Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognoza pogody

Zamość: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.10.2023

2023-10-02 6:00

W poniedziałek, 2 października 2023 roku, w Zamościu o godzinie 12:00 oczekiwane jest niewielkie zachmurzenie, temperatura wynosząca 20°C, prędkość wiatru 4 km/h, kierunek wiatru południowo-zachodni.

W Zamościu prognozowana jest pogoda na dzień 2 października 2023 roku. Przewiduje się różne warunki atmosferyczne w ciągu dnia. Rano o godzinie 6:00 oczekiwane jest niewielkie zachmurzenie z temperaturą wynoszącą 12°C. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie zachodni. W ciągu dnia, o godzinie 9:00, prognozowane jest bezchmurne niebo z temperaturą 18°C. Prędkość wiatru wzrośnie do 3 km/h, a kierunek wiatru pozostanie zachodni. W południe, o godzinie 12:00, spodziewane jest niewielkie zachmurzenie przy temperaturze 20°C. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru zmieni się na południowo-zachodni. W popołudniowych godzinach, o 15:00, przewiduje się umiarkowane zachmurzenie z temperaturą 19°C. Prędkość wiatru pozostanie na poziomie 4 km/h, a kierunek wiatru nie zmieni się i nadal będzie południowo-zachodni. Wieczorem, o godzinie 18:00, oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie przy temperaturze 14°C. Prędkość wiatru spadnie do 2 km/h, a kierunek wiatru pozostanie południowo-zachodni. W nocy, o 21:00, przewiduje się zachmurzenie całkowite z temperaturą 13°C. Prędkość wiatru wzrośnie do 3 km/h, a kierunek wiatru pozostanie południowo-zachodni. Podsumowując, prognozowana pogoda na dzień 2 października 2023 roku w Zamościu będzie zróżnicowana. Rano oczekiwane jest niewielkie zachmurzenie, które stopniowo ustąpi miejsca bezchmurnemu niebu w ciągu dnia. Temperatura będzie się wahać między 12°C a 20°C. Prędkość wiatru będzie niewielka, utrzymując się na poziomie 2-4 km/h. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z zachodniego na południowo-zachodni. Wieczorem i w nocy spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura spadnie do 13°C, a prędkość wiatru wyniesie 3 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że temperatura wzrosła o kilka stopni, a pogoda stała się bardziej stabilna. Wczoraj było więcej zachmurzenia, a prędkość wiatru była nieco wyższa. Warunki atmosferyczne w Zamościu uległy pewnym zmianom, ale ogólnie rzecz biorąc, można oczekiwać przyjemnej i łagodnej pogody. Wschód słońca zaplanowany jest na godzinę 6:26, a zachód słońca na godzinę 18:07.

Pogoda rano w Zamościu

Prognoza pogody na poniedziałek w Zamościu w godzinach porannych jest następująca. Oczekuje się niewielkiego zachmurzenia o poranku, które stopniowo ustąpi, pozostawiając bezchmurne niebo. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a kierunek wiatru będzie zachodni. Temperatura wyniesie 12°C, jednak odczuwalna temperatura będzie wynosić 11°C. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj rano w Zamościu panowało umiarkowane zachmurzenie, podobnie jak dzisiaj. Jednak temperatura była nieco niższa, wynosząc 9°C, a odczuwalna temperatura wynosiła 8°C. Prędkość wiatru była podobna, oscylując wokół 3 km/h. Warto zauważyć, że nie odnotowano opadów deszczu zarówno dzisiaj, jak i wczoraj.

Pogoda po południu w Zamościu

Dzisiaj po południu w Zamościu oczekiwane jest niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h i będzie wiał z kierunku południowo-zachodniego. Temperatura wyniesie 20°C, a zachmurzenie sięgnie 12%. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1023 hPa. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, rano mieliśmy bezchmurne niebo, przy temperaturze 18°C. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h i wiał z kierunku zachodniego. Odczuwalna temperatura wyniosła 17°C. Widzimy, że popołudniowa pogoda będzie nieco inna niż rano. Zachmurzenie wzrośnie z bezchmurnego nieba do niewielkiego zachmurzenia, a temperatura spadnie z 18°C do 20°C. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, wynosząc 4 km/h i będzie wiał z kierunku południowo-zachodniego. Warto zatem przygotować się na niewielkie zachmurzenie i lekkie ochłodzenie w porównaniu do porannej pogody.

Pogoda wieczorem w Zamościu

Wieczorem w Zamościu, dnia 2 października 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a jego kierunek będzie południowo-zachodni. Temperatura powietrza wyniesie 14°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić 13°C. Zachmurzenie osiągnie poziom 65%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć pewne zmiany. W popołudniowych godzinach, o godzinie 15:00, również występowało umiarkowane zachmurzenie, jednak zachmurzenie osiągnęło wtedy poziom 53%. Temperatura powietrza wynosiła wtedy 19°C, a prędkość wiatru była taka sama jak wieczorem - 4 km/h. W porównaniu do popołudniowej pogody, wieczorem spodziewane jest nieznaczne zwiększenie zachmurzenia oraz minimalne obniżenie temperatury o 5 stopni. Prędkość wiatru pozostanie bez zmian.

Pogoda w nocy w Zamościu

Prognoza pogody na noc w Zamościu, która obowiązuje od godziny 21:00, dnia 2 października 2023 roku, do godziny 3:00, dnia 3 października 2023 roku, przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Temperatura wyniesie 13°C, a odczuwalna temperatura 12°C. Widoczność będzie dobra i wyniesie 10 km. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, czyli z 1 października 2023 roku, można zauważyć, że w porównaniu do poprzedniej nocy nastąpi wzrost temperatury o 2 stopnie. Wczorajsza noc charakteryzowała się małym zachmurzeniem, podczas gdy dzisiejsza prognoza przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru, kierunek wiatru, jakość powietrza oraz widoczność pozostają bez zmian. Odczuwalna temperatura również wzrośnie o 2 stopnie w porównaniu do poprzedniej nocy.