Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognoza pogody

Kozienice: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Prognoza pogody dla Kozienic na wtorek, 5 grudnia 2023 - umiarkowane zachmurzenie, temperatura od -7°C do -1°C, prędkość wiatru 3 km/h, kierunek wiatru południowo-wschodni.

W miejscowości Kozienice prognozowana jest zmienność warunków pogodowych w najbliższych dniach. Na podstawie danych prognozowych na dzień 5 grudnia 2023 r., oczekuje się umiarkowane zachmurzenie wczesnym rankiem, które stopniowo zwiększy się do zachmurzenia całkowitego w ciągu dnia. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3 km/h, a temperatura wyniesie od -7°C do -3°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni, a słońce wschodzi o godzinie 7:21 i zachodzi o godzinie 15:26. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z danymi z poprzedniego dnia, 4 grudnia 2023 r., można zauważyć większe zachmurzenie w porównaniu z poprzednim dniem. Wczoraj temperatura wynosiła od -8°C do -3°C, a dzisiaj spodziewane są temperatury od -7°C do -3°C. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, wynoszącym 3 km/h. Kierunek wiatru również ulegnie minimalnej zmianie, z południowego na południowo-wschodni. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że warunki pogodowe w Kozienicach będą podobne do tych z poprzedniego dnia, z większym zachmurzeniem. Temperatury pozostaną w podobnym zakresie, a prędkość wiatru będzie niewielka. Należy przygotować się na chłodny i pochmurny dzień, z temperaturami poniżej zera.

Pogoda rano w Kozienicach

Prognoza pogody na wtorek rano w Kozienicach wygląda następująco. O godzinie 6:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, z prędkością wiatru wynoszącą 4 km/h. Temperatura będzie wynosić -4 °C, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1019 hPa, a jakość powietrza będzie oceniana jako dobra. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne zmiany. Wczoraj o godzinie 9:00 występowały lekkie opady śniegu, a dzisiaj oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru pozostaje bez zmian i wynosi 5 km/h. Temperatura spadła o 1 stopień i wynosi -3 °C. Kierunek wiatru również się nie zmienił i nadal jest południowo-zachodni. Ciśnienie atmosferyczne obniżyło się minimalnie z 1024 hPa do 1019 hPa. Jakość powietrza utrzymuje się na dobrym poziomie. Przedstawiona prognoza pogody jest oparta na dostępnych danych i może ulec zmianie w zależności od aktualnych warunków atmosferycznych.

Pogoda po południu w Kozienicach

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Kozienicach jest następująca. Wtorek, 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 12:00 oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura będzie wynosić -1°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Jakość powietrza będzie dobra, a zachmurzenie wyniesie 64%. Natomiast o godzinie 15:00 prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru spadnie do 3 km/h, a temperatura spadnie do -4°C. Kierunek wiatru pozostanie południowo-wschodni. Jakość powietrza będzie umiarkowana, a zachmurzenie sięgnie 91%. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć pewne zmiany. Rano o godzinie 6:00 i 9:00 obserwowano zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru utrzymywała się na poziomie 4 km/h, a temperatura wynosiła odpowiednio -4°C i -3°C. Kierunek wiatru również pozostał południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne wyniosło 1019 hPa, a jakość powietrza była dobra. W porównaniu do porannej pogody, popołudniowe warunki będą nieco różnić się od siebie. Oczekuje się wzrostu zachmurzenia, spadku temperatury oraz zmniejszenia prędkości wiatru. Jakość powietrza pozostanie na umiarkowanym poziomie.

Pogoda wieczorem w Kozienicach

Wieczorem w Kozienicach, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura powietrza spadnie do -6°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -10°C. Widoczność będzie dobra, sięgając 10 km. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć pewne różnice. Popołudniowe dane wskazują na umiarkowane zachmurzenie o godzinie 12:00, które przechodzi w zachmurzenie całkowite o godzinie 15:00. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h o godzinie 12:00 i spadła do 3 km/h o godzinie 15:00. Temperatura powietrza wynosiła -1°C o godzinie 12:00 i spadła do -4°C o godzinie 15:00. Kierunek wiatru pozostał południowo-wschodni. Jakość powietrza była dobra o godzinie 12:00, a następnie zmieniła się na umiarkowaną o godzinie 15:00. Zachmurzenie wzrosło z 64% o godzinie 12:00 do 91% o godzinie 15:00. Wnioskiem z porównania danych jest fakt, że wieczorem oczekiwane jest większe zachmurzenie niż w popołudniowych godzinach. Temperatura powietrza również spadnie, co wpłynie na odczuwalną temperaturę. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, a jakość powietrza będzie utrzymywać się na umiarkowanym poziomie.

Pogoda w nocy w Kozienicach

Prognoza pogody na noc w Kozienicach na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje małe zachmurzenie. O godzinie 3:00 temperatura wyniesie -7°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -12°C. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Wilgotność powietrza wyniesie 95%. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1018 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj wieczorem panowało umiarkowane zachmurzenie, a temperatura wynosiła -7°C. Odczuwalna temperatura wynosiła -12°C. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Wilgotność powietrza wynosiła 92%, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1020 hPa. Widoczne są pewne zmiany w pogodzie, ale ogólnie warunki atmosferyczne pozostają podobne. Możemy oczekiwać niewielkiego zachmurzenia i temperatury oscylującej wokół -7°C.