Pogoda - parasolka

i

Autor: pixabay.com Najświeższa prognoza pogody - lepiej nie zapomnij o parasolce!

Bukowno: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r., w Bukownie przewidywane jest umiarkowane zachmurzenie, prędkość wiatru wyniesie od 1 do 2 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -8°C.

Prognoza pogody dla miejscowości Bukowno na dzień 5 grudnia 2023 roku jest następująca. Przewiduje się umiarkowane zachmurzenie przez cały dzień. Rano temperatura wyniesie -1°C, a w ciągu dnia spadnie do -9°C. Prędkość wiatru będzie niewielka, oscylująca w granicach 1-2 km/h. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z południowo-zachodniego na wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obie prognozy zakładają zachmurzenie całkowite. Jednak dzisiejsza temperatura będzie nieco wyższa niż wczorajsza, oscylując w granicach -1°C do -9°C. Prędkość wiatru będzie podobna, jednak kierunek wiatru zmieni się z południowo-wschodniego na wschodni. Warto również wspomnieć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:23:34, a zachód słońca o godzinie 15:41:21.

Pogoda rano w Bukownie

Jutro rano, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest zachmurzenie całkowite w Bukownie. Przewiduje się niską temperaturę wynoszącą -9°C. Wiatr będzie wiał z południowo-wschodniego kierunku z prędkością 1 km/h. Nie są prognozowane opady deszczu, a widoczność wyniesie 10 km. Maksymalna prędkość wiatru nie przekroczy 1 km/h. Spodziewane zachmurzenie wyniesie 98%. Porównując prognozę pogody z porannymi warunkami poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj rano było również zachmurzenie całkowite, lecz temperatura wynosiła -15°C. Wiatr wiał z południowego kierunku z prędkością 1 km/h. Widoczność wynosiła 7 km. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, a zachmurzenie wynosiło 90%. W porównaniu do poprzedniego dnia, jutro o tej samej porze spodziewamy się nieco wyższej temperatury, mniejszego zachmurzenia oraz minimalnych zmian w prędkości wiatru i widoczności.

Pogoda po południu w Bukownie

Dzisiaj po południu w Bukownie spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Temperatura będzie oscylować wokół -1°C. Widoczność będzie dobra, wynosząca 10 km. Jakość powietrza będzie zła. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poprzednim dniem, wczoraj po południu w Bukownie notowano małe zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 2 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Temperatura wynosiła -4°C. Widoczność była dobra, wynosząca 10 km. Jakość powietrza była przeciętna. Wnioskując z powyższych danych, dzisiejsza popołudniowa pogoda w Bukownie będzie nieznacznie chłodniejsza niż wczorajsza, ale ogólnie warunki atmosferyczne nie zmienią się znacząco. Prędkość wiatru oraz widoczność pozostaną na podobnym poziomie, natomiast jakość powietrza będzie nadal niska.

Pogoda wieczorem w Bukownie

Wieczorem w Bukownie, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, oczekujemy małego zachmurzenia. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a temperatura będzie wynosić -8°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku wschodniego. Nie prognozujemy opadów deszczu, a jakość powietrza będzie przeciętna. Zachmurzenie osiągnie poziom 47%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, zauważamy pewne różnice. Wczoraj wieczorem w Bukownie panowało zachmurzenie całkowite, prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a temperatura wynosiła -5°C. Wiatr wiał z kierunku południowo-wschodniego. Nie odnotowano opadów deszczu, a jakość powietrza była przeciętna. Zachmurzenie osiągnęło poziom 95%. Widzimy więc, że dzisiejsza prognoza pogody na wieczór w Bukownie różni się od pogody z poprzedniego wieczoru. Mamy do czynienia z mniejszym zachmurzeniem, niższą prędkością wiatru oraz niższą temperaturą.

Pogoda w nocy w Bukownie

Prognoza pogody na noc w Bukownie na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie -8°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 1 km/h, z kierunkiem wiatru południowo-wschodnim. Jakość powietrza będzie bardzo zła. Zachmurzenie osiągnie poziom 78%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, występowało zachmurzenie całkowite. Temperatura spadła o 1 stopień, z -7°C na -8°C. Prędkość wiatru pozostała na poziomie 1 km/h, a kierunek wiatru również pozostał południowo-wschodni. Jakość powietrza pogorszyła się z umiarkowanej na bardzo złej. Zachmurzenie wzrosło z 98% do 100%. Wnioskiem jest, że warunki pogodowe w Bukownie pozostają stabilne, z niewielkimi różnicami w temperaturze i jakości powietrza.