Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Płock: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Płocku o godzinie 12:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -1°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, wiejący z północno-wschodniego kierunku.

W dniu jutrzejszym, czyli w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Płock prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 1 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -2°C. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z północno-zachodniego na północno-wschodni. W porównaniu do dzisiejszej pogody, jutrzejsza prognoza nie różni się znacząco. Zarówno dzisiaj, jak i jutro, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, jednak prędkość wiatru będzie nieco niższa w porównaniu do poprzedniego dnia. Temperatura pozostanie na podobnym poziomie, a kierunek wiatru również nie ulegnie znaczącej zmianie. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:28:55, a zachód nastąpi o godzinie 15:31:35.

Pogoda rano w Płocku

Prognoza pogody na sobotę w Płocku przewiduje zachmurzenie całkowite. Rano o godzinie 6:00 temperatura wyniesie -3°C, a wilgotność powietrza będzie wynosić 93%. Prędkość wiatru będzie niewielka, osiągając 1 km/h, z kierunkiem północnym. Widoczność będzie dobra, sięgając 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, można zauważyć, że wczoraj rano było niewielkie zachmurzenie, temperatura wynosiła -4°C, a wilgotność powietrza wynosiła 78%. Prędkość wiatru była podobna, osiągając 2 km/h, z kierunkiem zachodnim. Widoczność była dobra, sięgając 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1005 hPa. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że dzisiejsza poranna pogoda będzie bardziej zachmurzona niż wczoraj. Temperatura minimalnie wzrośnie, osiągając -3°C, a wilgotność powietrza również nieznacznie wzrośnie do 93%. Prędkość wiatru pozostanie niewielka, wynosząc 1 km/h, jednak zmieni się kierunek na północno-wschodni. Widoczność oraz ciśnienie atmosferyczne pozostaną na podobnym poziomie. Mieszkańcy Płocka powinni przygotować się na zachmurzoną i chłodną poranną pogodę, z niewielkim wpływem wiatru.

Pogoda po południu w Płocku

Po południu w Płocku, w sobotę, o godzinie 15:00, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie -1°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -4°C. Nie przewiduje się opadów deszczu. Zachmurzenie osiągnie 100%. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 4 km/h. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć, że obie mają podobne warunki. Zarówno rankiem, jak i po południu oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wynosiła -3°C rano i wyniesie -1°C po południu. Prędkość wiatru i kierunek wiatru pozostają takie same. Nie przewiduje się opadów deszczu. Jedyną różnicą jest minimalne zmniejszenie odczuwalnej temperatury z -3°C na -4°C.

Pogoda wieczorem w Płocku

Wieczorem w Płocku, w dniu 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a jego kierunek będzie północny. Temperatura wyniesie -1°C, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1009 hPa. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, również dla dnia 2 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. Zarówno wieczorem, jak i po południu, przewidywane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie wynosić 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura utrzyma się na poziomie -1°C. Nie spodziewamy się opadów deszczu. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a maksymalna prędkość wiatru w ciągu dnia wyniesie 4 km/h. Odczuwalna temperatura wieczorem będzie wynosić -4°C, a po południu -3°C. Wnioskując z powyższych danych, wieczorna pogoda w Płocku nieznacznie różnić się będzie od popołudniowej. Nie spodziewamy się większych zmian w warunkach atmosferycznych.

Pogoda w nocy w Płocku

W nocy z soboty na niedzielę (2/3 grudnia 2023 roku) w Płocku spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a jego kierunek będzie północno-zachodni. Temperatura będzie utrzymywać się na poziomie -2°C. Widoczność w ciągu nocy wyniesie około 10 km, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1012 hPa. Jakość powietrza będzie oceniana jako umiarkowana. Porównując tę prognozę z nocną pogodą poprzedniego dnia (2 grudnia 2023 roku), można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostaną podobne. W obu przypadkach spodziewane jest zachmurzenie całkowite, prędkość wiatru wynosiła około 1 km/h, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Temperatura również pozostanie na poziomie -3°C. Widoczność i jakość powietrza również nie ulegną zmianie. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że nocna pogoda w Płocku będzie stabilna i nieznacznie się zmieniająca w porównaniu z poprzednim dniem.