Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Rabka-Zdrój: prognoza pogody na dziś. Pogoda 06.12.2023

2023-12-06 5:00

W środę, 6 grudnia 2023 roku, w miejscowości Rabka-Zdrój o godzinie 21:00 prognozowane jest lekkie opady śniegu przy umiarkowanym zachmurzeniu, temperaturze -2°C oraz wiatrze o prędkości 0 km/h, wiejącym z kierunku południowo-wschodniego.

W dniu jutrzejszym, czyli w środę, 6 grudnia 2023 roku, prognozowana jest umiarkowana zachmurzenie w miejscowości Rabka-Zdrój. Temperatura będzie wynosić od -6 do -4 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie niewielka, wynosząca około 1 km/h. Kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Podsumowując, jutro w Rabce-Zdroju spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie, niska temperatura oscylująca wokół -5 stopni Celsjusza i lekki wiatr wiejący z południowo-zachodniego kierunku. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, czyli wtorkiem, 5 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że obie prognozy zakładają zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura w środę będzie nieco wyższa, wynosząca od -6 do -4 stopni Celsjusza, w porównaniu do wtorku, kiedy temperatury wynosiły od -9 do -6 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru w obu dniach będzie niewielka, jednak w wtorek wiał on z południowo-zachodniego kierunku, a w środę będzie wieść z południowo-wschodniego kierunku. Warto również wspomnieć, że słońce wschodzi o godzinie 7:19:52, a zachodzi o godzinie 15:41:38.

Pogoda rano w Rabce-Zdroju

Jutro rano, czyli w środę, dnia 6 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, spodziewane jest zachmurzenie całkowite w miejscowości Rabka-Zdrój. Prędkość wiatru wyniesie około 1 km/h, a temperatura będzie wynosić -5°C. Wiatr będzie wiejący z południowo-zachodniego kierunku. Wilgotność powietrza osiągnie 91%, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1017 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli wtorkiem, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj rano występowało umiarkowane zachmurzenie, podczas gdy jutro o tej samej porze spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru również się zmieniła - dziś wyniesie około 1 km/h, podczas gdy wczoraj było to 2 km/h. Temperatura również uległa zmianie - dzisiaj rano będzie wynosić 0°C, podczas gdy wczoraj było to -9°C. Kierunek wiatru pozostaje bez zmian - południowo-zachodni. Wilgotność powietrza obniży się nieznacznie do 81%, a ciśnienie atmosferyczne spadnie minimalnie do 1016 hPa. Wnioskując z powyższych danych, jutro rano w Rabce-Zdroju spodziewane jest całkowite zachmurzenie, niewielka prędkość wiatru, temperatura wynosząca -5°C oraz wysoka wilgotność powietrza. Porównując to z poranną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice, zwłaszcza w temperaturze i prędkości wiatru. Należy zatem przygotować się na chłodniejsze warunki atmosferyczne.

Pogoda po południu w Rabce-Zdroju

Prognoza pogody na popołudnie w Rabce-Zdroju jest następująca. Dzisiaj, w środę, dnia 6 grudnia 2023 roku, o godzinie 12:00 spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 0 km/h, a temperatura będzie wynosić 1°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-zachodniego. Wilgotność powietrza osiągnie poziom 86%. Nie przewiduje się opadów śniegu. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć pewne różnice. Rankiem również przewidywane było zachmurzenie całkowite. Jednakże, o godzinie 9:00 temperatura wynosiła 0°C, a prędkość wiatru wynosiła 0 km/h. Kierunek wiatru był południowy. Wilgotność powietrza wynosiła 81%. Nie odnotowano opadów śniegu. Wniosek: W ciągu dnia temperatura spadła o 1°C, a kierunek wiatru zmienił się z południowego na północno-zachodni. Wilgotność powietrza wzrosła o 5%. Nie przewiduje się opadów śniegu ani zmiany w prędkości wiatru. Zachmurzenie pozostaje całkowite. Podsumowując, pogoda po południu w Rabce-Zdroju będzie charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym, temperaturą wynoszącą 1°C, prędkością wiatru wynoszącą 0 km/h, kierunkiem wiatru północno-zachodnim oraz wilgotnością powietrza na poziomie 86%. Nie przewiduje się opadów śniegu.

Pogoda wieczorem w Rabce-Zdroju

Wieczorem w Rabce-Zdroju, w dniu 6 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w środę, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 0 km/h, a temperatura będzie wynosić -2°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru również wyniesie 0 km/h, a ciśnienie atmosferyczne osiągnie wartość 1017 hPa. Nie są przewidywane opady śniegu ani deszczu. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, możemy zauważyć pewne różnice. W popołudniowych godzinach dzisiejszego dnia, również w środę, prognozowane było zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura była nieco wyższa i wynosiła 1°C o godzinie 12:00 oraz -1°C o godzinie 15:00. Kierunek wiatru różnił się także, był północno-zachodni o godzinie 12:00 i południowo-wschodni o godzinie 15:00. Wilgotność wynosiła odpowiednio 86% i 97%. Nie odnotowano żadnych opadów śniegu. Na podstawie tych danych można stwierdzić, że wieczorem temperatura spadnie o kilka stopni, a kierunek wiatru zmieni się na południowo-wschodni. Nie przewiduje się również opadów śniegu ani deszczu.

Pogoda w nocy w Rabce-Zdroju

Prognoza pogody na noc w miejscowości Rabka-Zdrój na dzisiejszą noc (środa) przewiduje lekkie opady śniegu przy temperaturze -1°C. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Zachmurzenie osiągnie 100%. Nie są przewidziane opady deszczu. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia (wtorek), można zauważyć, że dzisiejsza noc będzie nieco łagodniejsza. Wczoraj temperatura wynosiła -6°C, a dzisiaj spodziewana jest temperatura -1°C. Zachmurzenie wczoraj wynosiło 93%, a dzisiaj prognozuje się zachmurzenie na poziomie 100%. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, wynosząc 1 km/h, jednak kierunek wiatru zmieni się z południowo-zachodniego na północno-zachodni. Noc w Rabce-Zdroju zapowiada się więc nieco cieplej, ale bardziej zachmurzona niż poprzednia noc.