Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Piwniczna-Zdrój: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r., w Piwnicznej-Zdroju będzie umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie od -7°C do -3°C, a wiatr będzie wiał z kierunku południowego z prędkością 2-4 km/h.

W dniu jutrzejszym, czyli we wtorek 5 grudnia 2023 roku, w miejscowości Piwniczna-Zdrój prognozowane jest zmienne zachmurzenie. Od północy do godziny 9:00 rano będzie panować zachmurzenie całkowite, natomiast od godziny 9:00 do 12:00 przewiduje się umiarkowane zachmurzenie. W godzinach popołudniowych, czyli od 12:00 do 15:00, ponownie oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Wieczorem, od 15:00 do 18:00, prognozuje się umiarkowane zachmurzenie, które utrzyma się także w nocy, od 18:00 do 21:00. Temperatura będzie oscylować wokół -7 stopni Celsiusza, natomiast prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h. Kierunek wiatru będzie południowy. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałku 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć różnice. Wczoraj było bezchmurne niebo, a dzisiaj oczekuje się zmienne zachmurzenie. Temperatura wynosiła wczoraj -13 stopni Celsiusza, a dzisiaj spodziewana jest wartość -7 stopni Celsiusza. Prędkość wiatru była podobna, oscylując wokół 2 km/h, natomiast kierunek wiatru różnił się - wczoraj był południowo-zachodni, a dzisiaj będzie południowy. Warto zaznaczyć, że słońce w jutrzejszym dniu wschodzi o godzinie 7:14:56 i zachodzi o godzinie 15:39:45.

Pogoda rano w Piwnicznej-Zdroju

Jutro rano, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w miejscowości Piwniczna-Zdrój prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowy. Temperatura wyniesie -6°C. Widoczność będzie dobra i wyniesie 10 km. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 5 km/h, a zachmurzenie wyniesie 100%. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli z poniedziałku, 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj rano panowało bezchmurne niebo, a dzisiaj prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura również różni się, ponieważ dzisiaj będzie wynosić -6°C, podczas gdy wczoraj wynosiła -5°C. Prędkość wiatru oraz widoczność pozostają na podobnym poziomie.

Pogoda po południu w Piwnicznej-Zdroju

Wtorek po południu w Piwnicznej-Zdroju będzie charakteryzować się umiarkowanym zachmurzeniem. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowy. Temperatura osiągnie wartość -5°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -8°C. Zachmurzenie sięgnie 87%. Brak prognozowanych opadów deszczu. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę z popołudniem poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się różnią. Wczorajszego popołudnia niebo było bezchmurne, a zachmurzenie wynosiło jedynie 9%. Prędkość wiatru była podobna i wynosiła 3 km/h, jednak kierunek wiatru był południowo-wschodni. Temperatura wynosiła -7°C, a odczuwalna temperatura była niższa i wynosiła -12°C.

Pogoda wieczorem w Piwnicznej-Zdroju

Wieczorem w Piwnicznej-Zdroju, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli we wtorek, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowy. Temperatura wyniesie -7°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -10°C. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Procentowe zachmurzenie wyniesie 64%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w poniedziałek, można zauważyć podobieństwa. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru zmniejszy się z 3 km/h do 2 km/h. Temperatura spadnie z -6°C do -7°C. Kierunek wiatru zmieni się z południowo-wschodniego na południowy. Odczuwalna temperatura pozostanie na podobnym poziomie i wyniesie -10°C. Jakość powietrza będzie nadal umiarkowana. Jedyną różnicą będzie mniejsze zachmurzenie dzisiaj, które wyniesie 64% w porównaniu do 77% wczoraj.

Pogoda w nocy w Piwnicznej-Zdroju

Prognoza pogody na dzisiejszą noc w Piwnicznej-Zdroju przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura spadnie do -7°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -11°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, a kierunek wiatru będzie południowy. Wilgotność powietrza osiągnie 97%, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1019 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura spadnie nieco niższa niż poprzedniej nocy, osiągając -7°C w porównaniu do -6°C. Odczuwalna temperatura również spadnie do -11°C. Prędkość wiatru pozostanie taka sama, wynosząc 2 km/h, a kierunek wiatru będzie nadal południowy. Wilgotność powietrza pozostanie wysoka, osiągając 97%, podobnie jak ciśnienie atmosferyczne, które wyniesie 1019 hPa. Wnioskując, noc w Piwnicznej-Zdroju będzie miała podobne warunki pogodowe jak poprzednia noc, z niewielkimi różnicami w temperaturze i wilgotności powietrza.