Deszczowa pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognoza pogody

Grodzisk Mazowiecki: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Grodzisku Mazowieckim oczekuje się całkowitego zachmurzenia z lekkimi opadami śniegu, temperatura wyniesie od -3°C do 0°C, a prędkość wiatru będzie oscylować między 1 a 3 km/h, z kierunkiem wiatru głównie północno-zachodnim.

W Grodzisku Mazowieckim, jutro, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowane jest zachmurzenie całkowite przez cały dzień. Rano temperatura wyniesie -3°C, a w ciągu dnia nieznacznie wzrośnie do 0°C. Prędkość wiatru będzie niewielka, oscylująca między 1 a 3 km/h. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-zachodniego na północno-wschodni w ciągu dnia. Wieczorem spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki atmosferyczne. Zarówno dzisiaj, jak i jutro, będzie zachmurzenie całkowite. Temperatury będą oscylować wokół wartości -2°C. Prędkość wiatru również będzie podobna, utrzymując się na poziomie 1-3 km/h. Kierunek wiatru będzie przeważnie północno-zachodni. Warto zauważyć, że słońce wschodzi o godzinie 7:23:06, a zachodzi o godzinie 15:29:57.

Pogoda rano w Grodzisku Mazowieckim

Jutro rano, czyli w sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, spodziewamy się zachmurzenia całkowitego w Grodzisku Mazowieckim. Prędkość wiatru wyniesie około 1 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura będzie utrzymywać się na poziomie -2°C, jednak odczuwalna temperatura będzie wynosić -2°C. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa. Nie przewidujemy opadów śniegu. Porównując tę prognozę z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, dnia 1 grudnia 2023 roku, zauważamy różnicę w zachmurzeniu. Wczoraj rano mieliśmy do czynienia z małym zachmurzeniem, podczas gdy jutro spodziewamy się zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru oraz brak opadów śniegu pozostają jednak podobne. Temperatura również nieznacznie wzrośnie, osiągając -1°C, ale odczuwalna temperatura będzie wynosić -3°C. Zachmurzenie wczoraj wynosiło 68%, podczas gdy jutro spodziewamy się 100% zachmurzenia. Ciśnienie atmosferyczne minimalnie wzrośnie do 1008 hPa. Warto zauważyć, że prognoza na jutro rano sugeruje większe zachmurzenie i niższe temperatury niż miały miejsce dzisiaj rano.

Pogoda po południu w Grodzisku Mazowieckim

Po południu w Grodzisku Mazowieckim, dnia 2 grudnia 2023 roku, spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie 0 stopni Celsjusza, a odczuwalna temperatura będzie wynosiła -3 stopnie Celsjusza. Nie przewiduje się opadów deszczu. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 3 km/h. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, możemy zauważyć, że oba okresy będą miały zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru w obu przypadkach wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura popołudniowa wyniesie 0 stopni Celsjusza, podczas gdy temperatura rankowa wyniosła -1 stopień Celsjusza. Odczuwalna temperatura popołudniowa będzie wynosiła -3 stopnie Celsjusza, a odczuwalna temperatura rankowa wyniosła -4 stopnie Celsjusza. Nie przewiduje się opadów deszczu ani śniegu w obu przypadkach. Warto zauważyć, że ciśnienie atmosferyczne rano wyniosło 1008 hPa, natomiast nie posiadamy danych o ciśnieniu atmosferycznym po południu.

Pogoda wieczorem w Grodzisku Mazowieckim

Wieczorem w Grodzisku Mazowieckim, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowana jest lekka śnieżyca. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a jego kierunek będzie północny. Temperatura spadnie do -1°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -4°C. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a opady śniegu będą wynosić 0.13 mm. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, prognozowane jest zachmurzenie całkowite przez cały dzień. Prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura w popołudniowych godzinach wyniesie 0°C, a wieczorem spadnie do -1°C. Maksymalna prędkość wiatru w popołudniowych godzinach wyniesie 3 km/h, a wieczorem wzrośnie do 4 km/h. Odczuwalna temperatura w popołudniowych godzinach wyniesie -3°C, a wieczorem spadnie do -4°C. Wnioskując z powyższych danych, wieczorem w Grodzisku Mazowieckim oczekiwane jest utrzymanie się zachmurzenia całkowitego, a temperatura spadnie do -1°C. Wiatr będzie wiał z północnego kierunku z prędkością 2 km/h. Możemy również spodziewać się lekkiej śnieżyce o opadach wynoszących 0.13 mm. Odczujemy temperaturę o wartości -4°C, co oznacza, że będzie odczuwalnie chłodniej niż faktyczna temperatura powietrza.

Pogoda w nocy w Grodzisku Mazowieckim

Prognoza pogody na noc w Grodzisku Mazowieckim na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -5°C. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-zachodni. Jakość powietrza zostanie oceniona jako dobra. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obie prognozy są podobne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, o tej samej porze spodziewane są lekkie opady śniegu. Jednak temperatura minimalna wynosiła -3°C wczoraj, a dziś spadnie do -2°C. Odczuwalna temperatura również się zmieni i wyniesie -5°C w porównaniu do -3°C z poprzedniej nocy. Prędkość wiatru pozostanie taka sama, wynosząc 3 km/h, a kierunek wiatru będzie nadal północno-zachodni. Jakość powietrza oceniana jest jako dobra zarówno dzisiaj, jak i wczoraj. Wniosek: Pogoda w Grodzisku Mazowieckim pozostanie podobna w nocy, z lekkimi opadami śniegu i łagodnymi warunkami atmosferycznymi.