Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Oświęcim: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Oświęcimiu spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze wynoszącej -2°C, przy wietrze o prędkości 4 km/h z kierunkiem północno-zachodnim.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w Oświęcimiu oczekiwane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie od -2°C do -1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić około 4-5 km/h. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-wschodniego na północno-zachodni. W porównaniu do poprzedniego dnia, 1 grudnia 2023 roku, dzisiejsza pogoda będzie bardziej zimowa. Wczoraj było zachmurzenie całkowite, a temperatura wynosiła od -4°C do 1°C. Prędkość wiatru wynosiła od 0 do 4 km/h, a kierunek wiatru był głównie północno-wschodni. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:19:24 i zajdzie o godzinie 15:44:38.

Pogoda rano w Oświęcimiu

Na jutro, czyli w sobotę, o godzinie 6:00 rano w Oświęcimiu spodziewane jest opady śniegu. Temperatura wyniesie -1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, z kierunkiem wiatru północno-wschodnim. Wilgotność powietrza osiągnie 97%, a zachmurzenie będzie wynosić 100%. Oczekiwana ilość opadów śniegu wyniesie 2.38 mm. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, o godzinie 6:00 rano, można zauważyć, że oba dni charakteryzują się całkowitym zachmurzeniem. Temperatura wyniosła -4°C, a prędkość wiatru była równa 1 km/h, z kierunkiem wiatru południowo-wschodnim. Wilgotność powietrza wyniosła 97%, a jakość powietrza była przeciętna. W porównaniu do poprzedniego dnia, jutro o tej samej porze spodziewane są opady śniegu, nieznacznie niższa temperatura (-1°C), nieco wyższa prędkość wiatru (5 km/h) oraz niezmieniona wilgotność powietrza (97%). Zachmurzenie pozostanie na poziomie 100%. Jakość powietrza również pozostanie umiarkowana. Wniosek: Jutro rano w Oświęcimiu oczekiwana jest podobna pogoda do dzisiejszego dnia, z niewielkimi różnicami w temperaturze i prędkości wiatru.

Pogoda po południu w Oświęcimiu

Prognoza pogody na popołudnie w Oświęcimiu wygląda następująco. Dzisiaj, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 12:00 oczekiwane jest opady śniegu. Temperatura wyniesie -1 stopni Celsiusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h. Wiatr będzie wiał z kierunku północno-wschodniego. Wilgotność powietrza wyniesie 98%. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 9 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj, 1 grudnia 2023 roku, również w sobotę, o godzinie 12:00 panowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła 1 stopień Celsiusza, a prędkość wiatru wynosiła 1 km/h. Wiatr wiał z kierunku północno-wschodniego. Wilgotność powietrza wynosiła 93%. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 2 km/h. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza pogoda będzie nieco chłodniejsza, z opadami śniegu i nieznacznie większą prędkością wiatru.

Pogoda wieczorem w Oświęcimiu

Wieczorem w Oświęcimiu, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest opad śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura spadnie do -2 °C. Wiatr będzie wiejący z północnego kierunku. Spodziewane opady śniegu wyniosą 3.7 mm. Jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że oba dni będą miały opady śniegu. Jednak dzisiejsze opady będą intensywniejsze, sięgając 3.7 mm, podczas gdy wczorajsze opady wyniosły jedynie 0.16 mm. Prędkość wiatru również wzrośnie z 3 km/h do 4 km/h, a temperatura spadnie z -1 °C do -2 °C. Kierunek wiatru zmieni się z północno-wschodniego na północny. Jakość powietrza pozostanie dobra.

Pogoda w nocy w Oświęcimiu

Prognoza pogody na noc w Oświęcimiu na dzień 2 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura spadnie do -4 stopni Celsjusza, a odczuwalna temperatura wyniesie -10 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 4 km/h, z kierunkiem wiatru z zachodu. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a opady śniegu osiągną 0.92 mm. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 10 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obie prognozy są do siebie podobne. Zarówno wczorajsza, jak i dzisiejsza noc przyniosą lekkie opady śniegu. Temperatura pozostanie na podobnym poziomie, wynosząc od -2 do -4 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 4 km/h, z kierunkiem wiatru z zachodu. Zachmurzenie będzie wynosić 100%. Odczuwalna temperatura wyniesie od -7 do -10 stopni Celsjusza. Maksymalna prędkość wiatru będzie wynosić od 9 do 10 km/h.