Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Sokołów Podlaski: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Sokołowie Podlaskim o godzinie 21:00 oczekiwane są lekkie opady śniegu przy zachmurzeniu całkowitym, temperatura wyniesie -2°C, a wiatr będzie wiał z północno-wschodniego kierunku z prędkością 3 km/h.

W dniu 2 grudnia 2023 roku w miejscowości Sokołów Podlaski oczekuje nas lekkie opady śniegu. Pogoda będzie zachmurzona przez cały dzień. Prędkość wiatru oscylować będzie w granicach 1-3 km/h, a temperatura wyniesie od -5°C do -1°C. Kierunek wiatru będzie zmieniać się z południowo-zachodniego na północno-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z danymi sprzed tygodnia, można zauważyć, że obie prognozy przewidują lekkie opady śniegu. Jednak temperatura będzie nieco niższa niż w poprzednim tygodniu. Prędkość wiatru również będzie niższa, oscylując w granicach 1-3 km/h, podczas gdy w poprzednim tygodniu wynosiła 2-6 km/h. Kierunek wiatru w obu przypadkach będzie zmienny, ale głównie z północno-wschodniego. Warto również wspomnieć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:18:07, a zaśnie o godzinie 15:22:04.

Pogoda rano w Sokołowie Podlaskim

W sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Sokołowie Podlaskim oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 1 km/h, a jego kierunek będzie północno-wschodni. Temperatura wyniesie -4°C, a wilgotność powietrza osiągnie poziom 93%. Nie przewiduje się opadów deszczu. Odczuwalna temperatura wyniesie -4°C. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne nieznacznie się różnią. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, prędkość wiatru zmniejszy się z 4 km/h do 1 km/h, a temperatura spadnie z 1°C do -4°C. Wilgotność powietrza pozostanie na podobnym poziomie, wynoszącym około 93%. Zachmurzenie całkowite będzie dominującym czynnikiem pogodowym zarówno dzisiaj, jak i sprzed tygodnia.

Pogoda po południu w Sokołowie Podlaskim

Po południu w Sokołowie Podlaskim, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00, spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 2 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura będzie oscylować wokół -2 stopni Celsiusza, a odczuwalna temperatura wyniesie -5 stopni Celsiusza. Widoczność będzie dobra, wynosząca 10 km. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1008 hPa. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z poprzednim tygodniem, w sobotę, 25 listopada 2023 roku, o godzinie 15:00, panowały lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, a kierunek wiatru był północno-zachodni. Temperatura wynosiła 0 stopni Celsiusza, a odczuwalna temperatura -5 stopni Celsiusza. Widoczność była ograniczona do 6 km. Zachmurzenie sięgało 99%, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 998 hPa. Możemy zauważyć, że dzisiejsza pogoda po południu w Sokołowie Podlaskim będzie podobna do pogody sprzed tygodnia. Oba dni charakteryzują się zachmurzeniem całkowitym, niskimi temperaturami i niewielkimi zmianami w prędkości wiatru. Warto zwrócić uwagę na minimalne różnice w temperaturze, gdzie dzisiejsza temperatura spadnie o 2 stopnie w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Widoczność w obu dniach będzie dobra, jednak zachmurzenie osiągnie 100% zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu.

Pogoda wieczorem w Sokołowie Podlaskim

Wieczorem w Sokołowie Podlaskim, w sobotę, 2 grudnia 2023 roku, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Temperatura spadnie do -3°C, a widoczność wyniesie około 10 km. Ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1007 hPa, a maksymalna prędkość wiatru osiągnie 5 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć pewne różnice. Tydzień temu, w sobotę, 25 listopada 2023 roku, prognozowane były lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru wynosiła wtedy 5 km/h, a kierunek wiatru był zachodni. Widoczność była ograniczona do 1 km, a ciśnienie atmosferyczne wynosiło 999 hPa. Maksymalna prędkość wiatru osiągnęła 9 km/h. Widoczne są różnice w pogodzie między obiema prognozami. Obecnie prognozowane jest zachmurzenie całkowite, podczas gdy tydzień temu występowały lekkie opady śniegu. Temperatura również różni się, obecnie wynosi -3°C, podczas gdy tydzień temu było nieco cieplej, -1°C. Prędkość wiatru jest niższa obecnie, wynosi 3 km/h w porównaniu do 5 km/h sprzed tygodnia. Kierunek wiatru również się zmienił, obecnie jest północno-wschodni, a tydzień temu był zachodni. Widoczność jest lepsza obecnie, wynosi 10 km, podczas gdy tydzień temu była ograniczona do 1 km. Ciśnienie atmosferyczne wzrosło obecnie do 1007 hPa, w porównaniu do 999 hPa sprzed tygodnia. Maksymalna prędkość wiatru jest niższa obecnie, wynosi 5 km/h, podczas gdy tydzień temu wynosiła 9 km/h. W sumie, prognoza pogody wieczorem w Sokołowie Podlaskim na dzisiaj wskazuje na zachmurzenie całkowite, temperaturę -3°C i prędkość wiatru około 3 km/h. W porównaniu z pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć różnice w opadach, temperaturze, prędkości wiatru, kierunku wiatru, widoczności, ciśnieniu atmosferycznym i maksymalnej prędkości wiatru.

Pogoda w nocy w Sokołowie Podlaskim

Prognoza pogody na noc w Sokołowie Podlaskim na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje opady śniegu o lekkiej intensywności. Temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, z kierunkiem północno-zachodnim. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a maksymalna prędkość wiatru osiągnie 8 km/h. Jakość powietrza będzie dobra. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą sprzed tygodnia, na dzień 25 listopada 2023 roku, również spodziewamy się lekkich opadów śniegu o podobnej intensywności. Temperatura wyniosła wtedy 0°C, a prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, z kierunkiem północno-zachodnim. Zachmurzenie było na poziomie 97%. Maksymalna prędkość wiatru wyniosła 9 km/h. Jakość powietrza była dobra. W porównaniu do poprzedniego tygodnia, temperatura spadła o 3 stopnie, natomiast zachmurzenie pozostało na podobnym poziomie. Prędkość wiatru oraz jakość powietrza nie uległy większym zmianom.