Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognoza pogody

Mława: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku w Mławie przewiduje się umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie od -8°C do -3°C, prędkość wiatru będzie oscylować wokół 4-5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni.

W Mławie prognozowana jest zmiana pogody na przyszły wtorek, 5 grudnia 2023 roku. Oczekuje się różnych warunków atmosferycznych w ciągu dnia. Rano, o godzinie 6:00, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie, przy temperaturze -7°C i prędkości wiatru wynoszącej 4 km/h. Kierunek wiatru będzie wschodni. W ciągu dnia, o godzinie 12:00, zachmurzenie pozostanie umiarkowane, ale temperatura wzrośnie do -3°C. Prędkość wiatru osiągnie 5 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Popołudniu, o godzinie 15:00, oczekuje się małego zachmurzenia, a temperatura spadnie do -5°C. Prędkość wiatru pozostanie na poziomie 5 km/h, a kierunek wiatru będzie nadal wschodni. Wieczorem, o godzinie 18:00, prognozowane jest małe zachmurzenie, przy temperaturze -6°C. Prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. W nocy, o godzinie 21:00, oczekuje się całkowitego zachmurzenia, przy temperaturze -7°C. Prędkość wiatru spadnie do 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że temperatura spadła o kilka stopni, a zachmurzenie się zmieniło. Wczoraj było zachmurzenie całkowite, a dzisiaj oczekuje się umiarkowanego i małego zachmurzenia. Prędkość wiatru pozostaje na podobnym poziomie, ale kierunek wiatru uległ zmianie. Warto również wspomnieć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:33:28, a zachód słońca o godzinie 15:24:02.

Pogoda rano w Mławie

Wtorek, 5 grudnia 2023 r., o godzinie 6:00, w Mławie będzie panować umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Temperatura wyniesie -7°C. Widoczność będzie dobra i wyniesie 10 km. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałkiem, 4 grudnia 2023 r., o godzinie 9:00, w Mławie panowało zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Temperatura wynosiła -3°C. Widoczność była dobra i wynosiła 10 km. Jakość powietrza była dobra. W porównaniu do poprzedniego dnia, dzisiaj o godzinie 6:00 oczekujemy umiarkowanego zachmurzenia, niższej temperatury (-7°C zamiast -3°C) oraz wschodniego kierunku wiatru. Pozostałe parametry, takie jak prędkość wiatru, widoczność i jakość powietrza, pozostają na podobnym poziomie.

Pogoda po południu w Mławie

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Mławie jest następująca. Wtorek po południu przyniesie umiarkowane zachmurzenie, z prędkością wiatru wynoszącą 5 km/h. Temperatura spadnie do -5°C, a kierunek wiatru będzie wschodni. Prognozowana wilgotność wyniesie 91%, a widoczność będzie wynosić 10 km. Zachmurzenie zmniejszy się do 28%. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć pewne zmiany. Rano również panowało umiarkowane zachmurzenie, jednak prędkość wiatru była niższa - wynosiła 4 km/h. Temperatura była nieco niższa, sięgając -7°C. Kierunek wiatru był południowo-wschodni. Widoczność i jakość powietrza utrzymywały się na tym samym poziomie. Wniosek jest taki, że po południu będziemy mieć nieco większe zachmurzenie, niższe temperatury i minimalne zmiany w pozostałych parametrach pogodowych w porównaniu z poranną pogodą.

Pogoda wieczorem w Mławie

Wieczorem w Mławie, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest małe zachmurzenie. Temperatura wyniesie -6°C, a prędkość wiatru osiągnie 5 km/h, z kierunkiem południowo-wschodnim. Wilgotność powietrza sięgnie 92%. Nie przewiduje się opadów deszczu. Maksymalna prędkość wiatru w ciągu dnia wyniosła 11 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, obserwujemy zmiany. Podczas popołudnia panowało umiarkowane zachmurzenie, a wieczorem przewidywane jest małe zachmurzenie. Temperatura spadnie z -3°C na -6°C, a wilgotność wzrośnie z 85% do 92%. Prędkość wiatru pozostanie jednak na podobnym poziomie - 5 km/h. Kierunek wiatru zmieni się z wschodniego na południowo-wschodni. Zachmurzenie zredukuje się z 84% do 28%. Wniosek: Wieczorem w Mławie oczekuje nas niewielkie zachmurzenie, niższa temperatura i wyższa wilgotność w porównaniu z popołudniem. Nie przewiduje się opadów deszczu, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h. Zachmurzenie zmniejszy się w porównaniu z popołudniem.

Pogoda w nocy w Mławie

Prognoza pogody na noc w miejscowości Mława na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura będzie wynosić -7°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1019 hPa, a poziom zachmurzenia osiągnie 94%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne zmiany. Wczoraj wieczorem, tj. 5 grudnia 2023 roku, prognozowano umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła wtedy 3 km/h, a temperatura wynosiła -7°C. Wiatr wiał z kierunku południowo-wschodniego. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1020 hPa, a poziom zachmurzenia wynosił 59%. W porównaniu do poprzedniej nocy, prognoza na dzisiejszą noc wskazuje na większe zachmurzenie. Prędkość wiatru pozostaje na podobnym poziomie, podobnie jak temperatura. Kierunek wiatru również nie uległ zmianie. Jednak ciśnienie atmosferyczne wzrosło nieznacznie, a poziom zachmurzenia znacząco się zwiększył. Wniosek: Nocna pogoda w Mławie na 6 grudnia 2023 roku będzie charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym, temperaturą -7°C oraz prędkością wiatru wynoszącą 4 km/h.