Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Marki: prognoza pogody na dziś. Pogoda 06.12.2023

2023-12-06 5:00

W środę, 6 grudnia 2023 roku, w miejscowości Marki o godzinie 12:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, z kierunkiem wiatru południowo-wschodnim.

W dniu 6 grudnia 2023 roku (środa) w miejscowości Marki prognozowane są zmienne warunki pogodowe. Rano o godzinie 9:00 oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie, które stopniowo przechodzi w zachmurzenie całkowite w ciągu dnia. Prędkość wiatru będzie wynosić od 3 do 4 km/h, a temperatura oscylować będzie między -6 a -1 stopni Celsiusza. Kierunek wiatru będzie głównie południowo-wschodni, z odchyleniami na wschód. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się zmieniły. Wczoraj, 5 grudnia 2023 roku (wtorek), panowało umiarkowane zachmurzenie przez większość dnia, z wyjątkiem porannych godzin, kiedy występowało zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru utrzymywała się na poziomie 3-4 km/h, a temperatura wynosiła od -6 do -1 stopni Celsiusza. Kierunek wiatru był głównie południowo-wschodni, z odchyleniami na wschód. Warto zauważyć, że wschód słońca w dniu 6 grudnia 2023 roku przewidziany jest na godzinę 7:27:49, a zachód słońca na godzinę 15:24:28.

Pogoda rano w Markach

Jutro rano, w środę, dnia 6 grudnia 2023 roku, w miejscowości Marki prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie -6°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosiła -11°C. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, z kierunkiem południowo-wschodnim. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 9 km/h. Wilgotność powietrza wyniesie 91%, a widoczność będzie wynosić 10 km. Porównując dzisiejszą poranną pogodę z prognozą na jutro, można zauważyć, że temperatura spadnie o 2 stopnie, a odczuwalna temperatura o 2 stopnie. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, natomiast wilgotność powietrza minimalnie się zmniejszy. Nie będzie również większych zmian w warunkach atmosferycznych, ponieważ oba dni charakteryzują się zachmurzeniem całkowitym.

Pogoda po południu w Markach

Prognoza pogody na dzisiaj po południu w Markach sugeruje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, a temperatura powietrza utrzyma się na poziomie -3°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Odczuwalna temperatura wyniesie -8°C. Spodziewane zachmurzenie wynosi 100%. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj występowało/zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru, temperatura powietrza, kierunek wiatru, odczuwalna temperatura oraz zachmurzenie są takie same. Jedyną różnicą jest data i dzień tygodnia.

Pogoda wieczorem w Markach

Prognoza pogody na wieczór w Markach w środę, 6 grudnia 2023, przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a temperatura będzie wynosić -2°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza osiągnie 92%, a zachmurzenie będzie wynosić 100%. Widoczność będzie dobra, sięgając nawet 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1020 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, tj. we wtorek, 5 grudnia 2023, można zauważyć różnice. Wczoraj wieczorem występowało umiarkowane zachmurzenie, prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a temperatura wynosiła -5°C. Wiatr wiał z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza wynosiła 91%, a zachmurzenie sięgało 51%. Widoczność była dobra, również wynosząc 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1019 hPa. Zachmurzenie całkowite, niższa temperatura i nieznacznie wyższe zachmurzenie w porównaniu do poprzedniego wieczoru sugerują, że wieczorem w Markach będzie bardziej pochmurno i chłodniej. Jednak widoczność i prędkość wiatru pozostaną na podobnym poziomie.

Pogoda w nocy w Markach

Prognozując pogodę na noc w Markach, przewidujemy następujące warunki atmosferyczne: - Data: 7 grudnia 2023 (środa) - Czas: 21:00 - Temperatura: -1°C - Odczuwalna temperatura: -5°C - Dokładna pogoda: Zachmurzenie całkowite - Zachmurzenie: 100% - Prędkość wiatru: 2 km/h z kierunku wschodniego - Maksymalna prędkość wiatru: 6 km/h - Jakość powietrza: Dobra Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj, 6 grudnia 2023 (wtorek) o godzinie 21:00, temperatura wynosiła -6°C, a odczuwalna temperatura -11°C. Zachmurzenie wynosiło 68%, a prędkość wiatru wynosiła 3 km/h z kierunku wschodniego. Jakość powietrza była oceniana jako umiarkowana. W porównaniu do poprzedniej nocy, temperatura pozostaje na podobnym poziomie, wynosząc -1°C. Jednak odczuwalna temperatura zmniejszy się nieznacznie, osiągając -5°C. Zachmurzenie pozostaje na poziomie 100%, a prędkość wiatru utrzymuje się na poziomie 2 km/h z kierunku wschodniego. Jakość powietrza pozostaje dobra. Biorąc pod uwagę te informacje, możemy oczekiwać zachmurzonej nocy w Markach, z temperaturą bliską zera. Wiatr będzie łagodny, nie przekraczając 6 km/h. Jakość powietrza utrzyma się na dobrym poziomie. Zachęcamy mieszkańców Marki do przygotowania się na zimowe warunki i zachowanie ostrożności podczas poruszania się w nocy.