Pogoda

i

Autor: pixabay.com Dziś czeka nas prawdziwa, wakacyjna pogoda.

Trzebinia: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku w Trzebini będzie charakteryzować się umiarkowanym zachmurzeniem, temperaturą wynoszącą od -10°C do -2°C, prędkością wiatru oscylującą w granicach 0-2 km/h oraz kierunkiem wiatru głównie wschodnim i południowo-wschodnim.

W Trzebini, w dniu 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest zmiana warunków pogodowych. Rano oczekuje się całkowite zachmurzenie, które stopniowo zmniejszy się do małego zachmurzenia w ciągu dnia. Prędkość wiatru będzie niska, oscylująca w okolicach 1-2 km/h, a temperatura wyniesie od -10°C do -4°C. Kierunek wiatru będzie głównie południowo-zachodni, a słońce wschodzić będzie o godzinie 7:22:59 i zachodzić o godzinie 15:41:39. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, zauważymy, że warunki atmosferyczne uległy pewnym zmianom. Wczoraj było umiarkowane zachmurzenie, które później przerodziło się w zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru była nieco wyższa, wynosząc od 1 do 3 km/h, a temperatura wynosiła od -16°C do -3°C. Kierunek wiatru również różnił się nieznacznie. Wnioskując, dzisiejszy dzień będzie nieco cieplejszy, z mniejszym zachmurzeniem i niższą prędkością wiatru w porównaniu do poprzedniego dnia. Jednakże, nadal należy spodziewać się niskich temperatur i umiarkowanego zachmurzenia.

Pogoda rano w Trzebini

Jutro, we wtorek, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite w Trzebini. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a temperatura będzie wynosić -10 °C. Wiatr będzie wiejący z południowo-wschodniego kierunku. Nie przewiduje się opadów deszczu. Jakość powietrza będzie przeciętna. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 1 km/h. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli poniedziałkiem, dnia 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, wystąpiło umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, a temperatura wynosiła -16 °C. Wiatr wiał z południowego kierunku. Nie było spodziewanych opadów deszczu. Jakość powietrza była umiarkowana. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 1 km/h. W porównaniu do poprzedniego dnia, jutrzejsza pogoda rano w Trzebini będzie charakteryzować się mniejszym zachmurzeniem oraz wyższą temperaturą. Prędkość wiatru oraz jakość powietrza pozostaną na podobnym poziomie.

Pogoda po południu w Trzebini

Jutro, we wtorek, po południu w Trzebini o godzinie 12:00 oczekiwane jest małe zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a temperatura będzie się utrzymywać na poziomie -2°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowego, a widoczność będzie wynosić 10 km. Jakość powietrza będzie zła, a zachmurzenie sięgnie 47%. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiejsza popołudniowa prognoza pogody w Trzebini jest bardziej optymistyczna. Wczoraj, w poniedziałek, o tej samej porze, panowało zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła 2 km/h, a temperatura sięgała -8°C. Wiatr wiał z kierunku wschodniego, a widoczność wynosiła 10 km. Jakość powietrza była przeciętna, a zachmurzenie sięgało 94%. W związku z tym, jutro możemy spodziewać się lepszych warunków pogodowych w porównaniu do dzisiejszego popołudnia.

Pogoda wieczorem w Trzebini

Wieczorem w Trzebini, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest małe zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Temperatura spadnie do -9°C. Widoczność będzie wynosić 10 km, a jakość powietrza będzie bardzo zła. Zachmurzenie osiągnie poziom 41%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim wieczorem, który miał miejsce 4 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj wieczorem panowało zachmurzenie całkowite, przy prędkości wiatru wynoszącej 3 km/h. Temperatura wynosiła -6°C, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Jakość powietrza była zła, a zachmurzenie osiągnęło poziom 97%. Widoczne są zmiany w warunkach atmosferycznych między dzisiejszym a wczorajszym wieczorem w Trzebini.

Pogoda w nocy w Trzebini

Prognoza pogody na noc w miejscowości Trzebinia na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a temperatura spadnie do -9°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni, a wilgotność powietrza wyniesie 97%. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1017 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obie prognozy przewidują zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura spadnie o 2 stopnie, osiągając -9°C. Prędkość wiatru zmniejszy się do 1 km/h, a wilgotność powietrza wzrośnie do 97%. Ciśnienie atmosferyczne pozostanie na podobnym poziomie, wynosząc 1017 hPa.