Pogoda

i

Autor: pixabay.com Przedstawiamy najbardziej aktualną prognozę pogody.

Szczebrzeszyn: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku w Szczebrzeszynie przewidywane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie od -9°C do -2°C, a prędkość wiatru będzie utrzymywać się na poziomie 2-3 km/h, z kierunkiem wiatru głównie południowo-wschodnim.

W Szczebrzeszynie prognozowana jest pogoda na dzień 5 grudnia 2023 roku. Wtorek będzie charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym przez cały dzień. Prędkość wiatru oscylować będzie w granicach 2-3 km/h, a temperatura wyniesie od -9°C do -2°C. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z południowo-wschodniego na wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały podobne zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura będzie niższa o kilka stopni, a prędkość wiatru będzie nieznacznie niższa. Kierunek wiatru również ulegnie zmianie. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:11:18 i zajdzie o godzinie 15:25:16.

Pogoda rano w Szczebrzeszynie

Jutro rano, czyli we wtorek, dnia 5 grudnia 2023 roku, w Szczebrzeszynie spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -7°C, a ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1020 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli poniedziałkiem, 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno jutro, jak i dzisiaj o tej samej porze spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Jednakże, prędkość wiatru jutro będzie nieco niższa, wynosząca około 2 km/h, w porównaniu do 4 km/h z dzisiejszego ranka. Temperatura również wzrośnie minimalnie, osiągając -7°C. Kierunek wiatru pozostanie południowo-wschodni. Również ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na podobnym poziomie, wynoszącym 1020 hPa. Warto zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki pogodowe rano, co sugeruje stabilność atmosferyczną w tym okresie.

Pogoda po południu w Szczebrzeszynie

Prognoza pogody na dzisiaj po południu w Szczebrzeszynie przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -5°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, z kierunkiem wiatru południowo-wschodnim. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 6 km/h. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1019 hPa, a widoczność będzie wynosić 10 km. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując prognozę pogody na popołudnie z prognozą na poranek tego samego dnia, stwierdzamy, że obie przewidują zachmurzenie całkowite. Temperatura wzrośnie z -7°C na -5°C, a prędkość wiatru zmniejszy się z 3 km/h do 2 km/h. Kierunek wiatru pozostanie południowo-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru nieznacznie wzrośnie z 7 km/h na 6 km/h. Ciśnienie atmosferyczne pozostanie na podobnym poziomie, wynosząc 1019 hPa. Opady deszczu nie są przewidywane ani na poranek, ani na popołudnie. Wnioskując z porównania danych, można stwierdzić, że pogoda w Szczebrzeszynie będzie podobna zarówno rano, jak i po południu. Zachmurzenie całkowite utrzyma się przez cały dzień, temperatura nieznacznie wzrośnie, a prędkość wiatru nieznacznie się zmniejszy. Ogólnie rzecz biorąc, warunki pogodowe nie ulegną znaczącym zmianom w ciągu dnia.

Pogoda wieczorem w Szczebrzeszynie

Wieczorem w Szczebrzeszynie, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura powietrza spadnie do -7°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -11°C. Maksymalna prędkość wiatru będzie sięgać 3 km/h. Jakość powietrza będzie oznaczona jako umiarkowana. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć, że oba okresy będą charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym. Jednakże, wieczorem temperatura powietrza będzie niższa, osiągając -7°C w porównaniu do -5°C w popołudniowych godzinach. Prędkość wiatru również zmniejszy się z 3 km/h do 2 km/h. Maksymalna prędkość wiatru spadnie z 5 km/h do 3 km/h. Jakość powietrza pozostanie na umiarkowanym poziomie. Warto zauważyć, że dane dotyczące ciśnienia atmosferycznego i widoczności nie zostały podane dla wieczornej prognozy pogody. Jednakże, na podstawie dostępnych informacji można stwierdzić, że te parametry powinny pozostać na podobnym poziomie w porównaniu z popołudniem. Podsumowując, wieczorem w Szczebrzeszynie oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -7°C, a prędkość wiatru będzie wynosić około 2 km/h. Porównując z popołudniem, temperatura powietrza spadnie, prędkość wiatru zmniejszy się, a jakość powietrza pozostanie umiarkowana.

Pogoda w nocy w Szczebrzeszynie

Prognoza pogody na dzisiejszą noc w Szczebrzeszynie przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura spadnie do -11°C, a prędkość wiatru wyniesie 2 km/h z kierunku wschodniego. Widoczność będzie wynosić około 8 km, a wilgotność sięgnie 98%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne zmiany. Wczorajszego wieczoru również dominowało zachmurzenie całkowite, jednak temperatura wynosiła -7°C. Prędkość wiatru była nieco wyższa, osiągając 3 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Widoczność i wilgotność były podobne, wynosząc odpowiednio 10 km i 93%. Wnioskując z porównania danych, temperatura spadła w dzisiejszą noc o 4 stopnie, a prędkość wiatru zmniejszyła się o 1 km/h. Ogólnie rzecz biorąc, warunki pogodowe są podobne, ale można zauważyć pewne różnice.