Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Zamość: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Zamościu o godzinie 21:00 spodziewane są lekkie opady śniegu, temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 6 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim.

Prognoza pogody dla Zamościa na dzień 2 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu przez cały dzień. Temperatura będzie oscylować wokół -2 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru wyniesie około 6 km/h. Kierunek wiatru będzie północno-wschodni. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza prognoza pogody w Zamościu jest bardziej niekorzystna. Poprzedniego dnia było zachmurzenie całkowite, temperatura wynosiła od -3 do -1 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru wynosiła od 0 do 2 km/h. Kierunek wiatru zmieniał się z zachodniego na północno-zachodni. Wschód słońca nastąpi o godzinie 7:06:19, a zachód słońca o godzinie 15:25:42.

Pogoda rano w Zamościu

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Zamościu oczekiwane jest opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, a temperatura będzie wynosić -2°C. Wiatr będzie wiał z kierunku północno-wschodniego. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a ilość opadów śniegu osiągnie 3.06 mm. Odczuwalna temperatura wyniesie -7°C. W porównaniu do poprzedniego dnia, prognoza pogody na sobotę rano w Zamościu jest podobna. W piątek, 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano również występowało zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, a temperatura wynosiła -3°C. Wiatr wiał z kierunku zachodniego. Zachmurzenie wynosiło 100%, jednak nie odnotowano opadów śniegu. Odczuwalna temperatura wynosiła -3°C. W związku z tym, możemy stwierdzić, że prognoza pogody na sobotę rano w Zamościu jest podobna do poprzedniego dnia, z wyjątkiem opadów śniegu, które są przewidywane w najbliższych godzinach.

Pogoda po południu w Zamościu

Po południu w Zamościu, w sobotę 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest opadający śnieg. Prędkość wiatru wyniesie około 6 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie około -2°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić około -8°C. Widoczność będzie ograniczona do 0 km, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1004 hPa. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć, że oczekiwany jest kontynuowany opad śniegu. Poranne dane wskazują na prędkość wiatru wynoszącą 6 km/h, kierunek wiatru północno-wschodni, temperaturę -1°C i odczuwalną temperaturę -7°C. Zachmurzenie wyniesie 100%, a opady śniegu będą sięgać 4.3 mm. Wniosek: Pogoda w Zamościu będzie podobna zarówno po południu, jak i rano, z temperaturą w granicach -1°C do -2°C, słabym wiatrem z kierunkiem północno-wschodnim oraz opadami śniegu.

Pogoda wieczorem w Zamościu

Wieczorem w Zamościu, w sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest opadający śnieg. Prędkość wiatru wyniesie około 6 km/h, a jego kierunek będzie północno-wschodni. Temperatura powietrza spadnie do -2 stopni Celsiusza, a odczuwalna temperatura wyniesie -8 stopni Celsiusza. Widoczność będzie ograniczona do 1 km, a opady śniegu osiągną 2.92 mm. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, która również zakłada opadający śnieg, można stwierdzić, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Prędkość wiatru, temperatura powietrza, kierunek wiatru oraz odczuwalna temperatura będą miały podobne wartości. Jedyną różnicą jest widoczność, która w popołudniowych godzinach wynosiła 0 km.

Pogoda w nocy w Zamościu

Prognoza pogody na noc w Zamościu na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 6 km/h. Kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Oczekiwana maksymalna prędkość wiatru to 12 km/h, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1008 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, obserwujemy zmiany w warunkach atmosferycznych. Wczoraj wieczorem, 2 grudnia 2023 roku, również prognozowano lekkie opady śniegu, jednak temperatura była nieco wyższa, wynosząc -2°C. Prędkość wiatru była podobna, wynosząc 6 km/h, ale kierunek wiatru różnił się, był to północno-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 10 km/h, a ciśnienie atmosferyczne było nieco niższe, wynosząc 1005 hPa. Widzimy więc, że prognoza pogody na noc w Zamościu na 3 grudnia 2023 roku w porównaniu z nocą poprzedniego dnia przewiduje podobne warunki atmosferyczne, jednak temperatura będzie nieco niższa, a kierunek wiatru się zmieni.