Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Mszana Dolna: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Mszanie Dolnej prognozowane są opady śniegu przy temperaturze oscylującej wokół -2°C, przy prędkości wiatru wynoszącej 2-3 km/h, z kierunkiem wiatru zmieniającym się od północno-wschodniego do północno-zachodniego.

W Mszanie Dolnej, w dniu 2 grudnia 2023 roku, przewiduje się opady śniegu przez cały dzień. Temperatura będzie oscylować wokół -2°C, a prędkość wiatru wyniesie od 2 do 3 km/h. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-wschodniego na północno-zachodni. Podsumowując, prognozowana pogoda na jutro w Mszanie Dolnej to opady śniegu, temperatura wynosząca -2°C i słaby wiatr o prędkości do 3 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki pogodowe. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj przewidywane są opady śniegu, jednak dzisiaj oczekuje się minimalnie wyższych prędkości wiatru. Temperatura będzie podobna, oscylując wokół -2°C. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:14:40 i zajdzie o godzinie 15:42:51.

Pogoda rano w Mszanie Dolnej

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, prognozowana jest opadająca śniegu pogoda w Mszanie Dolnej. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h. Wiatr będzie wiejący z północno-wschodniego kierunku. Jakość powietrza będzie przeciętna, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1003 hPa. Maksymalna prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, a odczuwalna temperatura -4°C. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00, można zauważyć różnice. Wczoraj było całkowite zachmurzenie, temperatura wynosiła 1°C, a prędkość wiatru była niewielka - 0 km/h. Wiatr wiał z północno-wschodniego kierunku. Jakość powietrza była przeciętna, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1005 hPa. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, a odczuwalna temperatura również wynosiła 1°C. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że dzisiejsza prognoza pogody na poranek w Mszanie Dolnej przewiduje opady śniegu przy temperaturze -2°C i prędkości wiatru 2 km/h. Wczorajsza pogoda była bardziej stabilna, z zachmurzeniem całkowitym i temperaturą 1°C.

Pogoda po południu w Mszanie Dolnej

Dzisiaj po południu w Mszanie Dolnej oczekiwane są opady śniegu. Temperatura wyniesie -2 stopnie Celsiusza, a wilgotność powietrza będzie wynosić 98%. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Odczuwalna temperatura wyniesie -4 stopnie Celsiusza. Maksymalna prędkość wiatru może osiągnąć 4 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, można zauważyć, że obydwa dni będą miały podobne warunki atmosferyczne. Wczoraj, w Mszanie Dolnej również dominowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła wtedy 2 stopnie Celsiusza, a wilgotność powietrza wynosiła 95%. Prędkość wiatru utrzymywała się na poziomie 1 km/h, a kierunek wiatru był północno-wschodni. Odczuwalna temperatura wynosiła 2 stopnie Celsiusza. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 1 km/h. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że dzisiejsza pogoda po południu w Mszanie Dolnej będzie bardzo podobna do poprzedniego dnia. Obydwa dni będą charakteryzować się opadami śniegu, niską temperaturą i niewielką prędkością wiatru.

Pogoda wieczorem w Mszanie Dolnej

Wieczorem w Mszanie Dolnej, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowana jest opadająca śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północny. Temperatura spadnie do -3°C. Nie przewiduje się opadów deszczu, a maksymalna prędkość wiatru wyniesie 7 km/h. Porównując prognozę dzisiejszego wieczoru z wieczorem poprzedniego dnia, który był piątek, 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć różnice. Wczoraj wieczorem spodziewano się lekkich opadów śniegu przy prędkości wiatru 1 km/h. Temperatura wynosiła 0°C, a kierunek wiatru był północno-wschodni. Nie odnotowano opadów deszczu, a maksymalna prędkość wiatru wyniosła 2 km/h. Wnioskując z powyższych danych, wieczorna pogoda w Mszanie Dolnej w sobotę będzie nieco bardziej wymagająca niż poprzedniego dnia. Spodziewane są opady śniegu, większa prędkość wiatru oraz niższa temperatura. Warto zabrać ze sobą odpowiednią odzież oraz zachować ostrożność w trakcie poruszania się po miejscowości.

Pogoda w nocy w Mszanie Dolnej

Prognoza pogody na noc w Mszanie Dolnej na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, z kierunkiem wiatru z zachodu. Wilgotność powietrza wyniesie 96%, a widoczność będzie równa 0 km. Spodziewane opady śniegu wyniosą 0.96 mm. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, możemy zauważyć, że nastąpił wzrost opadów śniegu. Wczoraj spodziewano się opadów śniegu o natężeniu 2.07 mm, podczas gdy dzisiaj przewiduje się 0.96 mm. Temperatura również nieznacznie spadła z -2°C do -4°C. Prędkość wiatru oraz wilgotność powietrza pozostały na podobnym poziomie. Wnioskując z powyższych danych, noc w Mszanie Dolnej będzie zimna, z lekkimi opadami śniegu i niską widocznością. Należy zwrócić uwagę na odpowiednie ubranie i ostrożną jazdę na drogach.