Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Sucha Beskidzka: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Sucha Beskidzka oczekiwane są opady śniegu, temperatura wyniesie od -4°C do -2°C, a prędkość wiatru osiągnie maksymalnie 4 km/h, z kierunkiem głównie północno-wschodnim.

W miejscowości Sucha Beskidzka prognozowana jest opadająca śniegu pogoda na jutro, sobotę, 2 grudnia 2023 roku. Temperatura będzie oscylować wokół -3°C, a prędkość wiatru wyniesie od 2 do 4 km/h. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-wschodniego na północno-zachodni. Dzisiejsza prognoza pogody w porównaniu do poprzedniego dnia, 1 grudnia 2023 roku, pokazuje, że również wtedy występowały opady śniegu. Temperatura wynosiła wtedy -3°C, podobnie jak dzisiaj. Prędkość wiatru była niższa, wynosząc 1 km/h, a kierunek wiatru zmieniał się z południowego na północno-wschodni. Warto zauważyć, że słońce wstanie o godzinie 7:16:51 i zajdzie o godzinie 15:44:36.

Pogoda rano w Suchej Beskidzkiej

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Suchej Beskidzkiej oczekiwane są opady śniegu o natężeniu 3.59 mm. Temperatura wyniesie -3 stopnie Celsiusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h. Wiatr będzie wiejący z północno-wschodniego kierunku. Widoczność będzie ograniczona do 0 km. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, która miała miejsce w piątek, dnia 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano, można zauważyć różnice. Wczoraj zachmurzenie było całkowite, temperatura wynosiła -3 stopnie Celsiusza, a prędkość wiatru wynosiła 1 km/h. Wiatr wiejący z południowo-wschodniego kierunku. Widoczność wynosiła 10 km. Wnioskiem jest to, że dzisiaj rano w Suchej Beskidzkiej oczekiwane są opady śniegu, podczas gdy wczoraj rano było zachmurzenie całkowite. Temperatura jest podobna, jednak prędkość wiatru jest taka sama. Zachmurzenie i opady śniegu wpłyną na ograniczenie widoczności w dniu dzisiejszym.

Pogoda po południu w Suchej Beskidzkiej

W sobotę po południu w Suchej Beskidzkiej oczekiwane są opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a temperatura wyniesie -3°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1003 hPa. Jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, można stwierdzić, że wczoraj były lekkie opady śniegu, a dziś spodziewane są większe opady. Prędkość wiatru pozostała na podobnym poziomie, temperatura minimalnie spadła, a kierunek wiatru się nie zmienił. Ciśnienie atmosferyczne utrzymuje się na stabilnym poziomie. Wczorajsza jakość powietrza była zła, podczas gdy dzisiaj jest ona dobra. Wniosek: Pogoda po południu w Suchej Beskidzkiej będzie zimna z opadami śniegu. Warunki atmosferyczne są podobne do poprzedniego dnia, ale jakość powietrza jest lepsza.

Pogoda wieczorem w Suchej Beskidzkiej

Wieczorem w Suchej Beskidzkiej, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w sobotę, prognozowana jest opad śniegu. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a jego kierunek będzie północny. Temperatura spadnie do -4°C, a wilgotność powietrza sięgnie 98%. Zachmurzenie będzie pełne, osiągając 100%. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1005 hPa, natomiast opady śniegu osiągną wartość 3.78 mm. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj wieczorem również prognozowano opady śniegu, jednak były one lżejsze. Prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, a kierunek był północno-wschodni. Temperatura wynosiła -1°C, a wilgotność powietrza sięgała 99%. Zachmurzenie było również pełne, osiągając 100%. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1006 hPa, a opady śniegu osiągnęły wartość 1.46 mm. Wnioskując, wieczorna pogoda w Suchej Beskidzkiej będzie bardziej intensywna pod względem opadów śniegu w porównaniu do poprzedniego wieczoru. Temperatura również spadnie o kilka stopni, a prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie.

Pogoda w nocy w Suchej Beskidzkiej

Prognoza pogody na noc w miejscowości Sucha Beskidzka na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura spadnie do -5°C, a wilgotność powietrza wyniesie 97%. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, a kierunek wiatru będzie zachodni. Widoczność będzie ograniczona do 0 km, a zachmurzenie osiągnie 100%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj spodziewane są opady śniegu, choć dzisiaj będą one nieco lżejsze. Temperatura również pozostaje na podobnym poziomie, oscylując wokół -4°C. Wilgotność powietrza oraz widoczność pozostają niezmienione, wynosząc odpowiednio 97% i 0 km. Również zachmurzenie utrzymuje się na poziomie 100%. Jedyną różnicą jest prędkość wiatru, która spadła z 4 km/h wczoraj do 3 km/h dzisiaj. Wnioskując z powyższych danych, noc w Suchej Beskidzkiej będzie podobna do poprzedniej nocy, z niewielkimi różnicami. Warto zatem przygotować się na opady śniegu i niskie temperatury.