Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Tarnów: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek w Tarnowie będzie charakteryzował się umiarkowanym zachmurzeniem, prędkością wiatru wynoszącą 2 km/h oraz temperaturą oscylującą wokół -6°C.

W Tarnowie prognozowana jest pogoda na dzień 5 grudnia 2023 roku. W dniu dzisiejszym oczekiwane jest zachmurzenie całkowite z prędkością wiatru wynoszącą 3 km/h. Temperatura wyniesie -5 stopni Celsjusza, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obecnie oczekiwane jest większe zachmurzenie. Wczoraj było niewielkie zachmurzenie, a dzisiaj prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru pozostaje na podobnym poziomie, natomiast temperatura spadnie o kilka stopni. Wczoraj wynosiła -13 stopni Celsjusza, a dzisiaj prognozowane jest -5 stopni Celsjusza. Kierunek wiatru pozostaje południowo-wschodni. Warto również wspomnieć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:16:26, a zachód słońca o godzinie 15:36:16.

Pogoda rano w Tarnowie

Jutro rano, czyli we wtorek, dnia 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest całkowite zachmurzenie w Tarnowie. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura będzie wynosić -7°C, a wilgotność powietrza sięgnie 92%. W porównaniu do poprzedniego dnia, czyli poniedziałku, dnia 4 grudnia 2023 roku, prognoza pogody na jutro rano w Tarnowie jest nieco bardziej zachmurzona. Wczoraj rano było niewielkie zachmurzenie, a dzisiaj będzie zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru, temperatura i wilgotność pozostaną na podobnym poziomie, wynosząc odpowiednio 2 km/h, -7°C i 92%. Warto zauważyć, że zachmurzenie będzie wyższe niż poprzedniego dnia, ale ogólnie warunki pogodowe nie ulegną większym zmianom. Mieszkańcy Tarnowa mogą się spodziewać podobnych warunków atmosferycznych jak wczoraj rano.

Pogoda po południu w Tarnowie

Po południu w Tarnowie, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00, oczekuje się umiarkowanego zachmurzenia. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Temperatura spadnie do -6°C, a wilgotność powietrza sięgnie 92%. Odczuwalna temperatura wyniesie również -6°C. Nie przewiduje się opadów deszczu. Zachmurzenie osiągnie poziom 21%. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że wczoraj panowało niewielkie zachmurzenie o godzinie 15:00. Prędkość wiatru wynosiła 2 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Temperatura wyniosła -8°C, a wilgotność powietrza sięgnęła 95%. Odczuwalna temperatura była równa -13°C. Nie odnotowano opadów deszczu. Zachmurzenie osiągnęło poziom 37%. W porównaniu do poprzedniego dnia, dziś oczekuje się mniejsze zachmurzenie, niż wczoraj. Temperatura również będzie nieco wyższa, wynosząc -6°C. Prędkość wiatru oraz wilgotność powietrza pozostaną na podobnym poziomie.

Pogoda wieczorem w Tarnowie

Wieczorem we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w Tarnowie spodziewane jest niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h i będzie wiał z południowo-wschodniego kierunku. Temperatura wyniesie -7°C, a wilgotność powietrza będzie sięgać 95%. Jakość powietrza będzie przeciętna. Zachmurzenie osiągnie około 21%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałku, 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczorajsza pogoda charakteryzowała się umiarkowanym zachmurzeniem, prędkością wiatru wynoszącą 3 km/h i południowo-wschodnim kierunkiem wiatru. Temperatura wynosiła również -7°C, a wilgotność powietrza sięgała 92%. Jakość powietrza została oceniona jako umiarkowana. Zachmurzenie osiągnęło około 68%. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że wieczorna pogoda w Tarnowie zmieniła się nieznacznie. Niewielkie zachmurzenie zastąpiło umiarkowane zachmurzenie, prędkość wiatru zmniejszyła się o 1 km/h, a wilgotność powietrza wzrosła o 3%. Jakość powietrza pozostała na podobnym poziomie. Zachmurzenie zmniejszyło się o 47%.

Pogoda w nocy w Tarnowie

Prognoza pogody na noc w Tarnowie na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a temperatura spadnie do -9°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Nie są przewidziane opady deszczu, a ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1018 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się nieznacznie zmieniły. Wczoraj wieczorem również panowało zachmurzenie całkowite, jednak temperatura wynosiła -5°C, a prędkość wiatru wynosiła 3 km/h. Kierunek wiatru był południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1020 hPa. W związku z tym, można stwierdzić, że prognoza na dzisiejszą noc w Tarnowie przewiduje niższą temperaturę i niższą prędkość wiatru w porównaniu do poprzedniej nocy. Zachmurzenie pozostaje na podobnym poziomie, a kierunek wiatru nieznacznie się zmienił.