Pogoda - deszcz

i

Autor: pixabay.com Wg najbardziej aktualnych prognoz, czeka nas deszczowy dzień.

Sułkowice: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 21:00 w Sułkowicach spodziewane są opady śniegu przy temperaturze -3°C, przy słabym wietrze o prędkości 4 km/h z kierunkiem północno-zachodnim.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w Sułkowicach możemy się spodziewać opadów śniegu przez cały dzień. Temperatura będzie oscylować wokół -1°C, a prędkość wiatru wyniesie od 3 do 4 km/h. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-wschodniego na północno-zachodni. Podsumowując, w Sułkowicach w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, spodziewamy się opadów śniegu, temperatury w okolicach -1°C i lekkiego wiatru o prędkości 3-4 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, widać, że oba dni będą miały podobne warunki pogodowe. Jednakże w dniu poprzednim, 1 grudnia 2023 roku, mieliśmy lekkie opady śniegu, a temperatura wynosiła od -3°C do 1°C. Prędkość wiatru oscylowała wokół 1-2 km/h, a kierunek wiatru różnił się między północno-wschodnim a wschodnim. Warto zauważyć, że wschód słońca w Sułkowicach odbędzie się o godzinie 7:16:25, natomiast zachód słońca nastąpi o godzinie 15:43:17.

Pogoda rano w Sułkowicach

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Sułkowicach oczekiwane jest opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Jakość powietrza będzie przeciętna. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, dnia 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Sułkowicach panowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -3°C, a prędkość wiatru wynosiła 1 km/h. Wiatr wiał z kierunku południowo-wschodniego. Jakość powietrza była przeciętna. W porównaniu z poprzednim dniem, oczekiwane są opady śniegu oraz minimalne zmiany w temperaturze i prędkości wiatru. Jakość powietrza pozostanie na podobnym poziomie.

Pogoda po południu w Sułkowicach

Dzisiaj po południu w Sułkowicach oczekiwane są opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Widoczność będzie ograniczona do 0 km, a opady śniegu sięgną 4.66 mm. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 8 km/h. Jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, rano również spodziewano się opadów śniegu. Temperatura wynosiła wtedy -1°C, a prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Opady śniegu wyniosły 2.7 mm. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 6 km/h. Jakość powietrza była umiarkowana. W porównaniu do popołudnia, temperatura spadnie o 1 stopień, a opady śniegu zwiększą się o 1.96 mm. Prędkość wiatru oraz kierunek pozostaną bez zmian. Widoczność również pozostanie ograniczona do 0 km. Maksymalna prędkość wiatru wzrośnie o 2 km/h. Jakość powietrza pozostanie dobra. Miejscowość Sułkowice może spodziewać się podobnej pogody zarówno rano, jak i po południu. Warunki atmosferyczne będą stabilne, z niewielkimi różnicami w temperaturze i opadach śniegu.

Pogoda wieczorem w Sułkowicach

Wieczorem w Sułkowicach, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, w sobotę, prognozowana jest opadająca śnieżna pogoda. Temperatura wyniesie -3°C, a wilgotność powietrza sięgnie 97%. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1005 hPa, a jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Zarówno popołudniem, jak i wieczorem, będzie padał śnieg. Temperatura spadnie z -2°C na -3°C, a wilgotność powietrza wzrośnie z 0% na 97%. Prędkość wiatru pozostanie na poziomie 3 km/h, przy kierunku północno-wschodnim. Widoczność wyniesie 0 km, a opady śniegu w ciągu dnia wyniosły odpowiednio 4.66 mm i 5.38 mm. Maksymalna prędkość wiatru w ciągu dnia wyniosła 8 km/h, a jakość powietrza była dobra. W związku z tym, wieczorem w Sułkowicach można spodziewać się kontynuacji opadów śniegu, niskiej temperatury i wysokiej wilgotności powietrza. Przebywanie na zewnątrz wymagać będzie odpowiedniego ubioru i ostrożności ze względu na śliskie warunki.

Pogoda w nocy w Sułkowicach

W nocy z soboty na niedzielę w Sułkowicach oczekuje się opadów śniegu. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie zachodni. Temperatura spadnie do -3 stopni Celsjusza, a wilgotność powietrza wyniesie około 96-97%. Odczuwalna temperatura będzie wynosić około -8 stopni Celsjusza. Prognozowane opady śniegu wyniosą 0.75 mm. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, możemy zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostają podobne. Oba dni charakteryzują się opadami śniegu, prędkością wiatru w okolicach 3 km/h oraz temperaturą oscylującą wokół -1 stopnia Celsjusza. Kierunek wiatru wczoraj był północno-wschodni, podczas gdy dzisiaj będzie zachodni. Wilgotność powietrza jest również zbliżona, oscylując wokół 98%. Mieszkańcy Sułkowic mogą spodziewać się kolejnej zimowej nocy z opadami śniegu i niskimi temperaturami. Należy zachować ostrożność na drogach i odpowiednio się ubrać, aby uniknąć nieprzyjemności związanych z warunkami atmosferycznymi.