Pogoda - zachmurzenie

i

Autor: pixabay.com Najnowsze informacje pogodowe.

Pułtusk: prognoza pogody na dziś. Pogoda 06.12.2023

2023-12-06 5:00

Jutro w Pułtusku oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie, przy temperaturze wynoszącej od -6°C do -2°C i prędkości wiatru oscylującej w granicach 3-5 km/h, głównie z kierunku wschodniego, a także południowo-wschodniego.

W dniu 6 grudnia 2023 roku w miejscowości Pułtusk prognozowana jest umiarkowana zachmurzenie. Temperatura będzie oscylować wokół -5 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h. Kierunek wiatru będzie wschodni. Podsumowując, w środę w Pułtusku spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie -5 stopni Celsjusza, a wiatr będzie wiał z kierunku wschodniego. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni charakteryzują się podobnymi warunkami pogodowymi. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj występowało umiarkowane zachmurzenie, choć temperatura w dzisiejszym dniu będzie o 1 stopień niższa. Prędkość wiatru i kierunek wiatru pozostają stabilne. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:29:45, a zachód słońca nastąpi o 15:22:47.

Pogoda rano w Pułtusku

Jutro rano, w środę, dnia 6 grudnia 2023 roku, prognozowana jest umiarkowana zachmurzenie w Pułtusku. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -6°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku wschodniego. Jakość powietrza będzie dobra, a widoczność wyniesie 10 km. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie wartość 1019 hPa. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne się zmieniły. Wczoraj rano, w wtorek, dnia 5 grudnia 2023 roku, występowało zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła wtedy 4 km/h, a temperatura wynosiła -4°C. Wiatr wiał z kierunku południowo-wschodniego. Jakość powietrza była umiarkowana, a widoczność wynosiła 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1020 hPa. Wnioskiem jest, że jutro rano spodziewamy się mniejszego zachmurzenia niż dzisiaj, ale temperatura będzie nieznacznie niższa. Prędkość wiatru i kierunek wiatru pozostaną podobne. Jakość powietrza i widoczność nie ulegną zmianie. Ciśnienie atmosferyczne również pozostanie stabilne.

Pogoda po południu w Pułtusku

Prognoza pogody na południe dzisiejszego dnia w Pułtusku przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h, nadal z kierunkiem wschodnim. Wilgotność powietrza wyniesie 95%, a ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1020 hPa. Porównując dzisiejszą prognozę z popołudniową pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że obydwa dni będą miały podobne warunki atmosferyczne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, przewidywane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura utrzyma się na poziomie -4°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 4 km/h. Również kierunek wiatru pozostanie bez zmian, czyli wschodni. Wilgotność powietrza wzrośnie nieznacznie z 90% wczoraj do 95% dzisiaj, a ciśnienie atmosferyczne pozostanie stabilne na poziomie 1020 hPa. Wnioskując z powyższych danych, można przewidzieć, że popołudnie w Pułtusku będzie podobne do poprzedniego dnia. Zachmurzenie utrzyma się, temperatura pozostanie niska, a wiatr będzie słaby. Należy się spodziewać minimalnych zmian w warunkach atmosferycznych między dzisiejszym a wczorajszym popołudniem.

Pogoda wieczorem w Pułtusku

Wieczorem w Pułtusku, w dniu środa, 6 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 9 km/h. Temperatura wyniesie -2 °C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -7 °C. Widoczność w tej godzinie będzie wynosiła 10 km. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli wtorkiem, 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, można zauważyć różnice. Wczoraj była mała zachmurzenie, prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a kierunek wiatru był wschodni. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 9 km/h. Temperatura wynosiła -5 °C, a odczuwalna temperatura była jeszcze niższa i wynosiła -11 °C. Widoczność była równie dobra i wynosiła 10 km. Wnioskiem jest, że wieczorem w Pułtusku prognozowane jest większe zachmurzenie w porównaniu do poprzedniego dnia. Temperatura również będzie nieco niższa, jednak odczuwalna temperatura będzie wyższa. Prędkość wiatru i widoczność pozostaną na podobnym poziomie.

Pogoda w nocy w Pułtusku

Prognoza pogody na noc w miejscowości Pułtusk na dzień 7 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie wschodni. Temperatura spadnie do -2°C, a odczuwalna temperatura wyniesie -6°C. Widoczność będzie dobra, około 10 km. Nie są przewidziane opady deszczu. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć zmianę warunków atmosferycznych. Wczoraj wieczorem, tj. 6 grudnia 2023 roku, panowało umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła około 4 km/h, a kierunek wiatru był wschodni. Temperatura wynosiła -5°C, a odczuwalna temperatura wynosiła -11°C. Widoczność była dobra, około 10 km. Opady deszczu nie były przewidziane. Wnioskując z powyższych danych, prognoza pogody na noc w Pułtusku na 7 grudnia 2023 roku sugeruje większe zachmurzenie niż poprzedniego dnia. Temperatura minimalna spadnie o 1°C, a odczuwalna temperatura również będzie niższa. Nie przewiduje się opadów deszczu. Zachowajmy się na noc ciepło i przygotujmy się na chłodniejsze warunki atmosferyczne.