Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Siedlce: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku w Siedlcach o godzinie 18:00 spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C, przy prędkości wiatru wynoszącej 3 km/h, z kierunkiem wiatru północno-wschodnim.

W miejscowości Siedlce prognozowana jest zmiana pogody na najbliższe dni. Na podstawie danych meteorologicznych, można przewidzieć następujące warunki pogodowe. Dzisiaj, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00 oczekuje się lekkich opadów śniegu w Siedlcach. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a temperatura spadnie do -2°C. Wiatr będzie wiejący z północno-wschodniego kierunku. Zachmurzenie będzie całkowite. Wczorajsza pogoda, w piątek, 1 grudnia 2023 roku, była podobna do dzisiejszej. O godzinie 3:00 występowało zachmurzenie całkowite, temperatura wynosiła -2°C, a prędkość wiatru wynosiła 2 km/h. Wiatr wiał z północno-zachodniego kierunku. Zachmurzenie utrzymywało się przez cały dzień, a temperatura spadła do -4°C o godzinie 18:00. Warto zauważyć, że dzisiaj słońce wzejdzie o godzinie 7:16:46, a zachód nastąpi o godzinie 15:23:06. Podsumowując, dzisiaj w Siedlcach oczekuje się lekkich opadów śniegu, zachmurzenia całkowitego, prędkości wiatru wynoszącej 3 km/h i temperatury wynoszącej -2°C. Pogoda jest podobna do tej z poprzedniego dnia, z wyjątkiem opadów śniegu. Warto zabrać ze sobą odpowiednie ubranie i przygotować się na zimne warunki atmosferyczne.

Pogoda rano w Siedlcach

Dzisiaj rano w Siedlcach, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 1 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -3 °C. Wiatr będzie wiejący z kierunku północno-wschodniego. Widoczność wyniesie 10 km, a jakość powietrza będzie przeciętna. Odczuwalna temperatura również wyniesie -3 °C. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, zauważamy podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła 2 km/h wczoraj, a dziś spodziewana jest minimalnie niższa, wynosząca 1 km/h. Temperatura również pozostaje na podobnym poziomie, oscylując wokół -2 °C zarówno dzisiaj, jak i wczoraj. Kierunek wiatru jest taki sam - północno-wschodni. Widoczność oraz jakość powietrza są również identyczne, wynoszące odpowiednio 10 km i przeciętną. Jedyną różnicą jest odczuwalna temperatura, która wynosiła -6 °C wczoraj, a dzisiaj spodziewana jest na poziomie -5 °C. W związku z tym, możemy stwierdzić, że poranna pogoda w Siedlcach utrzymuje się na podobnym poziomie, co poprzedniego dnia.

Pogoda po południu w Siedlcach

Prognoza pogody na popołudnie w Siedlcach jest następująca. Dzisiaj, w sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00 oczekuje się zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru wyniesie 3 km/h, a jego kierunek będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie -2°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -5°C. Widoczność będzie dobra, osiągając 10 km. Nie ma przewidywanych opadów śniegu. Porównując dzisiejszą prognozę z poprzednim dniem, można stwierdzić, że warunki pogodowe pozostają podobne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, oczekuje się zachmurzenia całkowitego. Prędkość wiatru nieznacznie wzrośnie z 2 km/h do 3 km/h, jednak kierunek wiatru pozostanie bez zmian - północno-wschodni. Temperatura minimalnie spadnie z -1°C do -2°C, a odczuwalna temperatura pozostanie na poziomie -5°C. Widoczność oraz opady śniegu nie ulegną zmianie. Wnioskując, można stwierdzić, że popołudniowa pogoda w Siedlcach będzie podobna do tej z poprzedniego dnia. Mieszkańcy mogą spodziewać się zachmurzenia całkowitego, niewielkiej prędkości wiatru i niskich temperatur.

Pogoda wieczorem w Siedlcach

Wieczorem w Siedlcach, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowane są lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura spadnie do -2°C, a wilgotność powietrza osiągnie 95%. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1007 hPa, a maksymalna prędkość wiatru wyniesie 7 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim wieczorem, czyli z piątku, 1 grudnia 2023 roku, można zauważyć zmiany. Wczoraj wieczorem panowało zachmurzenie całkowite, temperatura wynosiła -4°C, a wilgotność powietrza wynosiła 88%. Prędkość wiatru była niższa, tylko 2 km/h, a kierunek wiatru wskazywał na zachód. Ciśnienie atmosferyczne było takie samo, 1007 hPa, a maksymalna prędkość wiatru wynosiła 4 km/h. W porównaniu do poprzedniego wieczoru, wieczorna pogoda w Siedlcach będzie nieco mniej zachmurzona, temperatura będzie wyższa o 2 stopnie, a wilgotność powietrza będzie wyższa o 7%. Prędkość wiatru wzrośnie o 1 km/h, a kierunek wiatru zmieni się na północno-wschodni. Ogólnie rzecz biorąc, wieczorny stan pogody w Siedlcach będzie się nieznacznie różnić w porównaniu z poprzednim wieczorem.

Pogoda w nocy w Siedlcach

Prognoza pogody na noc w miejscowości Siedlce na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje lekkie opady śniegu. Temperatura spadnie do -3°C, a prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, z kierunkiem północno-zachodnim. Wilgotność powietrza sięgnie 97%, a widoczność będzie bardzo ograniczona, wynosząca 0 km. Przewidywane opady śniegu osiągną 1.39 mm. Jakość powietrza będzie miała charakter umiarkowany. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, czyli 2 grudnia 2023 roku, można zauważyć, że wczorajszego wieczoru również występowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła -4°C, a prędkość wiatru była minimalna, wynosząca 1 km/h, z kierunkiem południowo-zachodnim. Wilgotność powietrza osiągnęła 90%, a widoczność była dobra, wynosząca 10 km. Nie odnotowano żadnych opadów śniegu. Jakość powietrza była oznaczana jako przeciętna. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że dzisiejsza nocna pogoda w Siedlcach będzie podobna do poprzedniej nocy, jeśli chodzi o temperaturę i prędkość wiatru. Różnice można zauważyć w rodzaju opadów, wilgotności powietrza oraz jakości powietrza.