Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Siedlce: prognoza pogody na dziś. Pogoda 03.10.2023

2023-10-03 6:00

We wtorek, 3 października 2023 roku, w Siedlcach o godzinie 12:00 prognozowane jest niewielkie zachmurzenie, temperatura wyniesie 26°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 8 km/h, z kierunkiem południowo-zachodnim.

W Siedlcach prognozowana jest zmienność warunków atmosferycznych na przyszły wtorek, 3 października 2023 roku. W ciągu dnia można spodziewać się różnych warunków pogodowych. Rano, o godzinie 6:00, przewiduje się zachmurzenie całkowite, przy temperaturze wynoszącej 16°C. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. W ciągu dnia, o godzinie 9:00, przewiduje się niewielkie zachmurzenie, a temperatura wzrośnie do 22°C. Prędkość wiatru zwiększy się do 7 km/h, nadal wiejąc z południowo-zachodniego kierunku. W południe, o godzinie 12:00, zachmurzenie zmniejszy się, a temperatura wzrośnie do 26°C. Prędkość wiatru wyniesie około 8 km/h, nadal wiejąc z południowo-zachodniego kierunku. Po południu, o godzinie 15:00, przewiduje się umiarkowane zachmurzenie, przy temperaturze wynoszącej 25°C. Prędkość wiatru pozostanie na poziomie 8 km/h, nadal wiejąc z południowo-zachodniego kierunku. Wieczorem, o godzinie 18:00, zachmurzenie znów się zwiększy, a temperatura spadnie do 22°C. Prędkość wiatru wyniesie około 7 km/h, nadal wiejąc z południowo-zachodniego kierunku. W nocy, o godzinie 21:00, przewiduje się zachmurzenie całkowite, przy temperaturze wynoszącej 20°C. Prędkość wiatru pozostanie na poziomie 8 km/h, nadal wiejąc z południowo-zachodniego kierunku. W porównaniu do prognozy pogody z poprzedniego wtorku, 26 września 2023 roku, można zauważyć różnice. Poprzedniego tygodnia panowało bezchmurne niebo przez większość dnia, a temperatura oscylowała wokół 15-27°C. Prędkość wiatru była niższa, wynosząc około 3-5 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Warto również uwzględnić, że wschód słońca nastąpi o godzinie 6:32:33, a zachód słońca o godzinie 18:08:02.

Pogoda rano w Siedlcach

Wtorek, 3 października 2023 roku, o godzinie 6:00, w Siedlcach prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Temperatura wyniesie 16°C, a odczuwalna temperatura 15°C. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1018 hPa, a widoczność będzie pełna, wynosząca 10 km. W porównaniu do porannej pogody sprzed tygodnia, która miała miejsce we wtorek, 26 września 2023 roku o godzinie 6:00, można zauważyć różnice. Wtedy niebo było bezchmurne, temperatura wynosiła 15°C, a odczuwalna temperatura 15°C. Prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1028 hPa, a widoczność była pełna, wynosząca 10 km. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, prognoza pogody na dziś rano w Siedlcach przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura wzrośnie o 1 stopień, osiągając 16°C, podczas gdy odczuwalna temperatura pozostanie bez zmian. Prędkość wiatru również pozostanie na tym samym poziomie, wynosząc 5 km/h. Kierunek wiatru pozostanie południowo-zachodni. Ciśnienie atmosferyczne spadnie nieznacznie do 1018 hPa, a widoczność wciąż będzie pełna, wynosząca 10 km. Wniosek: Pogoda rano w Siedlcach będzie dzisiaj bardziej zachmurzona niż tydzień temu, ale ogólnie warunki atmosferyczne nie zmienią się znacząco. Temperatura będzie nieco wyższa, a pozostałe parametry pozostaną prawie takie same.

Pogoda po południu w Siedlcach

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Siedlcach jest następująca: spodziewane jest niewielkie zachmurzenie, temperatura wyniesie 26°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 8 km/h. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-zachodniego. Widoczność w okolicy wyniesie 10 km, a ciśnienie atmosferyczne osiągnie wartość 1015 hPa. Jakość powietrza będzie przeciętna, a odczuwalna temperatura wyniesie 26°C. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą sprzed tygodnia, możemy zauważyć pewne różnice. W poprzednim tygodniu, również we wtorek, niebo było bezchmurne, temperatura wynosiła 27°C, a prędkość wiatru wynosiła 5 km/h. Wiatr wiał z kierunku południowo-wschodniego. Widoczność oraz ciśnienie atmosferyczne były podobne do dzisiejszych wartości. Jakość powietrza była oceniana jako umiarkowana, a odczuwalna temperatura wynosiła 27°C. Wnioskiem jest to, że dzisiejsza popołudniowa pogoda w Siedlcach będzie nieco chłodniejsza niż tydzień temu, ale ogólnie warunki atmosferyczne nie różnią się znacząco.

Pogoda wieczorem w Siedlcach

Wieczorem w Siedlcach, dnia 3 października 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli we wtorek, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 7 km/h, a temperatura będzie się utrzymywać na poziomie 22°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-zachodniego, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1012 hPa. Spodziewane zachmurzenie wyniesie 90%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z danymi sprzed tygodnia, możemy zauważyć różnicę w warunkach atmosferycznych. Poprzedniego wtorku, 26 września 2023 roku, o godzinie 18:00, panowało bezchmurne niebo. Prędkość wiatru wynosiła wtedy 4 km/h, a temperatura wynosiła 19°C. Wiatr wiał z kierunku południowo-wschodniego, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1026 hPa. Zachmurzenie wynosiło wówczas 0%. Zachowując się do prognozy, wieczorem w Siedlcach oczekuje nas zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie wynosić 7 km/h, a temperatura utrzyma się na poziomie 22°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-zachodniego, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1012 hPa. Spodziewane zachmurzenie wyniesie 90%.

Pogoda w nocy w Siedlcach

Prognoza pogody na noc w Siedlcach na dzień 4 października 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Temperatura spadnie do 15 stopni Celsiusza, a prędkość wiatru wyniesie 9 km/h. Wiatr będzie wiejący z zachodu. Widoczność będzie dobra, wynosząca 10 kilometrów. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie poziom 1016 hPa. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego tygodnia, można zauważyć znaczące różnice. Poprzedniego tygodnia, w nocy z 26 na 27 września 2023 roku, niebo było bezchmurne. Temperatura wynosiła 17 stopni Celsiusza, a prędkość wiatru wynosiła 4 km/h. Wiatr wiał z południowo-wschodu. Widoczność była dobra, wynosząca 10 kilometrów. Ciśnienie atmosferyczne osiągnęło poziom 1026 hPa. Nie było przewidywanych opadów deszczu. Wnioskiem z porównania prognoz pogody wynika, że w nocy z 4 na 5 października 2023 roku w Siedlcach będzie bardziej zachmurzone niż w poprzednim tygodniu. Temperatura również spadnie o 2 stopnie Celsiusza. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, jednak zmieni się kierunek, będący teraz zachodnim. Pozostałe parametry, takie jak widoczność, opady deszczu i ciśnienie atmosferyczne, pozostaną na podobnym poziomie.