Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognozy pogody zapowiadają na dziś bardzo wysokie temperatury.

Terespol: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r., w Terespolu oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie od -11°C do -3°C, prędkość wiatru będzie oscylować między 2 a 4 km/h, a kierunek wiatru będzie zmieniać się z południowego na wschodni.

W dniu jutrzejszym, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest umiarkowana zachmurzenie w miejscowości Terespol. Prędkość wiatru będzie wynosić od 2 do 4 km/h, a temperatura spadnie do -11 stopni Celsiusza. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z południowego na wschodni w ciągu dnia. Podsumowując, jutro oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie, prędkość wiatru wyniesie od 2 do 4 km/h, a temperatura spadnie do -11 stopni Celsiusza. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Dzisiaj oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie, podczas gdy wczoraj było zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru również się zmieniła - dzisiaj będzie wynosić od 2 do 4 km/h, podczas gdy wczoraj było od 3 do 6 km/h. Temperatura również uległa zmianie - dzisiaj spadnie do -11 stopni Celsiusza, podczas gdy wczoraj wynosiła -3 stopnie Celsiusza. Warto zauważyć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:15:09, a zachód słońca o godzinie 15:16:16.

Pogoda rano w Terespolu

Wtorek, 5 grudnia 2023 r., o godzinie 6:00 w Terespolu oczekujemy zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -8°C, a wilgotność powietrza będzie wynosić 92%. Przewidujemy maksymalną prędkość wiatru na poziomie 6 km/h, a zachmurzenie wyniesie 98%. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli poniedziałkiem, 4 grudnia 2023 r., o godzinie 9:00, obserwowaliśmy lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, a kierunek wiatru był zachodni. Temperatura wyniosła -3°C, a wilgotność powietrza wyniosła 93%. Maksymalna prędkość wiatru osiągnęła 9 km/h, a zachmurzenie wyniosło 95%. Możemy zauważyć, że dzisiejsza poranna prognoza pogody w Terespolu przewiduje zachmurzenie całkowite, podczas gdy poprzedniego dnia mieliśmy lekkie opady śniegu. Temperatura również wzrosła z -3°C do -8°C. Prędkość wiatru jest porównywalna, natomiast wilgotność powietrza obniżyła się o 1%.

Pogoda po południu w Terespolu

Po południu w Terespolu, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00, oczekuje się małe zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Temperatura wyniesie -7°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -12°C. Zachmurzenie będzie wynosić około 42%. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć pewne zmiany. Rano, o godzinie 9:00, również występowało zachmurzenie całkowite, jednak teraz spodziewamy się małego zachmurzenia. Prędkość wiatru pozostanie na poziomie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie nadal wschodni. Temperatura spadnie z -5°C rano do -7°C po południu, a odczuwalna temperatura zmniejszy się z -8°C do -12°C. Zachmurzenie również zmniejszy się z 94% rano do około 42% po południu. Wniosek: Po południu w Terespolu spodziewamy się małego zachmurzenia, niewielkich zmian w prędkości wiatru i temperaturze w porównaniu do porannej pogody.

Pogoda wieczorem w Terespolu

Wieczorem w Terespolu, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Temperatura spadnie do -8°C, a zachmurzenie wyniesie około 67%. Jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć pewne różnice. Popołudniowe dane wskazują na zachmurzenie całkowite wczesnym popołudniem, które zmniejszy się do małego zachmurzenia w późnym popołudniu. Prędkość wiatru pozostanie na poziomie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Temperatura spadnie z -3°C do -7°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -12°C. Zachmurzenie również zmniejszy się z 88% do 42%. W sumie, wieczorna pogoda w Terespolu będzie charakteryzować się umiarkowanym zachmurzeniem, prędkością wiatru wynoszącą około 4 km/h i temperaturą wynoszącą -8°C. Różnice między popołudniem a wieczorem obejmują zmniejszenie zachmurzenia i spadek temperatury.

Pogoda w nocy w Terespolu

Prognoza pogody na noc w Terespolu na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie -10°C, a wilgotność powietrza sięgnie 97%. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 8 km/h. Jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że wczoraj wieczorem panowało umiarkowane zachmurzenie, podobnie jak dzisiaj. Temperatura wynosiła -11°C, a wilgotność powietrza wynosiła 97%. Prędkość wiatru była nieco niższa i wynosiła 2 km/h, a kierunek wiatru był południowy. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 4 km/h. Jakość powietrza była uznawana za umiarkowaną. W porównaniu do poprzedniej nocy, możemy zauważyć, że temperatura minimalna nieznacznie wzrosła o 1 stopień, a prędkość wiatru minimalnie się zwiększyła. Zachmurzenie pozostało na podobnym poziomie, natomiast wilgotność powietrza utrzymała się na takim samym poziomie. Ogólnie rzecz biorąc, warunki pogodowe w Terespolu na dzisiejszą noc będą podobne do tych z poprzedniej nocy.