Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Garwolin: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Garwolinie spodziewane są lekkie opady śniegu przy zachmurzeniu całkowitym, temperatura wyniesie od -3°C do -1°C, a prędkość wiatru będzie oscylować między 0 a 4 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w miejscowości Garwolin prognozowana jest lekka śnieżyca. Temperatura wyniesie od -3 do -1 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru będzie wynosić od 0 do 4 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Zachmurzenie będzie całkowite przez cały dzień. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zaobserwować, że temperatura pozostanie na podobnym poziomie, natomiast będzie więcej opadów śniegu. W porównaniu do poprzedniego dnia, prędkość wiatru będzie minimalnie większa, a kierunek wiatru pozostanie bez zmian. Wschód słońca zaplanowany jest na godzinę 7:18:10, a zachód słońca na godzinę 15:26:59.

Pogoda rano w Garwolinie

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Garwolinie oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie -2 °C, a wilgotność powietrza będzie wynosić 85%. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa, a odczuwalna temperatura wyniesie -4 °C. W porównaniu do poprzedniego dnia, tj. piątku, 1 grudnia 2023 roku, rano o godzinie 6:00, oczekiwane jest podobne zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, a kierunek wiatru będzie zachodni. Temperatura wyniesie -3 °C, a wilgotność powietrza będzie wynosić 93%. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1005 hPa, a odczuwalna temperatura wyniesie -5 °C. Wnioski na podstawie porównania danych wskazują, że prognoza pogody na sobotę jest podobna do pogody z poprzedniego dnia. Oba dni charakteryzują się zachmurzeniem całkowitym, niskimi temperaturami i niewielką prędkością wiatru.

Pogoda po południu w Garwolinie

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00, prognozowana jest lekka opad śniegu w Garwolinie. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura powietrza spadnie do -2°C. Widoczność będzie dobra, sięgając 10 km, a jakość powietrza będzie również dobra. Porównując dzisiejszą prognozę z poprzednim dniem, wczoraj, 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 12:00, występowało zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a kierunek wiatru był zachodni. Temperatura powietrza wynosiła -1°C. Widoczność była dobra, sięgając 10 km, jednak jakość powietrza była przeciętna. Wnioskując z powyższych danych, można zauważyć, że dzisiejsza pogoda po południu będzie nieco chłodniejsza niż wczoraj. Będzie padać lekki śnieg, a jakość powietrza będzie nadal dobra. Zachmurzenie pozostanie całkowite, a widoczność będzie dobra, wynosząc 10 km. Prędkość wiatru oraz kierunek wiatru pozostaną bez zmian. Mieszkańcy Garwolina powinni przygotować się na niskie temperatury i lekkie opady śniegu. Zaleca się ubranie się odpowiednio, aby chronić się przed zimnem.

Pogoda wieczorem w Garwolinie

Wieczorem w Garwolinie, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00 prognozowane są lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a wilgotność powietrza osiągnie 94%. Prędkość wiatru będzie wynosić 3 km/h, kierując się głównie z północno-wschodu. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim dniem, tj. 1 grudnia 2023 roku, również o godzinie 18:00, można zauważyć zmianę warunków atmosferycznych. Wczoraj wieczorem panowało zachmurzenie całkowite, temperatura wynosiła -4°C, a wilgotność powietrza wynosiła 89%. Prędkość wiatru wynosiła 1 km/h, kierując się z zachodu. Nie odnotowano opadów śniegu. Wnioskując z porównania, można stwierdzić, że wieczorna pogoda w Garwolinie zmieniła się na lekkie opady śniegu przy minimalnym wzroście temperatury. Prędkość wiatru zwiększyła się nieznacznie, a wilgotność powietrza wzrosła o 5%.

Pogoda w nocy w Garwolinie

Prognoza pogody na noc w Garwolinie na kolejną noc, czyli na sobotę, 2 grudnia 2023 roku, przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2 stopnie Celsiusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, z kierunkiem północnym. Widoczność będzie wynosić 0 km, a maksymalna prędkość wiatru osiągnie 8 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę z nocą poprzedniego dnia, czyli piątkiem, 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że obie noce będą miały podobne warunki pogodowe. Wczorajszego wieczora był spodziewany całkowity zachmurzenie, podobnie jak dzisiaj. Temperatura była nieco niższa, wynosząc -4 stopnie Celsiusza, z prędkością wiatru wynoszącą 1 km/h i kierunkiem zachodnim. Widoczność była dobra, wynosząca 10 km, a maksymalna prędkość wiatru osiągnęła 1 km/h. Wniosek z porównania prognoz pogody na noc w Garwolinie jest taki, że warunki atmosferyczne będą podobne, a temperatura utrzyma się na niskim poziomie.