna temperatura wynosiła -10°C, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1020 hPa. Jakość powietrza była oceniana jako dobra. Wniosek: Pogoda w Rejowcu Fabrycznym utrzymuje się stabilna przez cały dzień, z zachmurzeniem całkowitym i niskimi temperaturami. Nie ma większych zmian w warunkach atmosferycznych między popołudniem a porankiem.

Pogoda wieczorem w Rejowcu Fabrycznym

Wieczorem dzisiaj, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w miejscowości Rejowiec Fabryczny o godzinie 18:00 prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -7 °C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -12 °C. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie wartość 1019 hPa, a wilgotność powietrza wyniesie 97%. Maksymalna prędkość wiatru w tym czasie wynosiła 6 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, która była również charakteryzowana przez zachmurzenie całkowite, można zauważyć pewne różnice. O godzinie 12:00 temperatura wynosiła -3 °C, natomiast o godzinie 15:00 spadła do -5 °C. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h o godzinie 12:00 i zmniejszyła się do 3 km/h o godzinie 15:00. Kierunek wiatru był południowo-wschodni zarówno w popołudniowych, jak i wieczornych godzinach. Maksymalna prędkość wiatru utrzymywała się na poziomie 7 km/h. Wilgotność powietrza wynosiła odpowiednio 91% o godzinie 12:00 i 96% o godzinie 15:00. Wnioskując z powyższych danych, wieczorem temperatura spadnie do -7 °C, odczuwalna temperatura wyniesie -12 °C, a wilgotność powietrza sięgnie 97%. Prędkość wiatru pozostanie na poziomie 3 km/h, a zachmurzenie będzie całkowite. Prognoza pogody na wieczór w Rejowcu Fabrycznym wskazuje na utrzymanie się podobnych warunków atmosferycznych w porównaniu z popołudniem tego samego dnia.

Pogoda w nocy w Rejowcu Fabrycznym

Prognozując pogodę na noc w Rejowcu Fabrycznym, spodziewamy się umiarkowanego zachmurzenia. Temperatura wyniesie -11°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, z kierunkiem wiatru z południowo-wschodniego. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 4 km/h. Widoczność będzie dobra, wynosząca 10 km, a ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1020 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, zauważamy zmiany. Wczorajsza noc charakteryzowała się umiarkowanym zachmurzeniem, jednak temperatura wynosiła -7°C, a prędkość wiatru była taka sama - 3 km/h. Kierunek wiatru był południowo-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 8 km/h. Widoczność była dobra, wynosząca 10 km, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1022 hPa. Wnioskując z powyższych danych, możemy stwierdzić, że temperatura spadła o 4 stopnie w porównaniu do poprzedniej nocy. Prędkość wiatru zmniejszyła się o 1 km/h, a maksymalna prędkość wiatru spadła o 4 km/h. Ogólnie rzecz biorąc, można oczekiwać nieznacznie chłodniejszej i spokojniejszej nocy w Rejowcu Fabrycznym.