Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Płock: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.10.2023

2023-10-02 6:00

Prognoza pogody dla Płocka na dzień 2 października 2023 r.: Przewiduje się zachmurzenie całkowite, prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, temperatura będzie oscylować wokół 17-18°C, a wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-zachodniego.

W dniu 2 października 2023 roku w Płocku przewiduje się różne warunki pogodowe. Rano o godzinie 6:00 oczekiwane jest całkowite zachmurzenie, przy temperaturze 14 stopni Celsjusza i prędkości wiatru wynoszącej 2 km/h z kierunku południowo-zachodniego. W ciągu dnia, o godzinie 12:00, zachmurzenie będzie umiarkowane, a temperatura wzrośnie do 18 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru pozostanie na poziomie 4 km/h, nadal z kierunku południowo-zachodniego. Wieczorem, o godzinie 18:00, spodziewane jest ponowne całkowite zachmurzenie, przy temperaturze 17 stopni Celsjusza i prędkości wiatru wynoszącej 3 km/h, również z kierunku południowo-zachodniego. Podsumowując, w Płocku 2 października 2023 roku oczekuje się zmiennej pogody, z zachmurzeniem zarówno całkowitym, jak i umiarkowanym, przy temperaturach oscylujących między 14 a 18 stopniami Celsjusza. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 2-4 km/h, z kierunkiem z południowo-zachodniego. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z danymi sprzed tygodnia, zauważamy pewne różnice. W poprzednim tygodniu, 25 września 2023 roku, o tej samej porze, w Płocku panowało bezchmurne niebo, przy temperaturze 11 stopni Celsjusza i prędkości wiatru wynoszącej 4 km/h, z kierunkiem wschodnim. W ciągu dnia temperatura wzrosła do 21 stopni Celsjusza, a zachmurzenie było małe. Wieczorem, o godzinie 18:00, zachmurzenie było niewielkie, przy temperaturze 16 stopni Celsjusza i prędkości wiatru wynoszącej 3 km/h, z kierunkiem północno-wschodnim. Podsumowując, dzisiejsza prognoza pogody w Płocku różni się od pogody sprzed tygodnia. W obecnym dniu oczekuje się zmiennej pogody, z zachmurzeniem zarówno całkowitym, jak i umiarkowanym, podczas gdy w poprzednim tygodniu panowało bezchmurne lub niewielkie zachmurzenie. Temperatury również się różnią, oscylując między 14 a 18 stopniami Celsjusza w dzisiejszej prognozie, a między 11 a 21 stopniami Celsjusza w prognozie sprzed tygodnia. Prędkość wiatru pozostaje podobna, jednak zmienia się kierunek, z wschodniego na południowo-zachodni. Warto również zaznaczyć, że wschód słońca będzie miał miejsce o godzinie 6:41:23, a zachód słońca o godzinie 18:20:30.

Pogoda rano w Płocku

Jutro rano, czyli w poniedziałek, 2 października 2023 roku, prognozowana jest umiarkowana zachmurzenie w Płocku. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura będzie się kształtować na poziomie 18°C. Kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Jakość powietrza będzie dobra, a wilgotność wyniesie 57%. Porównując dzisiejszą prognozę z prognozą sprzed tygodnia, można zauważyć pewne różnice. Dzisiaj o tej samej porze mieliśmy zachmurzenie całkowite, podczas gdy tydzień temu niebo było bezchmurne. Temperatura dzisiaj jest wyższa o 2 stopnie, osiągając 18°C. Prędkość wiatru pozostaje taka sama - 4 km/h. Kierunek wiatru zmienił się z wschodniego na południowo-zachodni. Jakość powietrza oraz wilgotność są na podobnym poziomie. Mimo pewnych różnic, ogólnie można oczekiwać umiarkowanej pogody rano w Płocku zarówno dzisiaj, jak i jutro.

Pogoda po południu w Płocku

Po południu w Płocku, dnia 2 października 2023 roku, o godzinie 12:00, oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura będzie wynosić 18°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-zachodniego. Zachmurzenie sięgnie około 82%, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1022 hPa. Natomiast o godzinie 15:00, nadal utrzyma się zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru spadnie do 3 km/h, a temperatura wzrośnie do 20°C. Kierunek wiatru pozostanie południowo-zachodni. Zachmurzenie sięgnie 100%, a ciśnienie atmosferyczne spadnie do 1020 hPa. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że dzisiejsza pogoda będzie bardziej zachmurzona. Tydzień temu o tej samej porze panowało małe zachmurzenie, a zachmurzenie wynosiło jedynie 33%. Temperatura była podobna, oscylując wokół 21°C. Prędkość wiatru i kierunek wiatru były również podobne. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło wtedy 1028 hPa, nieznacznie wyższe niż dzisiaj. Wnioskując, można stwierdzić, że dzisiejsze popołudnie w Płocku będzie bardziej zachmurzone i nieco chłodniejsze w porównaniu z poprzednim tygodniem.

Pogoda wieczorem w Płocku

Wieczorem w Płocku, dnia 2 października 2023 roku, czyli w poniedziałek, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Temperatura powietrza osiągnie około 17°C, a odczuwalna temperatura wyniesie 16°C. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1020 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą sprzed tygodnia, możemy zauważyć pewne różnice. Poprzedniego poniedziałku, czyli 25 września 2023 roku, prognozowane było niewielkie zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła wtedy również 3 km/h, a kierunek wiatru był północno-wschodni. Temperatura powietrza wynosiła 16°C, a odczuwalna temperatura była taka sama. Zachmurzenie sięgało jedynie 15%, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1027 hPa. Biorąc pod uwagę te dane, można stwierdzić, że wieczorna pogoda w Płocku dzisiaj będzie bardziej zachmurzona niż tydzień temu. Temperatura powietrza będzie nieznacznie wyższa, natomiast prędkość wiatru, kierunek wiatru oraz ciśnienie atmosferyczne pozostaną na podobnym poziomie.

Pogoda w nocy w Płocku

Prognoza pogody na noc w Płocku na dzień 2 października 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura będzie wynosić 16°C, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3 km/h, z kierunkiem wiatru z południowo-zachodniego. Zachmurzenie osiągnie poziom 63%. Nie przewiduje się opadów deszczu. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 7 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć pewne różnice. Poprzedniego tygodnia, w nocy z 25 na 26 września 2023 roku, panowało małe zachmurzenie. Temperatura wynosiła 15°C, a prędkość wiatru utrzymywała się na poziomie 3 km/h, z kierunkiem wiatru z południowo-wschodniego. Zachmurzenie osiągnęło poziom 34%. Nie było przewidywanych opadów deszczu. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 5 km/h. Podsumowując, prognoza pogody na noc w Płocku na dzień 2 października 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie, podczas gdy noc z 25 na 26 września 2023 roku charakteryzowała się małym zachmurzeniem. Temperatura pozostaje na podobnym poziomie, jednak prędkość wiatru i poziom zachmurzenia różnią się.