Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Kęty: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

We wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w Kętach o godzinie 21:00 oczekuje się zachmurzenia całkowitego, prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, temperatura będzie wynosić -9°C, a wiatr będzie wiejący z kierunku południowego.

W dniu 5 grudnia 2023 roku w miejscowości Kęty prognozowana jest zmienność warunków pogodowych. Na początku dnia o godzinie 6:00 oczekuje się zachmurzenia całkowitego, które utrzyma się do godziny 12:00. W tym czasie temperatura wyniesie -10°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, z kierunkiem południowym. W godzinach popołudniowych, około 15:00, spodziewane jest niewielkie zachmurzenie, które utrzyma się do wieczora. Temperatura spadnie do -6°C, a prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, nadal z kierunkiem południowym. Wieczorem, o godzinie 18:00, ponownie pojawi się małe zachmurzenie, które utrzyma się do późnych godzin nocnych. Temperatura wyniesie -9°C, a prędkość wiatru wzrośnie do 2 km/h, nadal z kierunkiem południowym. Warto zauważyć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:22:45, a zachód słońca o godzinie 15:43:49. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że temperatura jest nieznacznie wyższa, natomiast zachmurzenie jest bardziej zmienną. W porównaniu z poprzednim dniem, prędkość wiatru jest podobna, ale kierunek wiatru uległ zmianie. Należy jednak pamiętać, że prognozy pogody mogą ulec zmianie, dlatego zaleca się regularne sprawdzanie aktualnych informacji.

Pogoda rano w Ketach

Prognoza pogody na dzisiaj rano w miejscowości Kęty jest następująca: o godzinie 6:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, a temperatura wyniesie -10°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowy. Jakość powietrza będzie przeciętna. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj o godzinie 9:00 występowało niewielkie zachmurzenie, a temperatura wynosiła -5°C. Prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, a kierunek wiatru był południowy. Jakość powietrza była przeciętna. Wnioskiem z porównania tych dwóch prognoz jest to, że dzisiejsza temperatura jest niższa niż wczorajsza, ale występuje większe zachmurzenie. Prędkość wiatru jest podobna, jednak kierunek wiatru się zmienił. Jakość powietrza jest podobna w obu dniach.

Pogoda po południu w Ketach

Prognoza pogody na dzisiaj po południu w Kętach jest następująca: spodziewane jest małe zachmurzenie, temperatura wyniesie -1°C, a odczuwalna temperatura również będzie wynosić -1°C. Prędkość wiatru wyniesie 0 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Nie są przewidziane opady deszczu. Jakość powietrza będzie przeciętna. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj było niewielkie zachmurzenie, temperatura wynosiła -6°C, a odczuwalna temperatura była niższa i wynosiła -9°C. Prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Nie było przewidywanych opadów deszczu, a jakość powietrza była również przeciętna. Wniosek: dzisiejsza pogoda po południu w Kętach będzie nieco lepsza niż wczorajsza, ze względu na mniejsze zachmurzenie i nieco wyższą temperaturę.

Pogoda wieczorem w Ketach

Wieczorem we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest mała zachmurzenie w Kętach. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a temperatura spadnie do -9 °C. Wiatr będzie wiejący z południowo-wschodniego kierunku. Nie są przewidziane opady deszczu, a jakość powietrza będzie zła. Zachmurzenie wyniesie około 32%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć różnice. Wczoraj wieczorem było całkowite zachmurzenie, temperatura wynosiła -5 °C, a wiatr wiejący z południowo-wschodniego kierunku osiągał prędkość 2 km/h. Jakość powietrza była przeciętna, a zachmurzenie wynosiło 100%. Wnioskując z powyższych danych, wieczorna pogoda w Kętach będzie nieco lepsza niż poprzedniego dnia. Zachmurzenie zmniejszy się do małego, temperatura spadnie do -9 °C, a jakość powietrza będzie zła. Nie są przewidziane opady deszczu.

Pogoda w nocy w Ketach

Prognoza pogody na noc w Kętach jest następująca. Jutro, w środę, dnia 6 grudnia 2023 roku, o godzinie 3:00, spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -8°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1017 hPa, jakość powietrza będzie przeciętna, a widoczność wyniesie 10 km. Porównując tę prognozę z nocną pogodą poprzedniego dnia, czyli z dnia 5 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Wczoraj, o godzinie 3:00, również występowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -6°C, a prędkość wiatru wynosiła 2 km/h. Kierunek wiatru był południowy. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1018 hPa, jakość powietrza była umiarkowana, a widoczność wynosiła 10 km. Wnioskując z tych danych, możemy stwierdzić, że pogoda w Kętach będzie podobna w porównaniu z poprzednią nocą. Oczekuje się zachmurzenia całkowitego, podobnej temperatury i prędkości wiatru.