Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognozy pogody wskazują na lekkie zachmurzenie.

Ząbki: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r. w Ząbkach przewiduje się umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie od -6°C do -1°C, prędkość wiatru będzie oscylować w granicach 2-4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni.

Prognoza pogody dla miejscowości Ząbki na dzień 5 grudnia 2023 roku wskazuje na umiarkowane zachmurzenie przez cały dzień. Prędkość wiatru będzie się utrzymywać na poziomie 3-4 km/h, a temperatura wyniesie od -6°C do -2°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że oba dni będą miały podobne warunki pogodowe. Wczoraj były lekkie opady śniegu, a dziś przewiduje się umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru w obu dniach utrzymuje się na podobnym poziomie, jednak temperatura jest niższa dzisiaj. Wschód słońca odbędzie się o godzinie 7:26:15, natomiast zachód słońca nastąpi o 15:25:15.

Pogoda rano w Ząbkach

Jutro rano w Ząbkach, czyli we wtorek, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -5°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -9°C. Widoczność będzie dobra, około 10 km. Maksymalna prędkość wiatru w ciągu dnia wyniesie 9 km/h. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli poniedziałkiem, dnia 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, również prognozowane było zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła wtedy 4 km/h, a jego kierunek był zachodni. Temperatura wyniosła -3°C, a odczuwalna temperatura była niższa i wyniosła -8°C. Widoczność była dobra, około 10 km. Maksymalna prędkość wiatru w ciągu dnia wyniosła 8 km/h. W porównaniu do poprzedniego dnia, jutrzejsza poranna pogoda w Ząbkach będzie nieco chłodniejsza, zarówno jeśli chodzi o temperaturę, jak i o odczuwalną temperaturę. Prędkość wiatru będzie nieznacznie wyższa, jednak ogólnie warunki atmosferyczne pozostaną podobne.

Pogoda po południu w Ząbkach

We wtorek po południu w Ząbkach o godzinie 15:00 oczekuje się umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -3 °C, a wilgotność powietrza będzie wynosić 87%. Widoczność w Ząbkach będzie wynosić 10 km, a jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj, czyli w poniedziałek po południu, w Ząbkach również występowało umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 2 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Temperatura wynosiła -3 °C, a wilgotność powietrza wynosiła 90%. Widoczność była oceniana na 10 km, a jakość powietrza była umiarkowana. Mimo że obie prognozy sugerują umiarkowane zachmurzenie i podobne warunki, są pewne różnice. Dzisiejsza prognoza pogody wskazuje na wyższą prędkość wiatru (4 km/h w porównaniu do 2 km/h wczoraj) oraz niższą wilgotność powietrza (87% w porównaniu do 90% wczoraj). Temperatura pozostaje na podobnym poziomie (-3 °C dzisiaj w porównaniu do -2 °C wczoraj). Warto zauważyć, że jakość powietrza była oceniana jako dobra zarówno dzisiaj, jak i wczoraj. Widoczność w obu dniach wynosiła 10 km, co sugeruje brak zmian w tej kategorii. Podsumowując, dzisiejsza popołudniowa prognoza pogody w Ząbkach przewiduje umiarkowane zachmurzenie, z wyższą prędkością wiatru i niższą wilgotnością powietrza w porównaniu do popołudniowej pogody poprzedniego dnia.

Pogoda wieczorem w Ząbkach

Wieczorem, dnia 5 grudnia 2023 roku, czyli we wtorek, prognozowana jest umiarkowana zachmurzenie w miejscowości Ząbki. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -4°C. Wiatr będzie wiejący z południowo-wschodniego kierunku, a wilgotność powietrza wyniesie około 90%. Odczuwalna temperatura może spaść nawet do -9°C, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić około 1019 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim wieczorem, czyli z dnia 4 grudnia 2023 roku, czyli z poniedziałku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj wieczorem panowało małe zachmurzenie, podobnie jak dzisiaj, jednak prędkość wiatru wynosiła tylko 2 km/h. Temperatura była taka sama, czyli -4°C, choć odczuwalna temperatura była nieco wyższa i wynosiła -8°C. Kierunek wiatru był południowy, a wilgotność powietrza wynosiła 90%. Ciśnienie atmosferyczne było nieznacznie wyższe i wynosiło około 1022 hPa. Biorąc pod uwagę te różnice, można stwierdzić, że wieczorna pogoda w Ząbkach w dniu 5 grudnia 2023 roku będzie podobna do poprzedniego wieczoru, ale z nieco większym zachmurzeniem i wyższą prędkością wiatru. Temperatura pozostanie niezmieniona, ale odczuwalna temperatura może być nieco niższa.

Pogoda w nocy w Ząbkach

Prognoza pogody na noc w Ząbkach na dzisiaj, czyli na środę, 6 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie około -5°C, a prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3 km/h. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Nie spodziewamy się opadów deszczu, a jakość powietrza będzie umiarkowana. Maksymalna prędkość wiatru w nocy wyniesie 8 km/h. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, czyli z wtorkiem, 5 grudnia 2023 roku, widzimy pewne zmiany. Wczorajsza noc charakteryzowała się umiarkowanym zachmurzeniem, podobnie jak dzisiejsza prognoza. Jednak temperatura była nieco niższa i wynosiła -6°C. Prędkość wiatru była podobna, oscylując wokół 3 km/h. Kierunek wiatru był również południowo-wschodni. Jakość powietrza wczoraj była umiarkowana, podczas gdy dzisiaj jest również umiarkowana. Maksymalna prędkość wiatru w nocy była nieco niższa i wynosiła 8 km/h. Wniosek jest taki, że dzisiejsza nocna pogoda w Ząbkach będzie podobna do poprzedniej nocy, z niewielkimi różnicami w temperaturze i maksymalnej prędkości wiatru.