Pogoda

i

Autor: pixabay.com Dziś czeka nas prawdziwa, wakacyjna pogoda.

Płońsk: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w miejscowości Płońsk przewiduje się umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie od -7°C do -2°C, a prędkość wiatru będzie oscylować w granicach 3-5 km/h, głównie z kierunku południowo-wschodniego.

W Płońsku, w dniu 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest zmienność warunków pogodowych. Rano oczekuje się umiarkowanego zachmurzenia, które stopniowo przekształci się w całkowite zachmurzenie. Temperatura będzie oscylować wokół -5 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 4 km/h. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z południowo-wschodniego na wschodni. W porównaniu z poprzednim dniem, dzisiejsza pogoda będzie nieco chłodniejsza. Wczoraj było lekkie zachmurzenie, a dziś przewiduje się większą ilość chmur. Temperatura spadła o 2 stopnie Celsjusza, osiągając wartość -5 stopni Celsjusza. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, oscylując wokół 4 km/h. Kierunek wiatru również ulegnie zmianie, z południowo-zachodniego na wschodni. Wschód słońca nastąpi o godzinie 7:30 rano, a zachód o godzinie 15:26 wieczorem. Podsumowując, prognozowana pogoda w Płońsku na dzisiaj charakteryzuje się umiarkowanym zachmurzeniem, temperaturą w okolicach -5 stopni Celsjusza i prędkością wiatru wynoszącą 4 km/h.

Pogoda rano w Płońsku

Jutro rano, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w Płońsku możemy spodziewać się zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura będzie oscylować między -5°C a -3°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku wschodniego, a jakość powietrza będzie umiarkowana. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli z poniedziałku, 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że warunki atmosferyczne będą bardzo podobne. Zarówno w dzisiejszym, jak i wczorajszym poranku, spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła i będzie wynosić 4 km/h, a temperatura utrzymuje się na poziomie -3°C. Kierunek wiatru zmieni się nieznacznie z zachodniego na południowo-zachodni. Jakość powietrza również pozostanie dobra, a opadów deszczu nie przewiduje się ani dzisiaj, ani wczoraj. Wnioskując z powyższych danych, jutrzejsza poranna pogoda w Płońsku będzie bardzo podobna do dzisiejszej. Przewiduje się niewielkie zmiany w kierunku wiatru, ale ogólnie warunki atmosferyczne będą stabilne.

Pogoda po południu w Płońsku

Na podstawie dostępnych danych meteorologicznych prognozuję, że po południu w Płońsku, dnia 5 grudnia 2023 roku (wtorek), będziemy mieli umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 5 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -2°C. Wiatr będzie wiejący z południowo-wschodniego kierunku, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1018 hPa. Jakość powietrza będzie dobra, a widoczność wyniesie 10 km. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 9 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj, dnia 4 grudnia 2023 roku (poniedziałek), mieliśmy umiarkowane zachmurzenie, prędkość wiatru wynoszącą 4 km/h i temperaturę w okolicach -2°C. Wiatr wiał z południowo-zachodniego kierunku, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1022 hPa. Jakość powietrza była dobra, a widoczność wynosiła 10 km. Maksymalna prędkość wiatru osiągnęła 7 km/h. Podsumowując, dzisiejsza popołudniowa pogoda w Płońsku będzie podobna do poprzedniego dnia, z niewielkimi różnicami w prędkości wiatru i maksymalnej prędkości wiatru.

Pogoda wieczorem w Płońsku

Wieczorem w Płońsku, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, oczekiwane jest małe zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Temperatura wyniesie -5°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -11°C. Prognozowane opady deszczu są na poziomie braku, a jakość powietrza jest oceniana jako dobra. Zachmurzenie wyniesie około 30%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj oczekiwane jest małe zachmurzenie. Jednak prędkość wiatru wzrośnie z 2 km/h wczoraj do 4 km/h dzisiaj. Kierunek wiatru również się zmienił, z południowego na wschodni. Temperatura spadnie z -4°C wczoraj do -5°C dzisiaj, a odczuwalna temperatura będzie niższa, wynosząc -11°C. Jakość powietrza pozostaje dobra, a zachmurzenie minimalnie się zmniejszy z 38% do 30%. Wniosek: Wieczorna pogoda w Płońsku będzie podobna do poprzedniego wieczoru, z niewielkimi różnicami w prędkości wiatru, kierunku wiatru oraz temperaturze.

Pogoda w nocy w Płońsku

Prognoza pogody na noc w Płońsku na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie około -6 stopni Celsjusza, przy wilgotności powietrza na poziomie 95%. Prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Jakość powietrza zostanie oceniona jako umiarkowana. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj, 5 grudnia 2023 roku, również występowało umiarkowane zachmurzenie, ale temperatura wynosiła -7 stopni Celsjusza, a wilgotność powietrza była nieco wyższa - 89%. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Jakość powietrza była oceniana jako umiarkowana. Warto zauważyć, że w dzisiejszej prognozie pogody przewiduje się nieznaczny wzrost temperatury w porównaniu do poprzedniej nocy, a także niewielkie zmiany w prędkości wiatru i wilgotności powietrza. Zachmurzenie pozostanie na podobnym poziomie. Mimo pewnych różnic, zarówno dzisiejsza, jak i wczorajsza nocna pogoda w Płońsku można określić jako umiarkowane zachmurzenie, przy umiarkowanej jakości powietrza.